24 hodin

Ukázka z filmu
USA, (2001–2010), 140 h 48 min (Minutáž: 44 min)

Hudba:

Sean Callery

Kiefer Sutherland, Mary Lynn Rajskub, Carlos Bernard, Elisha Cuthbert, James Morrison, Sarah Clarke, Leslie Hope, Sarah Wynter, Xander Berkeley (více)

Série(8) / Epizody(192)

Seriál 24 hodin se odehrává v reálném čase jednoho dne. Každá epizoda pokrývá časový úsek jedné hodiny, takže se celý příběh, rozdělený do čtyřiadvaceti dílů, odehraje během jednoho jediného dne. Za tuto dobu se protiteroristický agent Jack Bauer z losangeleského Protiteroristického oddělení (PTO, angl. CTU - Counter Terrorist Unit) vždy snaží předejít nějaké katastrofě s globálními politickými následky, osvobodit rukojmí a zachránit své nejbližší. (oficiální text distributora)

ARI50

Seriál co nemá snad chybu protože tak jak plynou minuty a hodiny je seriál čím dál tím víc napínavý je sice pravda že časem klesá na kvalitě ale pořád je to pořádná bomba která je slušně dobře provedená, nejlepší je první série a druhá ostatní jsou kvalitní a pak trošku zaostávají ale já jsem nad míru spokojen s celým příběhem a hlavně herci. ()

mm13

Myslím že "TV series" je dostatočnou charakteristikou fenoménu 24 ako aj odôvodnením jej velebenia. Takže stačí prijať hru aká je, nešprtať sa v piplaní avizovaného real-timeu a o kráľovsky napínavú zábavu je postarané. Prvá séria ponúka zdravú dávku (televízneho) realizmu, v riadne našľapnutom tempe si to bez výraznejších logických prešľapov šinie jedna radosť... no, snáď až na posledné odhalenie, ktoré už nebude tak celkom v súlade s pravidlami a ako divák sa cítim trochu podvedený... Uvidíme, čo prinesie séria druhá, ktorú začnem pozerať už dnes večer (lebo skrátka musím!). --- 30.12.2007 Práve pozerám sériu 6. a musím povedať, že je to zatiaľ najmarkantnejší kvalitatívny prepad. Alebo klesá miera mojej tolerancie. Niet epizódy bez logického prešľapu či aspoň zaškrípania, nepresvedčivosti, pochybností. Scenáristi by mali vrátiť platy, nie štrajkovať za ich zvýšenie. A čo je horšie, viac než kedykoľvek predtým, začínam byť už po prvých dvoch diskoch unavený zo všetkých tých zvratov, ktoré myslím majú mať práve opačný efekt. Dopozerám, ale potom už s týmto seriálom definitívne končím (a rovnako tak už teraz pochybujem, že tento záväzok dodržím... je to nákazlivé!) --- január 2008 Dopozeral som to a posledných desať epizód zmenilo môj názor. Naviac sa z Jacka Bauera konečne stáva ikona, legenda s temnou minulosťou a nejasnou budúcnosťou. Ako dobrodružný heroický celok - dobré to je! [70%] ()

