Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 175 h 25 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Série(8) / Epizody(223)

Recenze uživatele mira007 k tomuto seriálu (212)

Nezvěstná (2021) (S05E18)

Unesená osmiletá holčička , překvapivě se mi to nezdálo tak hloupé jako vždycky, ale jenom nudné. ()

Smrt kolegy (2021) (S05E19)

... taky jsem se podle názvu těšil, že si odškrtnu jednoho z hlavních hrdinů. Tak ne no. ()

Nouzová operace (2021) (S05E20)

Olda Vlach má oslavu a nakonec dostane i punčák ... a taky se tu Pavelka unese sanitku s kráskou Sarah Arótovou, "Palachem" a Medunou. ()

Děti ulice (2021) (S05E21)

Olda Vlach jako bavič jednoho vtipu za dvě hvězdy. ()

Romeo a Julie (2021) (S05E22)

Mrtví imigranti pašovaní v kamionu .. aktuální téma Specialistům nechybí, ale kdo by se zlobil na podezřelou Angeliku S boulí... ()

Naděje (2021) (S05E23)

Agilní spolužačka detektíva Martina Kováře v podání Preissové namočí specialisty do případu obchodu transplantace ledvin. Nějak mi přišel tenhle díl i míň hloupej, ale spíš už jsem na Specialisty nějak otrnulý, protože mi dokonce jedna postava začíná být i sympatická. Dneska jsem ale poprvé zjistil jméno herečky, jejíž tvář už jsem zahlédl v Ulici jako zdravotní sestřičku ze zubařské ordinace Rybové. Dvě hvězdy za Natalii Golovchenko. ()

Řeka (2021) (S05E24)

Případ mrtvého vodáka byl aspoň fajn tím, že se odehrával v pěkné přírodě u vody se sportem, který mám rád a líbilo se mi jak hrála Tereza Rumlová, ale jinak opět trapárna, kde pachatel dopadli opět prapodivně, kde se řešila směšná pseudovztahová linka mezi našimi asexuálními vyšetřovateli a Dejdar by si měl zajít k holiči, začíná mu to rašit na Jágra ()

Odplata (2021) (S05E25)

Na chvilku jsem si myslel, že by to mohlo být zajímavé ... ale dopadlo to jako vždy. ()

Bodyček (2021) (S05E26)

Dvě hvězdy za herecký výkon malýho Donutila s knírem, aby vypadal jako starší, ale jinak případ vraždy násilného trenéra hokeje byl opět tak nějak v rámci tohoto seriálu průměrný. Dokonce se tady mihne z protekce malej Dejdar, ale ten se dostal i do titulků z protekce nebo co, protože se tady mihnul sotva na třicet sekund. ()

Robot (2021) (S05E27)

Já nevím jestli scénáristům docházejí nápady a zároveň začínají brát nějaké drogy, ale udělat ze Specialistů div ne sci-fi s naprosto dětinskou jakože skoro vztahovkou, která je zároveň parodována... nestačím zírat. PS: tenhle neoriginální modus operandi už ale byl v Místo činu - Berlín: Bestie (S49E26) (epizoda) (2018). ()

Utrpení (2021) (S06E01)

Zdá se, že mistrovství České Republiky v trýznění diváků v seriálových premiérách podzimní sezony 2021 nabírá epidemických rozměrů. Co to mělo být jako ta pseudovražda jednoho starýho depresáka?  Tady už nepomáhá ani nasadit roušku, vše podstatné u kolegy Sorrowa. ()

Frankenstein (2021) (S06E02)

Mrtvá ženská v popelnici a nakonec to zabije to ultrabizarní finále. Tohle bylo asi nejstupidnější usvědčení pachatele v historii Specialistů. ()

Poslední recenze (2021) (S06E03)

Když klesá sledovanost, filmové příručky radí nasadit, ušišlané děti, roztomilá zvířátka nebo nahatý holky. Stotřicátýosmý díl Specialistů šel poslední cestou a jako oběť dal mrtvou nahou recenzentku hotelů v podání bronzové Miss beauty 2014 Anny Pastorkové...  no, tak očekávám, že příště tedy zkusí ty zvířátka. PS: Pokud tvůrci chtějí dramatizovat finální scénu jako thriller, tak by ten záporák neměl mít nasazenou čepici jako taťka šmoula. ()

Jednou za život (2021) (S06E04)

Jeden pasák, kaputt druhý pasák kaputt a Specialisté bída. ()

Dům vzpomínek (2021) (S06E05)

Když klesá sledovanost, filmové příručky radí nasadit, ušišlané děti, roztomilá zvířátka nebo nahatý holky. Stočtyřicátý díl zkusil roztomilé zvířátko - pejska. Po nahé holce v 138. díle, ani to nepomohlo přes jednu hvězdu. ()

Mateřská láska (2021) (S06E06)

Když klesá sledovanost, filmové příručky radí nasadit, ušišlané děti, roztomilá zvířátka nebo nahatý holky. 138. dílu nepomohla přes jednu hvězdu nahá holka, stočtyřicátémunepomohlo roztomilé psisko a tady chlapec na vozejku taky nevykouzlil vyšší kvalitu. ()

Jediný svědek (2021) (S06E07)

Variace na malýho Rainmana jako svědka vraždy bubeníka Pluta byla hodně velká zoufalost. ()

Genetický limit (2021) (S06E08)

Miniaturní zlepšení oproti předchozímu dílu, ale jestli v tomto díle případu vraždy kulturisty s anaboliky bylo přeci jen něco trochu pozitivního, tak ta minuta vraždy na začátku, to bylo skoro jako dospělý celovečerák... jednaminuta sice jaro nedělá, ale ... ()

Full House (2021) (S06E09)

Prvních patnáct minut jsem viděl případ sedmnáctiletého tajného milionáře na tři hvězdy... ale nakonec dám dvě za to, že produkce tam poprvé nezačernila značku nějakého auta, ale rovnou ho jmenuje Porsche 911... asi vědí, že to není skrytá reklama, protože diváci Specialistů si Porsche nikdy nekoupí ... asi ho mají všichni už v garáži. ()

Most (2021) (S06E10)

Pochvala pro režiséra, v několika počátečních  momentech akce to filmařsky vypadá opravdu jako dospělý moderní film kamera, střih, hudba.. ale samozřejmě že scénáristicky je to totální bída a ten pachatel , to byla vycucaná demence z prstu. ()