Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 174 h 40 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Série(8) / Epizody(222)

andel odpad!

Výlet s Emou (101. díl) byl neuvěřitelná tragédie, scénáristka se zřejmě zbláznila. Děj absolutně absurdní, nesmysly se kupily jeden za druhým, průměrně (i podprůměrně) inteligentní divák se nestačil divit. Měla jsem intenzivní dojem, že sleduji TV Barrandov, chyběl už jen Soukup v roli hlavního vyšetřovatele... Herců mi bylo spíše líto, ale chápu, že nějak se živit musí. Na druhou stranu je třeba říci, že už dlouho jsme se u televize tak nenasmáli. ()

Zuzi.Bell

Jako Dejdara jsem měla ráda ve Zdivocely zemi, ale tohle? :D agent 007 hadr. Je tu akorát tak směšný. Proste současný, český detektivky jsou špatný.... Zlatý Cetnicky humoresky a spol... ()

UnCool

Ulice s pistolema, ale úplně bez nadsázky. Herecké výkony stejně trapné jako v Ulici se stejnými herci. Jen ty pistole jsou zde navrch. Každopádně jestli někdo už viděl méně logicky a profesionálně zasahující policisty v nějaké TV tvorbě tak zaslouží metál. Tady je špatně úplně vše od začátku do konce. ()

wooloong

Některé díly jsou dost povedené, některé chabý průměr. Během odvysílaných 109 dílů se postupně vymění všechny postavy hlavních vyšetřovatelů. Nejlepší postavou je jednoznačně hláškař Jarda Čermák (škoda ho). Postava majora Strouhala, kterou hraje Dejdar, se zrovna moc nepovedla. V některých dílech si detektivové fakt sedí na vedení, zatímco divák se jen chytá za hlavu. Někteří herci se vyskytují ve více epizodách v různých rolích a někteří (například Hána) pak hrají hlavní postavy, což působí značně rušivě. Zajímalo by mě, zda jsou všechny díly kopií původní německé série nebo zda se jedná o volnou inspiraci. ()

The_Casual

nástupem Dejdara to šlo dolu, hodně dolu, možná to má ve scénáři, nebo neumí hrát vážné role, prostě hrůza, škoda slov i času. ()

Dalajlada

Klasická kriminálka, která je místy velmi vtipná a řeší se v ní vesměs věci, které se nám mohou stát. Nevím sice proč se to jmenuje Specialisté, ale se ženou se u seriálu pěkně bavíme. Postupem času je nutno uznat, že se vše začíná opakovat, začíná to být dost nudné a křečovité. Škoda, ze začátku to nebylo tak zlé. ()

Monicina

Niektoré diely sú dobré, iné menej, taká všehochuť. Má to dynamiku, niekedy sa prípad týka vyšetrovateľov viac, než by chceli. Team , vedený Dejdarom sa mi páčil viac aj vďaka jeho postave, ako to hraje, je tvrdý a prísny a aj tu vyšetrovatelia majú medzi sebou dobrú dynamiku. ()

Ankroth

Není to tak hrozné, na Novu bych řekl dokonce až nadprůměrné. A ta Kajnarová je vážně kus, byť tedy hodně přehrává jako většina účinkujících. Každopádně koukatelné to je bez větších problémů, navíc vizuál je vcelku povedený. ()

scarlet

Další zbytečný seriál. Od Malého pitavalu z velkého města žádný vývoj. Zápletka tak slabá, že jsme to s přítelem uhádli, ještě než se pořádně rozjelo vyšetřování. Scénář tak pitomý, že si musí vypomáhat blbostmi, jako že po výslechu atraktivní letušky ji hned zve na rande, a v časovém presu stopáže (možná ve snaze to mít už za sebou) mají detektivové takovou sílu osobnosti, že stačí říct podezřelé "já si myslím, že víte víc, než nám říkáte" a ona se okamžitě přizná a všechno jim řekne. Herci jsou tak neschopní a znějí tak falešně, že to trhá uši. ()

JoshSparks

Kamera krasna, dialogy nerealne, herecke vykony tristni. Neni to takova tragedie, aby to byl odpad anebo 1/5, ale je to porad spatne. Zeman byl desive ideologicky zabarveny, Dobrodruzstvi kriminalistiky obcas i pretazene, toto je ale jako delam si kureci rizek a mam ho rad vevnitr nedopeceny ;-) Jinak: Jestli timto chteli reagovat na Pripady 1. oddeleni, tak se to nepovedlo, ani omylem. ()

cottys odpad!