Bauer

1.řada: Nejlepší serial co jsem kdy viděl ( dokonce jsem si ho koupil na DvD ).Kiefer Sutherland hraje naprosto výborně.Dennis Haysbert v roli prezidenta se náramně hodí.Velmi promyšlené, akční, napínavé a šokujcí.Hlavně bych se chtěl zmínit o posledních 4 dílech , které byli naprosto vynikajcí. 2.řada: O něco lepší než první řada.Kiefer podává zase dobrý výkon a do své role se vžil.Season 2 je ale bohužel nereálná, zatímco první řada byla reálná tak druhá není. Postava Jacka Bauera málem několikrát zemřela ale vždy se z toho dostala. Ale i přesto se jedná stále o perfektní řadu, který předčila tu první. Jen je škoda že konec nebyl nic moc ( poslední díl ).Dokoce jsem si to už koupil na DvD. 3.řada: Tato řada mi dokázala že tento seriál je prostě dokonalý. Nevuěřitelně promyšleý scénář. Výborné zvraty jako je například zabití Ryana Chappela nebo třeba, že si Jack Bauer píchá drogy.Ale je pravdou, že se zde našlo pár nudnějších dílů, které mně až tak nebavili. Ale na to, že se jedná o třetí řadu, tak jde o něco, co je stále na té nejvyšší možné úrovní.A líbila se mi hodně nová postava Chase Edmundse v podání skvělého Jamese Badge Dale!!!! A jak jinak, už to mám i na DvD!! 4.řada : Tak tohle jsem nečekal.Člověk by čekal že to bude horší a horší , jenže ono je to lepší a lepší.Prostě čtvrtá řada je super.Výkony všech herců jsou na vysoké ůrovni.Přibyli nám nové sympatické postavy například Edgar Stiles nebo Curtis Manning. Dále také perfektní padouch v podání Arnolda Voslooa .Nejlepší díl byl se setřelením Air Force One ale i ostatní díly byli prostě super a jak jinak už to mám i na DVD. A vzhledem jak to skončilo se velmi těším na 5.řau. 5.řada :Vzhledem k tomu jak skončila 4. řada jsem nečekal, že by vůbec mohla vzniknout další řada. Potom jsem se dozvěděl, že má být season 5 a říkal jsem si, že to bude konec seriálu a že kvalita půjde dolů. Jenže se zase tak nestalo. Originálnější, akčnejší a celkově prostě skvělé. Není nic co by se dalo vytknout. A vzhledem k tomu jak skončila tato, řada jsem velmi zvědav, zda-li vznikne další řada!! 6.řada : Takže, máme zde šestou řadu excelentního seriálu 24 hodin. Čekal jsem, že už by to snad mohla být kravina, ale opět se mé očekávání nevyplnilo. Opět originální scénář, nečekané zvraty, výborné akční scény a neuvěřitelně napínavé. Kiefer Sutherland je prostě frajer a jeho Jack Bauer je moje nejoblíbenější filmová postava. Z herců mně velmi potěšila krásná Marisol Nichol v roli Nadii Yassir a také Powers Booth coby více prezident Daniels. Ovšem kdo mně ze začátku velmi štval, tak byl Peter MacNicol, který je mi nesympatický ale od druhé poloviny seriálu mi začínal být sympatický. Bohužel se v této řadě našlo pár dílů, které byli nudnější a celkem se v nich nic nedělo. Jenže pak přišly poslední 4 díly, které mi ty nudnější vynahradily. Na to, že jde o šestou řadu, tak je stále na co se koukat a stále je to výborný seriál na velmi vysoké úrovni. Kdyby měla vziknout další řada, vůbec bych se nezlobil!!! ()

hendrich6

Velice zajímavá myšlenka jedné série jednoho případu a hodně zajímavý reálný čas.Zatím jsem viděl jen pár dílů a celkem mě to bavilo,až jich uvidím víc možná přehodnotím. Zatím za 80 % ()

Ai.ma

První série 60 % . Pak jsem se na to přestal dívat protože zemřela nejsympatičtější postava seriálu. ()

6thSun

Tvůrci na sebe originálním konceptem, který je hlavním lákadlem (tedy reálný čas, který logicky stejně reálně neběží) ušili bič. Umím si představit peklo, který prožívali při psaní scénáře, kdy si museli neustále lámat palici nad tím, co proboha narvat do neuvěřitelně dlouhých 24 dílů. Díky tomu je v každé sérii plno nudné vatáže, přesto se na to většinou dá dívat, což považuji skoro za zázrak. I. série: 75 % II.série: (první půlka 80%, druhá 40%) = 60% III.série: 70% IV. série: 80% V. série 85 % VI. série: ??? VII. série: 70% VIII. série: 60% ()

