Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 174 h 40 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Série(8) / Epizody(222)

matej773

I přes velmi špatné hodnocení na csfd, mně se to líbilo, a moc. První dil, který jsem viděl, se mi opravdu líbil, tím pádem jsem si řekl, že je to pecka oproti klasické tvorbě od Novy, proto jsem byl překvapen, když jsem našel takový ohlas, jaký našel. Buď jsou ostatní díly horší, nebo je to holt prostě tím, že někteří lidé na csfd jsou vymatlaní a hodnotí dle toho, že Nova má za sebou fakt hrůzu a nedokážou se odprostit od toho, že mohou mít i kvalitní tvorbu. ()

jenik84

Dávam jednu hvezdu.Zase se to na Nově nepovedlo.Trivialni případ a jednoduche vyřešení.Trocha akce a je hotovo.Vedlejší role vytahly z jiných novackých seriálů.Lavii :-) ()

randalll odpad!

Velmi špatná volba herců. Zajímalo by mě podle jakého klíče tvůrci herce volili a co je ovlivnilo, že vybrali to co vybrali, ale do hlavních rolí - rolí specialistů se tito herci opravdu nehodí. Jeden díl mi stačil a další opravdu nemusím. Do rolí zamilovaných doktorů a starostlivé sestřičky v nekonečně růžové zahradě by se tento výběr hodil rozhodně více ... ()

Johny44

A nakonec poslední díl...zatím první série? Tým scenáristů tento díl zřejmě napsal v létě.Museli se v té době zřejmě zúčastnit dětského tábora. Protože pro tuto věkovou skupinu je scénař napsán! Nemohou si snad myslet,že by dospělý člověk věřil tomu,že celkem inteligentní,schopný a ovládající se vrah,skočí na to,že na místě činu nechal knoflík.Tuto informaci mu podá navíc policajt a on uvěří tomu,že několik dní na místě vraždy,tedy tam,kde policajti posbírali absolutně všechno co tam nepatří,včetně prachových částic,si vesele nikým nepozorován hoví jeho velký knoflík od kabátu a čeká,až si pro něj páníček dojde!! Takže prosím,alespoň pro mě.Vyhráli červení,modří,vlčata,lištičky nebo snad delfíni? ()

Jan00

Vztahy na pracovišti mně připadaly jako vztahy v mládežnickém kroužku pomocníku VB, zcela mimo realitu! TV Nova by neměla chrlit seriál za seriálem, ale podporovat jen kvalitní! ()

Smells

Tak ta Brněnština mě dostala. Takhle kdyby u nás ve štatlu mluvili, tak se na něho dívají jak na dementa. btw. to jako fakt ? Jakub Štáfek jako policajt? To mě míň evokuje policajta snad už jen Kačer Donald. ()

Parisienne09

Zoufalé, zoufalé, zoufalé. Scénář, dialogy a bohužel i herecké výkony. Nerozumím tomu, že seriál v této "formě" vypustili do éteru. ()

pumlic

Trošku víceméně ochotnické výkony. Někteří herci mi tam vůbec nesedí. Dialogy jsou někdy až nesmyslné. Hezká je tam ta Praha. :-) ()

roller odpad!

Miluji české kriminálky a seriály z prostředí vyšetřování kriminálních činů. Tenhle seriál je však spíše jakousi parodií na ně. Jde spíše o soutěž o nejhorší herecký výkon, ve které s přehledem dominuje Štáfek. Tak jako on zesměšňuje (úspěšně) fotbalisty jako Lavi, mohli by fotbalisté zesměšňovat Štáfka jako kriminalistu. Pubertální Colombo je velmi směšný. A exhibice téhle partičky s coltem u pasu.... ()

Gugos

Takový kombajn z Novy kde se bohužel jede na kvantitu a ne na kvalitu...Dejdar mi tam nepasuje a po odchodu Štáfka to šlo do pekel... ()

Melodrama

Seriál je o třídu horší než Kriminálka Anděl. Nesympatický Štáfek (asi to měl v popisu) a Prachař (jinak dobrý herec) se na šéfa "mordparty" vůbec nehodí. I v televizi šéf "mordparty" by měl být lídr a mít charisma, ale nic z toho jsem neviděla. Dialogy jsou někdy prkenné a rádoby humor není moc humorný. Koukat se na to ale dá, tragedie se nekoná :-) ()

aadis

Katastrofa. Herecké výkony šílené (hlavně Prachař, ale bohužel i Štáfek a jiní). Vysvětlování triviálních věcí sami sobě, aby tomu přece ten hloupý divák porozuměl... Nelogické chování zločinců, vyšetřovatelů a vlastně i ostatních lidí. Odpad nedávám jen proto, že si myslím, že se najdou i ještě horší produkty filmového průmyslu ()

Lonelybiker

Obsazení Dejdara byla největší chyba. Vzpomeňte si na jeho roli v Kameňáku, nějaké přiblblé pěvecké soutěži a na to konto má teď hrát zamindrákovanýho přísnýho šéfa policejního oddělení se stupidním příjmením Strouhal. To nemyslíte vážně :D ()

Andy_Warhold odpad!

Chtějí-li akční policejní seriál točit Britové, vzniknou Profesionálové. Dělají-li to Poláci vzníkne Drogowka. My máme Specialisty.... Co dodat: Zachraň se kdo můžeš, nežli Vás zastřelí Zuzana Kajnarová špatně vylisovanou plastovou pistolí.... ()

brbla666 odpad!

Cha,cha cha něco tak hloupého jsem ještě neviděl.Trapní herci v čele s prachařem.Jeho tata se musí v hrobě obracet.Ale jako komedie by to šlo. ()