Pán času

• Velká Británie Doctor Who
Velká Británie, (2005–2024), 155 h 57 min (Minutáž: 42–88 min)

Režie:

Graeme Harper, James Strong, James Hawes, Joe Ahearne, Charlie Palmer (více)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Peter Capaldi, Matt Smith, David Tennant, Jodie Whittaker, Ncuti Gatwa, Christopher Eccleston, Billie Piper, Karen Gillan, Arthur Darvill, Catherine Tate (více)

Série(14) / Epizody(187)

Recenze uživatele filmmovier k tomuto seriálu (31)

Pán času (2005)

Kdyby nebylo mého nejlepšího kámoše, který si tento seriál absolutně zamiloval, asi by moje cesta k tomuto seriálu byla o něco delší. Ale teď jsem nadšen. Tak pojďmě na to... Pár dílů mi trvalo, než jsem se do seriálu dostal, ale někde u Dne otce se to zlomilo. Překvapili mě výborné a originální zápletky i hlavní dějová linie. Zcela jsem si zamiloval úvodní znělku a některé epizody si oblíbil. Obsazení: Billie Piper je nádherná a skvělá herečka. Do seriálu se hodí, výborná společnice. Christopher Eccleston mi vadil jen prvních pár minut, ale jeho gesta a talent jsou neuvěřitelné. Výborné zápletky, geniální britský humor a zároveň regulérní sci-fi s úžasným obsazením dělá z tohoto seriálu klenot, skutečně dobrý... asi britcom. Naprosto úžasná byla poslední epizoda, regenerace devátého doktora byla dojemná a smutná. Ale pak přišel David Tennant... 1.série jednoznačně za 100%. Další klenot britské seriálové tvorby, jeden z těch vůbec nejlepších. 2.série: Do ní jsem se dostal už po pár minutách. Vánoční speciál byl úchvatný a ve stejném duchu se vezl i zbytek sezony. Změna Doktora je k lepšímu - David Tennant překonává svéh předchůdce naprosto ve všem, i ve vtipu a je to mnohem lepší Doktor a asi ani Matt Smith není lepší. I epizody byly super - originální zápletky, spoustu britského humoru i toho sci-fi napětí. Torchwood, královna Viktorie, Hlupákova lucerna nebo můj obzvlášť oblíbený kousek Láska a příšery stojí za trochu toho času.... A to finále bylo krucinál dramatické a srdcervoucí. Rose byla dobrá. Celkově určitě o stupeň lepší než první sezona a těším se na další. 3.série je podle mě o něco slabší, než ta předchozí. Největší hvězdou je tady pořád David Tennant, asi nejlepší Doctor. Ten získá novou společnici - Martha Jones byla sice také docela dobrá, ale na Rose rozhodně nemá. Ovšem je to příjemná společnice a já nebyl nespokojen. Co se týče zápletek, ty jsou možná trochu dramatičtější ale pořád stejně vtipné a velkolepé. Jsou tu Dalekové, Plačící andělé a MASTER... takže já jsem i s touto řadou spokojen. Uvidíme i pár starých známých a jen trochu mi vadilo, že se na Rose vzpomínalo téměř celou sérii. Nejlepší díl je jednoznačně Ani mrk s Plačícímí anděly (brr...) a závěr série s ukrutně dobrým Vládcem. Celkově bych dal 90%. 4.série: (Staro)nová společnice Donna Noble, zdárně překonala svou předchůdkyni Marthu a Doctorovi se stala společnicí vtipnou, skvělou a hodně hubatou. Její chování seriál opravdu dost osvěžilo. Co se týče epizod, kvalita od minulé série neklesla, ba možná (už zase) stoupla. Už od začátku je to masakr, vtipný, napínavý, akční i psychologický. A závěr se všemi společníky a přáteli, který se táhne tři díly, to je naprosto nezapomenutelná věc, které patří k tomu nwjlepšímu, co se kdy v Pánovi času utvořilo. Úžasné. Speciály nijak kvalitativně nevybočili a všechny čtyři byly ohromná pecka, i když na ty vánoční úplně neměly. Ale jinak 100%. No a dvouhodinový závěrečný speciál s Tennantem (do té doby nenahraditelným), kde dělá Doctorovi společnost Master, to byla jedna velká dramatická jízda... 5.série: Nová společnice, Amy Pondová, je doposud nejlepší ze všech!! Krásná, skvěle zahraná a s Doktorem si rozumí tak, jak jsem si to přál. A Matt Smith jakožto jedenáctka asi překonal Davida Tennanta! Jeho výkon je úžasný a zábavný. A zápletky epizod jsou asi nejpovedenější od první řady. Takže pátá řada je doposud nejlepší a těším se na další díly. Za 100%, teď je to to pravé doktorské!! 