Litsarch

První sérii jsem hltal každý díl... Snad jediný seriál, na který jsem se koukal v televizi na celou sérii... Děj vcelku promyšlený, nová (aspoň pro mě) myšlenka: co díl, to hodina, se mi líbila.... Asmosféra se nedala popsat... Ale to byla jen první série.... Další jsem sledoval jen pár dílů a pak šel od toho.... ()

st.ranger

Nápad zajímavý, ale bohužel ve skutečnosti neproveditelný. Události jsou sice jakože sledované v realném čase, ale jsou zde časové posuny nebo nelogické přeskakování z lokací. Navíc je fascinující, jak všichni zůčastněný vydrží naprosto v klidu bdít 24 hodin. Ale i tak je to celkem promyšlený seriál, i když co se zvratů týče bude jistě 2. řada nejtrapnější. ()

Dale

Tvorcovia tohto seriálu si zaslúžia uznanie za originálny nápad, aký sa v dnešných seriáloch len tak nevidí. Čo sa týka vizuálnej stránky, na to, že ide o seriál je nadpriemerná, čo sa už ale nedá povedať o deji, ktorý je typický seriálový. Sklamaním sú aj herecké výkony, lebo obsadenie sľubovalo viac. V konečnom dôsledku ide len o priemerný seriál so zaujímavým nápadom. Dodatok: Dopozeral som poslednú časť prvej série a a musel som strhnúť jednu hviezdičku. Musím konštatovať, že na počiatočnú originalitu som si po pár častiach tak zvykol, že mi to už nepripadalo tak originálne a každou ďalšou časťou mi dej pripadal naivnejší a trápnejší, ničím sa nelišiaci od množstva akčných seriálov z nemecky hovoriacich krajín. Rozhodne ma nevyviedol z rovnováhy žiadny dejový zvrat, lebo všetko sa dalo očakávať a prvú sériu som dopozeral len preto, že keď som sa na to dal, tak to aj dokončím, ale ďalšie série s kľudom odignorujem. Naozaj nechápem tie priaznivé ohlasy tu, lebo je to len ďalší nudný podpriemerný seriál - jeden z mnohých. ()

MoiJe

1. seria: Ma to svoje medzery, ale drzalo ma to az do konca. To sa serialu nepodari casto... 2. seria: Ku koncu som sa uz trochu nutila to dopozerat. A predtym ma otravovali Alishine trable... z jedneho do druheho... 3. seria: ok. pre zmenu ma stvali herci, Bernard, Quinto, ... :) ()

moviesfan

Solidní ační seriál. Myšlenka je dobrá, ale viděl jsem jen jednu sérii, ve které napětí nechybělo. Dobrej adrenalin. Hodnocení: 75% ()

JohnCZ

24 začíná vlastně až docela nenápadně. Pilot totiž rozhodně není jeden z těch, co by diváka vyloženě položil na lopatky a ohromil akcí. Je to úplně skromný rozjezd, který trvá po celou první sérii, Seriál především představuje hlavní hvězdu - Jacka Bauera - a drží se více v osobní a politické rovině. V dalších dnech se už ale přitvrzuje a zatímco první řada ještě s sebou nese jisté dozvuky seriálů z 90. let (spousta klišé - hlavně předvídatelné zvraty a ano, i trapná ztráta paměti se tu najde), postupem se z toho seriál vymaňuje. Další dny přináší nové - originálnější dějové linky, které i přes podobná schémata dějů přináší množství zajímavých a tentokrát již znatelně méně očekávaných twistů. A hlavně: na scénu se dostává obrovské množství velmi zapamatovatelných kladných i záporných postav - od Niny Myers, přes Tonyho Almeidu, Chloe O'Brian, Davida Palmera až po Charlese Logana či prezidentku Allison Taylor. A nesmíme ani zapomenout na sladkou badass Renee Walker. Vše vrcholí dnem pátým, který je pro mě a i mnoho fandů vrcholem celého seriálu. Tvůrci prostě ví nejlíp, jak zlomit srdce divákovo. Šestý den je takové podivné zakolísání střídající epické epizody s těmi podivně napsanými, ale zbylé dvě "původní" série mnohé věci napravují. Osmý den sice začíná poměrně zdlouhavě, ale po zásadním twistu končí, i přes jistou přehnanost, až na samotném vrcholu. A teprve až na konci si člověk uvědomí, jak obrovskou ušel Jack Bauer cestu, co všechno prožil a hlavně: o co všechno přišel a co musel obětovat pro "vyšší dobro". Oproti tematicky podobnému Homelandu je 24 mnohem více americká, méně realistická, ale zato akčnější. A s přibývající sériemi se rozpočet na akční scény pouze zvyšuje, což se velkou měrou odráží i na jejich velkoleposti. A i když, co do realističnosti, 24ka nesnese srovnání s Homelandem, rozhodně to není černobílý seriál. To ani zdaleka ne. Vlastně ani samotný Jack Bauer není úplně striktně kladná postava. I přes obrovskou porci epizod na jednu sérii se furt něco děje, kamera je bez ustání v pohybu, prolínačky běhají o sto šest a charakteristická časomíra neustále žene seriál kupředu. Tu a tam se i tady najdou slabší chvilky a scenáristické úlety (zmiňovaná amnézie v prvním dni, Salazarovic dějová linka ve třetím dni, Kim a její wtf cesta plná smrtících nástrah v druhém dni, Jackova rodina v šestém dni,...), ale pořád jde, co do svižnosti tempa vyprávění, o jeden z nejnadupanějších kousků vůbec. Seriálový fanda by si to rozhodně neměl nechat ujít. ()