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Další z řady průserů TV Nova. Je až k smíchu ( anebo k pláči), jak se tady všichni snaží důležitě hrát drsné poldy a kriminálníky a vůbec jim to nejde.( Samozřejmě, není to jen o hercích, protože když se podíváte na takové Případy 1. oddělení, tak tam je krásně vidět, že, když se chce, tak to jde kvalitně i s českým materiálem.) Navíc, za mě je to na ten náš český rybníček až moc SCI-FI. Méně je někdy více. ()

Player11

Těžko hledat partu méně zajímavých a nesympatických herců s nulovým hereckým potenciálem. Dejdar také velmi nedůvěryhodný. Scénář strašný, vše protknuto mravokárnou progresivistickou linkou. Snižuji hodnocení na jednu hvězdu. Jestli uvidím nějakým omylem další epizodu, půjde to do koše. Hodnotím na základě 3 epizod 5 série. ()

Lachimf

Ten seriál byl vždycky tak nějak "horší průměr", u mě řekl bych o stupeň níž, než Kriminálka Anděl. Strašně předvídatelný děj, v 90 % už na začátku podle ksichtu vím, kdo je vrah a tak ve 40 % je mi po chvíli jasnej ii motiv. Nebo alespoň několik tipů na něj a většinou to vyjde. Vždycky tam byla obrovská spousta absurdit, který by policajt v životě podle mě nedopustil a jak by se nikdy nechoval (aspoň myslím, že člen "elitního" týmu ne), ale co zastřelili "Ludvu z vékávéček" a odešel "Lavi", šlo to úplně totálně do kopru. Narušenej veterán a madam kuliočko to dokázali svými vyšetřovatelskými metodami a uvažovaním absolventů pomocného učiliště velice obohatit. Když pak oba oznámili, že končí, trošku jsem se zaradoval. Tedy víc než trošku. Bohužel jen do chvíle, kdy se místo nich ale objevila opět Kajnarová... škoda slov. Na poslední 4 díly jsem se vydržel koukat už jen s dost velkým utrpením. ()

George999 odpad!

Ach jo... Problém je, podívat se na podobný seriál poté, co jsem nedávno viděl poslední řadu Případů 1. oddělení. Tohle je parodie... Viděl jsem asi 3 díly, dal jsem tomu šanci, ale nejde to. Ve včerejším díle V pasti (S07E21) dokonce jeden z policistů říká, že má zapsané od svědka všechny iniciály... ()

huspenina33 odpad!

Asi to má sledovanost, že to pořád točí. Ale něco tak hloupého se málokdy vidí. Občas to zapnu a za chvíli zase vypnu. Nedokoukal jsem snad ani jeden díl, takže netuším kdo je vrah. :-) ()

oldrixs

Krimi mám fakt rád a i když se toho na tento žánr v českém rybníčku objevilo za poslední roky dost. Specialisté patří asi k tomu lepšímu. Příběh občas dokáže příjemně překvapit, někdy však naražíme na věci, co smysl nedávají a stejně tak hloupé postupy při vyšetřování. Skvostné také nejsou herecké výkony, zachraňují to však celkem protagonisté vyšetřovacího týmu. Co můžu urřitě vyzdvihnout, tak je pěkná hudba a skvělá kamera. ()

Shadyllady

Podle me asi nejlepsi cesky krimi serial. Ma to naboj, obcas i vtip, obcas akce, pohlavne vyvazene osazenstvo -  to mi vadilo napr u Pripady prvniho oddeleni, tam to byl samej chlupatej dedek, pokud nepocitam tu spici pannu. Ve specialistech jsou vsechny tri zenske herecky sympaticke a presvedcive. ()