6.série - Znovu se mi potvrdilo, že Poˇˇndáci jsou nejlepší. Šestá série je jedna z těch nejlepších z celého seriálu, zda ne ta vůbec nejlepší, uvidíme Hitlera, nadlidské výkony nejen Matta Smithe, spoustu dějových zvratů a jeden velký, ucelený příběh, který Doctorovým životem a životem fanboušků dost zamává. Bomba a já absolutně nevím, jak bych to popsal. Už to není ten Doctor, co na začátku, je to mnohem dospělejší a krapínek snad i temnější. A návykovější, což je důležité vědět. Od šestky jsem se fakt nemohl odtrhnout!!! Sedmá řada je mnohem lepší. Moffat se poněkud odmlčel a příběh už nepůsobí tak zmateně, já mám prostě radši ty jednodílné epizody. Prvních pět epizod se veze na vlně minulých řad a je fantastická. Skvělý příběh s Daleky, Arthur Weasley a školník Filch, Andělé a River. No, Moffat se sice odmlčel, ale nelíbí se mi, jak se zbavil mých oblíbenců Amy a Roryho. No, mohl jsem to čekat, že, po všech těch tragédiích. Ale tady jsem se už fakt naštval, ale hned se mu to odpustil. První polovina je prakticky bezchybná, slabší je jen Síla na třetí. Druhá polovina, nová společnice, nově (skvěle) upravená znělka a zase trochu jiné, vtipnější, celkové vyznění. Clara je naprosto úžasná společnice a Amy jest překonána. Sněhuláci jsou nejlepším vánočním speciálem (viz samostatný komentář) a neviděl jsem díl, který mě zklamal. Viktoriánská Anglie, Severní pól, ukolébavka pro Boha, interiéry TARDIS, duchové, Paternoster gang a ultimátně vtipný Strax, opravdu jsem maximálně spokojen, jak jen můžu být. Finále se opět povedlo a já se těším na Capaldiho. Jedna z nejlepších sérií obnovené éry a pokud bude další taky taková, budu mít ohromnou radost. Nic proti Moffatovi, ale bez něj to Doctorovi svědčí víc. Za 100%. Clara je kočka a ty epizody luxusní. Takže Capaldi: Ten se mi zatím více než zamlouvá. Sice (zatím) nedosahuje geniality ani Tennanta, ani Smitha a možná ani Ecclestona, myslím ale, že to nebude dlouho trvat a předvede nám mnoho epických věcí. Je ale pravda, že věci, které umí s obočím, nemají konkurenci. Dvanáctka má povahou hodně blízko k prvnímu Doktorovi, nevrlý, dost často protivný, občas s překvapujícími reakcemi, ale jinak docela fajn. Poregenerační epizoda byla fajn, Clara si ale víc rozuměla s Jedenactým, a je to dost vidět. Co se týče zápletek a epizod, tak zatím spokojenost (i když třeba kusy jako Into the Dalek, Kill the Moon a částečně i Time Heist byli spíše zklamáním). S Doctorem jsem ale prozatím spokojen, zápletka s Missy je velmi nadějná a i když mě postavy jako třeba Danny Pink vyloženě dost často otravují, nemám důvod dít méně hvězdiček, protože Doctor je pořád skvělý a takový i zůstane, ať je jaký je. Jinak temnější přístup a přiblížení ke Classicu je dost znát a to rozhodně taky není na škodu... Za osmou sérii po polovině řady za 85%. Za finále osmé řady a následné Poslední Vánoce dávám 90%, zrovna tohle se Moffatovy povedlo (pokud teda pominu nějaké fejly, tak skutečná totožnost Missy Vládne celému prozatímnímu Capaldiho období). Devátá série byla PODSTATNĚ lepší, než ta předešlá, vyloženě špatná byla jen jedna epizoda (Sleep No More). Dvojdíly fantastické (možná jenom Missy byla trochu do počtu, ale proč jí/ho nepoužít, že, Moffate?), úžasná Maisie Williams a neskutečně emotivní a zároveň velice povedené rozloučení s Clarou, naprosto fantastická podívaná Heaven Sent a dvojdíl 3-4, Capaldi ještě lepší, než loni (což je ale i lepšími scénáři) a na závěr naprosto úžasná dvojice s River. Seriál prostě má pořád spoustu, co říct, jen toho Moffata bylo už opravdu, ale opravdu dost. a já se zatraceně (mnohem víc než loni) těším na příští rok, která snad bude klasicky příští rok. Za devátou sérii pro mě 100%. Capaldi doufám, jen tak neskončí. () (méně) (více)