Blofeld

Tak od teď se už budu dívat snad jen s doufáním, že se to zlepší. První řada mě nadchla, druhá se mi ještě celkem líbila a ta třetí se mi zatím (po dvou dílech) nelíbí ani trochu. Dokonce i Elisha se zhoršila; má teď nějakou divnou ofinu a vůbec se mi tak nelíbí. Dvě hvězdičky a ještě buďte rádi._____Tak jedeme dolů. Od člověka, který dokonce wstvořil fandovské stránky první řady, to musí autory bolet dvojnásob;oD. ()

jahol

Po první sérii - před osmi lety: Tak především - bez jakýchkoli pochyb s obrovským náskokem dvaceti koňských délek daleko nejlepší AKČNÍ seriál v historii. Skvělý casting doladěný do poslední vedlejší záporné role, vynikající herecké výkony (na seriál neskutečné...), střih lepší než v 99% FILMOVÝCH superděl. První série novátorská, druhá na stejné úrovni a nenudící (jednou z minima negativních výjimek nevěrohodná odyssea Kim), třetí v první polovině podpořena famózními hereckými výkony bratrů Salazarů, ve druhé polovině nejslabší a stále výborná, čtvrtá k neuvěření ještě hutnější a lepší, než ty předchozí, pátá komornější, často až s horrovým nádechem. A věřte nebo ne, najdete tu i jistý druh humoru: "Víš, můžeš být mrtvý nebo nebýt mrtvý, ale nemůžeš být tak trochu mrtvý (a sort of dead)..Počkej, ukážu ti to..Prásk, prásk.........Právě jsi byl povýšen..Blahopřeji... ". Bohužel, podobně jako u filmu "CRASH" zabíjí tento skvělý kousek ignorance distributorů a tak trochu i českého diváka. Po poslední sérii: Osm sérií je hodně, přesto si některé ingredience udržely sílu (casting, kamera, střih, zvuk, atmosféra). Scénář bohužel nevyhnutelně propadl přes období infantilní až do stavu debilního. Pozvolný pokles, za poslední sérii ***. Za novátorství na počátku ale ponechávám původní hodnocení. ()

villon17

Nemůžu si pomoct, ale mně se to moc nelíbilo. Zdlouhavé a ačkoli 2 hvězdy dávám jen slabým filmům a seriálům (nečekaně), zde nemůžu jinak. Otravné to nebylo, ale rozhodně bez toho můžu žít a vůbec nic by se nestalo, kdybych neviděla ani jeden díl. ()

