Show Jerryho Seinfelda

všechny plakáty
USA, (1989–1998), 69 h 15 min (Minutáž: 22–56 min)

Jerry Seinfeld, Julia Louis-Dreyfus, Michael Richards, Jason Alexander, Wayne Knight, Richard Fancy, Victor Raider-Wexler, Ian Abercrombie, Heidi Swedberg (více)

Série(9) / Epizody(173)

Komik Jerry a jeho tři cyničtí přátelé se umí zasmát úplně obyčejným i absurdním věcem. „Seriál o ničem“, který se do historie sitcomů zapsal zlatým písmem. (Netflix)

Nikdas

Jde úplně mimo mě, jak může tento legendární seriál dosahovat trapných 66%. Průkopník mezi sitcomy, bez nějž by nevznikli Přátelé, HIMYM apod. Relevantní i po 30 letech, kdo nedal 5* nechť se stydí ()

Respex

Zajímavý sitcom, který jaksi určuje směr žánru. Přesto mě bohužel neuchvátil. Časem se ho možná pokusím dokoukat. Za mě 3,5*. ()

Luxocculta

Pohodový devadesátkový komediální seriál „o ničem,“ který se víc rozjede až kolem třetí série. Přestože Seinfeld skutečně „neumí hrát“ a často se usmívá nad vlastními vtipy, a i přes nejodpudivější hudební baskytarový proklad v dějinách, za který se snad už někdo smaží v pekle, jde o nadprůměrnou zábavu, která je s pokračujícími díly uvolněnější a bláznivější. 85 % ()

coco.brice

Jerry Seinfeld...je vidět,že to byl král stand up výstupů..sitcom je čistě konverzační a konverzace pak zaměřená na pitvání se v detailech...kdo není hnidopich a rejpal,ten se nepobaví:-) ()

D-bont

Našťastie som tento geniálny seriál videl najprv v nemčine, potom v angličtine. Ale kvalita českého dabingu a hlavne prekladu je absolútne úbohá. Môj najobľúbenejší moment? Georgov stôl v kancelárii prerobený na "tajnú posteľ" ()

Carfait

Rozhodně patří k tomu lepšímu ze sitcomů, které jsem viděl. Zajímavostí je, že na IMDb získal 9,4/10, tady 63%. Pravda je, že to není zrovna ten typ milých sitcomů jako Přátelé nebo Simpsonovi, které si získaly české publikum. ()

DonArian

Poměrně dobrý a vtipný sitcom. Sympatické postavy a dobrý humor dělají s tohohle seriálu oddychovou zábavu, když v televizi nic neběží. Pokaždé když musím sedět dopoledne v pracovní den doma, tak je tenhle seriál na Nova Cinema dobrou volbou jak utratit čas. Dalším plusem je příjemná basová kytara hrající v seriálu po každé scénce. Petr Rychlý jako Jerry Seinfeld je nezapomenutelný:D Prostě skvělý seriál o ničem, kterým se dá zabít čas (už kvůli postavě Kramera:D) ()

Yze

Seriál na který se dá koukat,částečně pobaví,ale jinak průměrný sitcom.Jen škoda změněného českého dabingu v dalších dílech,taková věc člověka moc nepotěší když si zvykne na určitý standard :) ()

BlackVelvet

Pro mne je tohle serialovy Woody Allen. Stejne neuroticke, intelektualni a smesne zaroven. Velmi velmi New Yorske (dva roky jsem v NYC zila, takze myslim, ze to mohu soudit) a situacni komedie z NYC jako vysita. Dil Soup Nazi (there is no soup for you) je genialni, a take pravdivy (timhle se fakt jeden polivkar proslavil), a nebo Master of My Domain kde prekvapive nevydrzi bez sexu ze vsech ctyr Elaine je take super dil. Kramer, Elaine, George, a Jerry jsou neuveritelne new yorsti kazdym coulem, takovi lide se proste jinde asi nevyskytuji. Dalsi skvely dil je Elaine a Jerry kteri chteji byt jak pratele a milenci a nazyvaji toto dilemna "How to combine 'this' with 'that' :) V americke anglictine snad neni tolik idiomu a frazi ktere se ze sitcomu chytly v realu, coz jen dokazuje genialitu dialogu. Z prostredi NYC to snad nemohl ani byt pravdivejsi serial, a je to vlastne cele o nicem, ale bajecne udelane "o nicem". ()

bublinka4

Seinfeld je v Česku jeden z nejvíce nepochopených a underrated seriálů a docela mě mrzí, že to u nás vůbec nefrčí. Částečně to chápu - první tři, čtyři série opravdu nejsou nic extra. ALE. Jerry Seinfeld je geniální komik a díl od dílu pak celá show přeroste do toho nejlepšího sitcomu, jaký jste kdy viděli. Opravdu stojí za to tomu dát šanci! Anebo začít rovnou čtvrtou sérií. Nic vám neuteče. Však je to seriál o ničem. :) ()

Dusty56

Kvalitní sitcom, u kterého mi trvalo hodně dlouho než jsem ho objevil. Asi největším záporem seriálu je hrozná nevyrovnanost kvality jednotlivých epizod, ale ty povedené stojí fakt za to. Fantastický je hlavně Kramer, zbylá trojice taky baví, i když někdy dokážou překročit hranici a když to není tak vtipný, tak mi spíš lezou na nervy. Na poli sitcomů je ale musím zařadit mezi nadprůměr. 80% ()

Daninja

Co říci o jednom z mých neoblíbenějších seriálů? Zejména: NESUĎTE PODLE PRVNÍCH ČTYŘ SÉRIÍ! Seriál opravdu nabírá na obrátkách až v páté sérii, vydržte, prokousejte se pár nudnějšími díly a odměnou pro vás bude skvělý seriál od páté série, sledujte rozkvět seriálu, postavy najednou získávají větší prostor a scénáristi jakoby si šetřili vešekeré vtipy na druhou polovinu seriálu (5-9. série). NEDÍVEJTE SE NA SERIÁL S ČESKÝM DABINGEM! Jeden z nejhorších dabingů v historii! Nedívejte se na dabovaný seriál, ztrácí se polovina vtipů, hlasy nesedí k hercům, zbylé vtipy jsou špatně přeložené a vyznívají trapně! Volte originál, sledujte ho s českými nebo anglickými titulkami a užijete si spoustu srandy!!! K seriálu najdete skvělé české titulky k prvním 4 sériím a další se pořád přidělávají...jednoho dne ČESKO pochopí, proč je SEINFELD NEJOBLÍBENĚJŠÍM seriálem v USA. Jeho kvality jsou nesporné, již od páté série jde o naprosto brilantní seriál, který dokáže konkurovat například Přátelům nebo How I Met Your Mother (oba seriály miluji a je to tedy pro Seinfelda obrovská poklona). ()

Zemřel herec Jerry Stiller

Zemřel herec Jerry Stiller

11.05.2020

Ve věku 92 let dnes ve Spojených státech zemřel komediální herec Jerry Stiller. Zprávu na svém twitterovém účtu zveřejnil jeho syn, hollywoodský herec a režisér Ben Stiller. Podle příspěvku zemřel… (více)