Série 1 (2005) (S01)

Pár dílů mi trvalo, než jsem se do seriálu dostal, ale někde u Dne otce se to zlomilo. Překvapili mě výborné a originální zápletky i hlavní dějová linie. Zcela jsem si zamiloval úvodní znělku a některé epizody si oblíbil. Obsazení: Billie Piper je nádherná a skvělá herečka. Do seriálu se hodí, výborná společnice. Christopher Eccleston mi vadil jen prvních pár minut, ale jeho gesta a talent jsou neuvěřitelné. Výborné zápletky, geniální britský humor a zároveň regulérní sci-fi s úžasným obsazením dělá z tohoto seriálu klenot, skutečně dobrý... asi britcom. Naprosto úžasná byla poslední epizoda, regenerace devátého doktora byla dojemná a smutná. Ale pak přišel David Tennant... 1.série jednoznačně za 100%. ()

Vánoční invaze (2005) (S01E14)

Konečně se to tady objevilo! První příběh desátého Doctora a první vánoční speciál. Vánoční invaze sice je ze všech vánočních speciálů nejslabší, ale má švih, vtip a atmosféru. Příběh je fajn, nese se to na stylu první řady a už tady Tennant neskutečně válí, i když většinou jen polehává v posteli. Ano, méně než pět hvězd si to opravdu nezaslouží, i když postupem sérií jsou vánoční díly Doctora čím dál lepší. A pokud se tady objeví všechny, bude to jedině dobře. Ale ještě k Vánoční invazi: příběh je fajn a Doctor je.... no, zkuste hádat. Já dávám plný počet a 100%. Allons-y!!! ()

Série 2 (2006) (S02)

2.série: Do ní jsem se dostal už po pár minutách. Vánoční speciál byl úchvatný a ve stejném duchu se vezl i zbytek sezony. Změna Doktora je k lepšímu - David Tennant překonává svého předchůdce naprosto ve všem, i ve vtipu a je to mnohem lepší Doktor a asi ani Matt Smith není lepší. I epizody byly super - originální zápletky, spoustu britského humoru i toho sci-fi napětí. Torchwood, královna Viktorie, Hlupákova lucerna nebo můj obzvlášť oblíbený kousek Láska a příšery stojí za trochu toho času.... A to finále bylo krucinál dramatické a srdcervoucí. Rose byla dobrá. Celkově určitě o stupeň lepší než první sezona. ()

Nevěsta na útěku (2006) (S02E14)

Donna je neuvěřitelná! Doktor Davida Tennanta je nepřekonatelný! Příběh je nenudící a svižný s koncem hodným Pána času. Chvíli sice trvá, než si na Donnu zvyknete, ale právě to je důkaz toho, jak je to kvalitní společnice. Jeden z nejlepších speciálů, i když ten první byl lepší. Holt ale, Doctor je Doctor, ať je jakýkoliv a já jsem si - jako vždy - vychutnával každou minutu. Jen škoda, že Donna nebyla už ve třetí řadě. 100%. ()

Série 3 (2007) (S03)

3.série je podle mě o něco slabší, než ta předchozí. Největší hvězdou je tady pořád David Tennant, asi nejlepší Doctor. Ten získá novou společnici - Martha Jones byla sice také docela dobrá, ale na Rose rozhodně nemá. Ovšem je to příjemná společnice a já nebyl nespokojen. Co se týče zápletek, ty jsou možná trochu dramatičtější ale pořád stejně vtipné a velkolepé. Jsou tu Dalekové, Plačící andělé a MASTER... takže já jsem i s touto řadou spokojen. Uvidíme i pár starých známých a jen trochu mi vadilo, že se na Rose vzpomínalo téměř celou sérii. Nejlepší díl je jednoznačně Ani mrk s Plačícímí anděly (brr...) a závěr série s ukrutně dobrým Vládcem. Celkově bych dal 95%. ()

Plavba zatracených (2007) (S03E14)