Suzie05

100 faktů o Jacku Bauerovi: 1.Los Angeles bude jednou mít ulici, která se bude jmenovat podle Jacka Bauera. Přejmenují ji potom, co tam lidé začnou umírat. Nikdo nepřekročí Jacka Bauera a přežije. 2.Když se někdo zeptá Jacka Bauera, jestli má strach z Jamese Bonda, tak Jack odpoví: Co je to „strach“? 3.Tobě zabere 24 týdnů, abys viděl, co Jack Bauer dokáže za jediný den. 4.Většina lidi potřebuje hodně odpočinku po 20 měsících mučení v Číně. Jack Bauer potřebuje žiletku, sprchu a nove šaty. 5.Kdyby Jack Bauer byl hlavní postavou filmu 300, museli by to přejmenovat na 1. 6.Polovina lidí vidí sklenici s vodou jako poloplnou. Druha polovina vidí sklenici s vodou jako poloprázdnou. Jack Bauer ji vidi jako smrtící zbraň. 7.Jack Bauer jednou přisel pozdě do CTU. CTU muselo posunout všechny své hodiny o hodinu zpátky. 8.Jsou 3 způsoby smrti teroristy. První dva jsou Jack Bauer a třetí je infarkt, když zjistí, že k nim Jack Bauer jede. 9.Kdyby Jack Bauer byl v místnosti s Hitlerem, Stalinem a Ninou a mel v pistoli 2 náboje tak střelí Ninu. Dvakrát. 10.Jack Bauer skončil u CTU jenom na 5 minut a mezitím vybuchla atomová bomba. 11.Jack Bauer vtrhl na ruský konzulát a nechal se chytit, protože myslel, že bude sranda srovnávat ruské a čínské vězení. 12.Profesor Charles z X - menů se jednou pokusil přečíst Jackovu mysl. Od té doby sedí na vozíku. 13.Jack Bauer nikdy neužíval steroidy, protože steroidy se vyrábějí z Jacka Bauera. 14.Jack Bauer nikdy nebyl závislý na heroinu. Heroin byl závislý na Jackovi. 15.Když byl Jack Bauer v čínském vězení, tak CTU ušetřilo 1 bilion nábojů. 16.Jack Bauer nepracoval pro ministerstvo obrany. On je ministerstvo obrany. 17.Jack Bauer se nesměje do tváře nebezpečí. On je tvář nebezpečí. 18.Jack Bauer se podepisuje střelením, proto ho nikdy nežádej, aby se ti podepsal na nějakou část tvého těla. 19.Bůh řekl: A budiž světlo. Jack Bauer odpověděl: Popros. 20.Jack Bauer nemá na svém PC firewall. On má Bauerwall, je to jenom obrázek s jeho fotkou. Žádný virus se nikdy neodvážil napadnout jeho PC. 21.Jack Bauer vyhrál Emmy za výborné hraní Kiefera Sutherlanda. 22.Když se Santa ptal Jacka, co chce na Vánoce, Jack mu zlomil vaz. Kdo bude vyslýchat Jacka neodejde s tou informací živý. 23.Když se Jack netrefí, tak to není tak, jak to vypadá. On jen střelil na teroristu který je na druhem konci města. 24.Jackovi jednou došly náboje. Nějaké si nechal střelit do neprůstřelné vesty . Pak je vybral a nabil si zbraň. 25.Když Kim ztratila panenství, Jack ho našel a vrátil ho zpátky. 26.Superman nosí pyžamo s Jackem Bauerem. 27.Jack Bauer se smál, když viděl film Mission Impossible. Žádná mise není nesplnitelná. 28.Kdyby byl Jack gay, jmenoval by se Chuck Norris. 29.Jack hrál ruskou ruletu s plně nabitou zbraní a vyhrál. 30.Jacka a Chucka Norrisa jednou dali do stejné místnosti. Po 4 minutách Chuck Norris křičel a brečel a chtěl ven. 31.Chuck Norris napočítal do nekonečna . Dvakrát. Jack Bauer mezitím dělal něco užitečného. 32.Jack Bauer zachránil svět 8krát. Co jsi sakra zatím udělal(a) ty? 33.Když Jack řekne: Damn it, tak se nejbližších 24 hodin vyhni Los Angeles. 