Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 174 h 40 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Série(8) / Epizody(222)

Luswani

Největší slabinou tohoto seriálu je rozhodně výběr herců. Ani jednomu z nich toho policajta nevěřím. Zejména Jakub Štáfek se na roli kriminalisty absolutně nehodí. Celkově je to dáno špatným scénářem a režií a herci nemaji co hrát a jen nepřesvědčivě odříkávají texty. Viděl jsem pár dílů napříč sériema a ta kvalita je v rámci krimiseriálů silně podprůměrná. 35% ()

GeminiK

Parodie na detektivku s vyčpělými herci a ochotníky. Důvod proč se na to někdy podívám je Jacob Erftemeijer. Člověka s tak malou mozkovnou jsem ještě neviděla. ()

j.sorensen

S příchodem Dejdara, Erftemeijera a Leimbergerový, už tak nízká úroveň, klesla o dalších 50%.  I ten Prachař, Zadražil a hlavně Štáfek, to drželi, jakž takž, na nějaký koukatelný úrovni. Paradoxně nejlepším dílem je hned ten první a to je na celym seriálu to nejsmutnější... ()

petrskuta

Já nevím co by ostatní , už fakt chtěli . Zas tak špatný první díl nebyl. Za mě tak tři hvězdy, ale celkově seriál ohodnotím až na konci. Ano měl pár much, ale co pak je vše dokonalý, já sem ještě takový serial neviděl, každý měl pár chyb!!!! ()

phil22 odpad!

Kriminálka Anděl, Atentát, Policie Modrava, již několik projektů kteří byli o Pár procent úspěšnější a stanice Nova vytvoří seriál, Specialisté. Podle mně již propadák prvního dílu, s takovou taktikou se můžeme radovat že nyní je tu několik stanic kteří vědí co je kraj a co propadliště televizní zábavy. ()

anti.rybka

Takhle to dopadá, když někdo natáčí z prostřední policie bez dohledu odborníků. Nejde o to, že to vysílají na Nově, ale ta neznalost je cítit v každé scéně. O hereckých výkonech raději pomlčet. Záběry na Prahu jsou zajímavé, když je jich ale víc jak samotného děje je to už jen nechutné vycpávání scén. ()

hony23

Celé to působí jako ušité horkou jehlou. Tragickým castingem počínaje ( Opravdu musí mít kriminalisté vzhled i chování teenagerů? ), debilními dialogy pokračuje a naivní zápletkou konče. Nova tak opět potvrdila pověst Specialistů na píčoviny. ()

jackstifler

Češi jsou zakompexovaný národ, kteří všechno uráží a nic se jim nelíbí :) je mi z vás na blití, super seriál, za mě 5 hvězd ()

Fuksinka

Co všechno je schopen divák překousnout. Normálně by to asi byla jen průměrná tv kriminálka, nebýt toho příšerného scénáře, který dělá blbce z hlavních hrdinů, vedlejších postav ale hlavně z diváka. Tolik nelogických chyb, klišé a maximálně předvídatelný dej nenapraví ani hezké záběry na Prahu. ()

brasek

Bohužiaľ každá časť, ktorú som videl má tú istú vlastnosť a tá ma núti túžiť po skorom konci. Príbehy sú nevýrazné, bez tempa a atmosféry. Postavy sú sama kapitola o sebe... Jakub Štáfek a Jan Zadražil miestami až trápne smiešni (bez urážky páni!). ()

blekekeke

Tupé už jen na pohled, ale stejně mě to i přes tu fatální tupost táhlo k dalším dílům. Ale řešení případů stylem šlapání v důkazech s dedukcí Frantíka Borovic s Horní Polní. Sice lepší než krumpáčem do paty, ale stejně je to utrpení sledovat to rychlé laické řešení případů. ()

meda2016

(duben 2019) Tak teď to půjde do smysluplného kopru. Nastoupil Dejdar s vysvaleným mozkem, silovými postoji a falešným projevem. Štáfek bude mít konkurenci, kdo je větší štráfek. Duševní. Sledování samotného děje je tady u českých seriálů "nadstandardní" a neuráží mne (2* proti jiné produkci). ()

Salvator

Při počtu epizod, které seriál má, se někdy daří, někdy ne. Měřeno ostatní tvorbou televizní stanice, která stojí za vznikem, jde rozhodně o dobrý počin. ()

doriana.g

Nečekala bych, že to řeknu, ale - zlatý Štáfek, zlatý Zadražil, dokonce i zlatá Kajnarová! Na ty se ještě dalo dívat. Tahle nová skvadra je prostě nekoukatelná. Celé zle. Všichni vypadají jak z jednoho žabího vrhu, jen s malými nuancemi, šedivý žabák, unylý žabák, ukrajinský žabák a žába těsně před bodem varu. Všichni se tváří pořád stejně přiblble a přiblble deklamují přiblblé dialogy. A já jsem otrávená, protože Specialisté byli moje guilty pleasure k žehlení, no, a už nejsou. ()

spider74 odpad!

Byl jsem docela zvědavý, jak to dopadne.......a hrůůůza. Možná se na tyhle seriály dívám okem kriminalisty s 20-ti letou praxí a jsem tím pádem přísnější na tenhle typ výtvorů. Jenže - tohle byla prostě hrůza. Pokud by se stalo něco takové doopravdy tak by to byl fakt fičák - okamžitě všude uzavěry, operační by zalarmoval vše od hlídek, SPJ, zásahovky, výjezdu a hlavně vedení z ředitelství co má dosah. O tomhle by určitě nerozhodovali takový kašpárci co nám naservírovala TV Nova. Úplně mě rozesmála hláška typu " neměli bychom zavolat posily ? " ......drsňácká odpověď " ne tohle musíme zvládnout sami " a následovala závěrečná hrozně naivní přestřelka alá Walker Texas Rangers. Tohle je možné tak maximálně v nějaké blbé hře na pc kde mám nekonečně životů ale né při zákroku proti ozbrojeným nebezpečným pachatelům. A to už ani nemluvím o tom, že ti rádoby milencko-manželští kriminalisté by spolu jako partneři na jednom oddělení nemohli absolutně fungovat........jeden musí prostě pryč na jiné pracoviště, běžná praxe u policie. Opravdu nechápu když jsou autoři diletanti co se týče reálné práce policie, tak proč si sakra nepřizvou odbornou pomoc jako konzultaci ať z toho není takováhle trapárna. Když to srovnám s opravdu kvalitním seriálem poslední doby jako je "Případy 1. oddělení ", tak tohle je neskutečný odpad. ()

Fracek

Nemá to duši, jak se říká... to je pak těžký to i analyzovat. Unuzený zoufalec si tam něco najde, ale kriminálka holt musí odsejpat, jinak je to jak s novoročním předsevzetím.... tak jsem se překonal a dal třetí řadu, prokazatelně se to zlepšilo, tedy až na zakončení ... to snad ne ()

kodwin

Prachař je v téhle roli fakt strašnej a Štáfek mu zdatně sekunduje. Na některé díly se koukat dá, ale ty dva nemůžu skousnout. Vůbec se na to nehodí. ()