Tenhle vánoční speciál patří k mým méně oblíbeným, ale na kvalitě jistě neztrácí a za svými předchůdci a následovníky vůbec nijak nezaostává. Kylie Minogue si roli opravdu užívá a s Davidem Tennantem jim to pěkně sedne. A to, že se děj odehrává na Titanicu prostě nemůže zklamat. Je to moc krásně natočené a ta atmosféra svátků je v tom cítit a je velká. Pár výtek bych měl, ale ty jsou nepodstatné, protože všechno má své vady na dokonalosti. Až na desátého doktora. 95%. ()

Série 4 (2008) (S04)

4.série: (Staro)nová společnice Donna Noble, zdárně překonala svou předchůdkyni Marthu a Doctorovi se stala společnicí vtipnou, skvělou a hodně hubatou. Její chování seriál opravdu dost osvěžilo. Co se týče epizod, kvalita od minulé série neklesla, ba možná (už zase) stoupla. Už od začátku je to masakr, vtipný, napínavý, akční i psychologický. A závěr se všemi společníky a přáteli, který se táhne tři díly, to je naprosto nezapomenutelná věc, které patří k tomu nejlepšímu, co se kdy v Pánovi času utvořilo. Úžasné. Speciály nijak kvalitativně nevybočili a všechny čtyři byly ohromná pecka, i když na ty vánoční úplně neměly. Ale jinak 100%. No a dvouhodinový závěrečný speciál s Tennantem (do té doby nenahraditelným), kde dělá Doctorovi společnost Master, to byla jedna velká dramatická jízda... ()

Další doktor (2008) (S04E14)

Asi nejvyvedenější vánoční speciál s Davidem Tennantem. Tenhle příběh má naprosto jedinečnou, neopakovatelnou atmosféru pravých Vánoc a kromě Davida také Davida Morrisseye. Těm dvoum to spolu šlape jako hodinky a jako duo by tihle Doktoři rozhodně nenudili. Velmi se povedl i sympatický příběh a výprava, ale to asi ani netřeba zmiňovat. Tento speciál považuji za vrchol v období Davida Tennanta, tenhle díl se mi totiž líbil celý a je skutečně těžké mu něco vytknout, když to funguje i jako samostatný film. 100%. ()

Planeta mrtvých (2009) (S04E15)

Jeden z nejlepších Doctořích speciálů. Tenhle byl originální a hlavně ohromně vtipný, se skvělou společnicí, kerá rozhodně měla získat více prostoru. Příběh měl suprovou atmosféru a jeho zápletka stála opravdu za to. Obsazení jako vždy vyvedené, jen tentokrát to mohlo klidně být o něco delší. 100%. ()

Vody Marsu (2009) (S04E16)

Asi nejslabší speciál, chvíli jsem váhal, že dám 4*, ale nakonec jsem uznal, že plné hodnocení bude stačit, vždyť jde o Doctora. To, že se děj odehrává na Marsu, je rozhodně super. Na tento příběh jsem se ohromně těšil, ale musím říct, že jak byl blíž konci, tím mu klesala kvalita. Ovšem atmosféra je velmi hutná, možná až hororová a narozdíl od Planety mrtvých není tenhle speciál žádná komedie. V tomhle díle si Doctor vystačí v podstatě úplně sám a vůbec to nevadí. Kvalitně silný příběh, ovšem zpracování slabší. 90%. ()

Konec času - 1. část (2009) (S04E17)

Naprosto úžasný speciál a ten nejlepší konec, jaký si mohl David Tennant přát. Návrat Vládce i Donny, excelentní John Simm a fantastický Timothy Dalton. Fantastický příběh plný emocí a napínavých okamžiků. David Tennant se se svou nejslavnější rolí rozloučil se ctí. 100%. ()

Konec času - 2. část (2010) (S04E18)

Ještě lepší než 1.část. Emocionální příval fantastických okamžiků. Doctor proti Vládcovi a Timothy Daltonovi, navíc s Rose, Donnou, Sarah Jane, Jackem Harknessem, Jackie a Marthou, co si přát na úplný závěr víc? Nic! Tohle je naprosto úžasné a David Tennant se se svou rolí rozloučil, jak nejlépe uměl a je to jedině dobře, protože bez něj by to nikdy nebylo ono. Vzhledem k tomu, že celý příběh má víc jak dvě hodiny, si už opravdu nemám na co stěžovat. Snad jen na to, že závěr 4.série byl o něco lepší. Ovšem rozloučení je to se ctí a strhující regenerace na Matta Smithe je naprosto odzbrojující a děsivě dojemná a mě dostala tak, jako máloco. Prostě je to epické a je to 100%ní. ()