34.Supermanova slabost je kryptonit. Jack se mu směje, že má slabost. 35.Jack spal s Ninou, Nina s Tonym, Tony s Michelle. Proto byla imunní vůči viru. 36.James Bond má povolení zabíjet. Jack byl jeho instruktor. 37.Máme správnou cestu, nesprávnou a cestu Jacka Bauera. Zjednodušeně je to správná cesta jenom s více zabíjením a rychlejším způsobem. 38.Jackova rodina mu jednou udělala na narozeniny překvapení. Jednou. 39.Když jednou půjdeš do pekla, tak zjistíš, že je to jenom místnost, kde budeš jenom ty a Jack. 40.Jack Bauer nepotřebuje tlumič. Jenom řekne své zbrani, aby byla zticha. 41.Dr. House jednou řekl, že je lepší než Jack. Od té doby nosí hůl. 42.Když Christopher Henderson vystřelil na Jacka, zbraň byla ve skutečnosti nabitá. Kulky se jenom bály vyjít ven. 43.Když něco Google nedokáže najít, zeptá se Jacka. 44.Víte proč Usama Bin Ladin ještě žije? Vláda na něj ještě neposlala Jacka. A víte co se stane, když ho pošlou? Usama je do 24 hodin mrtev. 45.Když byl Jack “mrtev”, tak CTU ušetřilo 1 bilion nábojů. 46.Jack pracuje pro CTU jen proto, že má náboje zadarmo. 47.Hra Simon říká musela být přejmenovaná na Jack Bauer říká, protože když Jack Bauer něco řekne, tak to kurva radši udělej. 48.Víte proč radši nenapalovat 24? Nechtějte, aby byl Jack Bauer napálený! 49.Jack už zabil tolik teroristů, že na prvním místě v žebříčku nejhledanějších CIA je 18letý student, který stáhnul na černo film Superman se vrací. 50.Když držíš Jackovi pistol u hlavy, tak nepočítej do 3 ale raději do 10. Prodloužíš si o 7 sekund život. 51.Jackův nejoblíbenější pokrm je Čína. Ne jídlo, lidi. 52.Lesby nejsou. A když jo, jsou to ženy, které nikdy nespatřily Jacka. 53.Jack zlomil Tonymu nohu, zabil Curtise a na půl hodiny omráčil George Masona. Jack tím chtěl naznačit, že budou přátelé. 54.Pravda bolí. Jack Bauer ale bolí víc! 55.“Jack Bauer” znamená v arabštině: “ Jsem v pr****” 56.Když máš informaci, kterou Jack potřebuje, ujisti se, že tvá žena sedí vedle tebe. 57.Když je Batman v nouzi, zapne signál pro Jacka. 58.Jack byl na Marsu, proto tam není žádný život. 59.Kdyby byl Jack nezvěstný, tak by seriál skončil za 24 hodin. 60.Jack Bauer nemá odraz v zrcadle. Existuje jenom jeden Jack Bauer. 61.Zbraně nezabíjejí lidi. Jack Bauer je zabíjí. 62.Když Ježíš pláče, tak prší. Když pláče Jack, tak v LA vybouchne atomovka. 63.Když Jack mučil Toma Cruise 7 minut, tak přiznal, že je gay. 64.Vše, co drží Jack Bauer, je nástroj hromadného ničení. 65.Jaký typ krve má Jack? Chyták. Jack nemá krev. 66.V jedné části byl zabiják, který dokázal Jacka hodit o stěnu a zlomit mu žebro. Nenávidím, jak je někdy “24“ nereálná. 67.Chase raději počkal než Jack zemřel. Až pak opustil Kim. 68.Jediný důvod proč je David Palmer mrtvý je, že raději zavolal první dámu než Jacka. Idiot! 69.Jack je jediný zaměstnanec vlády, který pracuje 24 hodin a pak má 2 roky volno. 70.Kolik času potřebuje Jack, aby vyměnil žárovku? Chyták! Jack vidí i ve tmě. 71.Vědci nevědí, jak vypadá Jackova DNA, protože pokaždé začne vyslýchat mikroskop. 