Série 5 (2010) (S05)

5.série: Nová společnice, Amy Pondová, je doposud nejlepší ze všech!! Krásná, skvěle zahraná a s Doktorem si rozumí tak, jak jsem si to přál. Matt Smith je perfektní. Jeho výkon je úžasný a zábavný, ale na Tennanta nemá. A zápletky epizod jsoutaké zatraceně povedené. Nový (moffatovský) styl Doctorovi perfektně sedí.Za 100%. ()

Vánoční koleda (2010) (S05E14)

Už to tady zaznělo, takže se budu opakovat, ale prostě to napsat musím. Nejvánočnější vánoční speciál v látce jako stvořené pro Doctora. Tohle by skutečně jako komentář stačilo, a skutečně by to byla pravda. Když ještě dodám, že je to speciál s Mattem Smithem, Amy a Rorym a hraje v tom Michael "Brumbál" Gambon, je už jistě těžké odolat. Herci jsou úžasní a atmosféra celého příběhu vám dá ještě větší příležitost, jak si celý ten koncert náležitě vychutnat. Navíc je to skutečně pěkná pocta Charlesu Dickensovi, protože si to z příběhu samozřejmě bere docela dost. Tohle je opravdu ten nejlepší vánoční díl, doposud natočený (ovšem Sněhuláky jsem ještě neviděl). Navíc musím opravdu převelice pochválit ČT, která bude tuto epizodu vysílat v úterý 17, a že je tedy tento díl na Vánoce jako stvořený, se tedy můžete přesvědčit sami. ČT to opravdu vychytala, ale to jsem odbočil. Za 100%, opravdu úžasný díl. ()

Série 6 (2011) (S06)

6.série - Znovu se mi potvrdilo, že Poňdáci jsou nejlepší. Šestá série je jedna z těch nejlepších z celého seriálu, zda ne ta vůbec nejlepší, uvidíme Hitlera, nadlidské výkony nejen Matta Smithe, spoustu dějových zvratů a jeden velký, ucelený příběh, který Doctorovým životem a životem fanboušků dost zamává. Bomba a já absolutně nevím, jak bych to popsal. Už to není ten Doctor, co na začátku, je to mnohem dospělejší a krapínek snad i temnější. A návykovější, což je důležité vědět. Od šestky jsem se fakt nemohl odtrhnout!!! Zpětně zjišťuji, že přesně tahle série je ta, kvůli které jsem začal Moffata proklínat. Je dobrá, ale strašně přehnaná. Ale dobrá. 85%. ()

Doktor, vdova a skříň (2011) (S06E14)

Jeden z nejlepších Doctorských vánočních speciálů. Já vím, že to píšu pokaždé, ale tentokrát je tomu skutečně tak. Moffatt si po Vánoční koledě vzal na paškál Narnii a dopadlo to skutečně výborně. Díl má kromě výtečného Matte Smithe i parádní vánoční atmosféru, bohatý příběh a staré venkovské sídlo... co víc si přát? Amy a Rory jsou tentokrát sice odsunuti do pozadí, ale to vůbec nevadí, já si tento díl užil ohromně. 100%. A první věta kolegy jh666 je skutečně velmi pravdivá, i když ten speciál, kdy Matt regeneroval do Capaldiho, byl skutečně trochu úlet. ()

Série 7 (2012) (S07)

Sedmá řada je bezkonkurečně nejlepší sérií Matta Smithe. Moffat se poněkud odmlčel a příběh už nepůsobí tak zmateně, já mám prostě radši ty jednodílné epizody. Prvních pět epizod se veze na vlně minulých řad a je fantastická. Skvělý příběh s Daleky, Arthur Weasley a školník Filch, Andělé a River. No, Moffat se sice odmlčel, ale nelíbí se mi, jak se zbavil mých oblíbenců Amy a Roryho. No, mohl jsem to čekat, že, po všech těch tragédiích. Ale tady jsem se už fakt naštval, ale hned jsem mu to odpustil, protoýe ta rozlučka byla skvěle natočená i zahraná, dojemná, srdcervoucí, perfektně napsaná. První polovina je prakticky bezchybná, slabší je jen Síla na třetí. Druhá polovina, nová společnice, nově (skvěle) upravená znělka a zase trochu jiné, vtipnější, celkové vyznění. Clara je naprosto úžasná společnice a Amy jest překonána. Sněhuláci jsou nejlepším vánočním speciálem (viz samostatný komentář) a neviděl jsem díl, který mě zklamal. Viktoriánská Anglie, Severní pól, ukolébavka pro Boha, interiéry TARDIS, duchové, Paternoster gang a ultimátně vtipný Strax, opravdu jsem maximálně spokojen, jak jen můžu být. Finále se opět povedlo a já se těším na Capaldiho. Jedna z nejlepších sérií obnovené éry a pokud bude další taky taková, budu mít ohromnou radost. Nic proti Moffatovi, ale bez něj to Doctorovi svědčí víc. Za 100%. Clara je kočka a ty epizody luxusní. ()