72.Jack Bauer šel na Halloween za sebe. Byl označený za nejvíc děsící kostým v historii Halloweenu. 73.Jackova první slova byla: Damn it! 74.Jack nemusí nikomu dávat dárek. To, že žijí, je dostatečný dárek. 75.Jack má v domě alarm. Ne proto aby ho varoval před zloději, ale aby zloděje varoval před Jackem. 76.Když myslíš, že ti Jack ubližuje, věř mi, neubližuje. 77.Jack Bauer jednou hleděl smrti rovnou do očí! Koukal se do zrcadla. 78.Kdyby byl Jack Santa, na Vánoce dostaneš svůj život. 79.Jack byl jediná osoba v trójském koni. 80.Zbitý, mučený na lodi směřující do země s 1,6 biliony obyvatel. Jack musel mít narozeniny. 81.Mnoho žen chtělo spát s Jackem. Pokaždé odmítnul. Ne, ne není gay. Jenom si ulož do paměti, že Jack přece nespí!!! 82.Když donutíš Jacka, aby se obětoval pro nic, tak tě sní. 83.Když Jack řekne: Son of a bitch, tak se zrodí nový agent pro CTU. 84.Když Čína vrátila Jacka zpět do Ameriky, tak se stala číslem 1 ve světovém dodávání zbraní hromadného ničení. 85.Teroristé zaútočili na New York, protože Jack byl právě v LA. 86.Když dostaneš v GTA 7 hvězdiček hledanosti, tak po tobě půjde Jack. Věř mi, nechci 7 hvězdiček. 87. Jednou byl Jack na vrcholu Mount Everestu. Od CTU dostal zprávu, že ho potřebují a do 15 minut byl zpátky v LA na velitelství. 88.Mohamed nechce, aby se vystavovali jeho karikatury. Boji se, aby ho Jack nepoznal. 89.Od teď, když se chceš pojistit, tak raději řekni, že jsi přítel Jacka. 90.Když tě bolí hlava, tak Jack právě rozmýšlí, že tě zabije. 91.Jack nechtěl nikdy vyměnit WET list. Nikdo mu nesebere jeho cíle! 92.Jack nekupuje lístek do letadla. On se přeplazí do zavazadlového prostoru, pak se proplíží do první třídy, omráčí šerifa letu, sebere jeho odznak a donutí pilota letět, kam chce. 93.Jack zabil prvních 6 agentů. 007 žije, protože je jeho učeň. 94.Clark Kent si dal jméno Superman. Jack Bauer bylo již zadané. 95.Když tě Jack zastřelí, tak je to proto, že má plán. Když tě nechá žít, tak jsi součástí toho planu. 96.Jestli existuje něco, co Jack nenávidí víc jak teroristy, tak to je rozhode protokol. 97.Jack Bauer nezaměřuje. Jenom řekne kulce, kam má jít. 98.Kdyby Jack našel rakovinu, tak by bylo bezpečné kouřit. 99.Když ti Jack řekne: Skoč! Tak se neptej jak vysoko, ale optej se, kdy můžeš dolů. 100.Jack měl sex se ženou po telefonu a ona otěhotněla! () (méně) (více)

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

28.06.2023

Tvůrci zvažují oživení seriálu 24 hodin

Tvůrci zvažují oživení seriálu 24 hodin

09.09.2021

Tento týden se objevily zprávy, že producenti, televize Fox a zřejmě i Kiefer Sutherland jednají o možnosti oživení dnes již kultovního akčního seriálu 24 hodin. Veškerá jednání jsou údajně teprve v… (více)

Sutherland a noví Hráči se smrtí

Sutherland a noví Hráči se smrtí

09.07.2016

Jack Bauer konečně ve filmu?

Jack Bauer konečně ve filmu?

02.09.2014

O filmovém pokračování seriálu 24 hodin se mluví řadu let. Hodně se o něm spekulovalo především po osmé sérii, která v roce 2010 seriál zakončila, nakonec se ale nikdy nedostal z plánovacích fází.… (více)