Sněhuláci (2012) (S07E06)

Po Sněhulácích už nemůže být žádný Vánoční speciál lepší (což ostatně potvrdil Doktorův čas). Tenhle kousek je to nejlepší, co Doctor o Vánocích zažil, vskutku velkolepý kousek. Naprosto dokonalá zápletka s krásnou viktoriánskou atmosférou, napínavá a ohromně vtipná, Doyleova múza Paternoster gang, hlášky chrlící Strax, věčná poker face Richarda E.Granta, Velká inteligence, úžasná hudba, skvělé triky, kouzelné prostředí a znovupředstavení dívky, která zemřela dvakrát - Clary, dosud nejhezčí Doctorovy společnice - Amy Pondová jest překonána. Nejlepší díl, jaký Moffat napsal a asi i vrchol jeho Doctorovské éry. Na ten speciál se koukalo vážně nádherně a navíc tady Doctor čelil dosud nejlepšímu záporákovi - sníh umí být krutý a Doctor obzvlášť perlil. Ta Clara je fakt kočka a těším se na její éru. 100%. ()

The Day of the Doctor (2013) (S07E15)

Naprostá extáze. Doktorovy padesátiny byly naprosto úžasné, vtipné i dramatické. Příběh mě dostal hned na začátku, kdy nás zavedl do minulosti Gallifrey. Matt Smith je výborný, ovšem David Tennant byl lepší. A naprosto bezvadné bylo, jak jim to spolu sedlo, vidět ty dva pohromadě bylo totiž neskutečně překrásné. John Hurt ty dva ale možná ještě překonává, jeho výkon je skutečně senzační. Clara je moc fajn společnice a příběh nemá chybu. Potěšila mě i Billie Piper, i když mě zklamalo, že se nepotkala jako Rose s Tennantovým Doctorem. Ano, Steven Moffat je génius. První půlhodina má neskutečně vražedné tempo. Herci bez chyby. Doktorům to skvěle ladí. Pokud mě něco dostalo, tak návraty do poslední dne Časové války na Gallifrey, ty nic nepřekonalo. A ten konec. Viděli jsme všech třináct Doctorů - dokonce i Ecclestona, což mě moc potěšilo. A Capaldi byl jen příjemná třešínka na dortu. Ten příběh je o naději - Gallifrey ještě pořád někde existuje a Doctor možná není posledním svého druhu... Na druhou stranu to s těma regeneracema může být trochu jinak, ale to odbíhám. A ten závěr - všichni Doctoři vedle sebe v jedné scéně - moje srdce plesalo radostí. Moffat dal celému seriálu nový směr a něco mi říká, že osmá série bude skutečně velmi zajímavá. A konec s Tomem Bakerem byl taky fajn. Jak už jsem psal, prvních 40 minut je naprosto neskutečná jízda, vtipná, napínavá a hlavně i docela škoující. Pak se to trochu ztrácí, ale posledních 10 minut je tak dokonalých, že se to nedá ani popsat... Opět mám tolik pocitů, že nevím co s nima. 50.narozeniny Doctora Who byly oslaveny opravdu s velkou parádou. A já jsem spokojen, jako jsem dlouho s ničím nebyl. 100%. A doufám v další kulaté výročí, bez tohohle seriálu by to totiž nebylo ono. ()

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

12.01.2024

Temný případ nabírá posily

Temný případ nabírá posily

24.09.2022

Jedna z hlavních tváří seriálu Deadwood John Hawkes, bývalá hvězda seriálu Doctor Who Christopher Eccleston a nesnesitelná teta z Harryho Pottera herečka Fiona Shaw se nově připojují k obsazení… (více)

Zemřel herec David Warner

Zemřel herec David Warner