Čarodějky

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, (1998–2006), 124 h 36 min (Minutáž: 42 min)

Série(8) / Epizody(178)

lakikaki

Stupídny seriál so stupídnym scenárom, ktorý sa navyše opakuje v každej časti a nesmiem zabudnúť ani na stupídne špeciálne efekty. Takto proste vyzerá stupídna nuda. ()

spygirl

Hvězdičku navíc dávám za Alyssu Milano a tu druhou za Shannen Doherty. :-) Skvělá znělka. A narozdíl od jiných seriálů, na tento se dá dívat i dejme tomu v 6. řadě, což se bohužel o většině seriálových "hitech" říci nedá. Od 7. řady už poněkud nuda, to uznávám, ale i přesto musím pochválit, že si zábavnost a svůj standard udržel dlouho. Pro zajímavost: V 8. řadě hraje Kaley Cuoco, známá jako Penny z The Big Bang Theory. ()

pufina

Když jsem byla o dost mladší, tak jsem seriál měla ráda - to znamená, že jsem to s tím milováním nepřeháněla, nemáchala jsem doma rukama, abych zastavila čas nebo abych hnula s věcmi. S jistou věkovou hranicí už přechází chuť se na to dívat. Stejně jako se dává věkové omezení od kolika film může "dítě" vidět, tak tady bych dala spíš limit do kolika se na to dá dívat. ()

fars

Hm, prvni dve rady se mi dost libily. Jednak diky peknym carodejkam, uvodnimu songu, a taky to bylo docela zabavne. Pak to ale slo kvapem dolu, az na mez trapnosti. I tak bych dal serialu jako celek slusnou trojku. ()

Davosh

První série mě kdysi velmi bavila a bez ujmy na zdraví bych se na ni podíval i dnes. Poté začal seriál postupně upadat a po přeobsazení spadl na dno a na Čarodějky se nedalo dívat, aniž bych se nesmál nad stupiditou scénáristů. Na poslední série by mi tady nestačilo hodnocení - odpad by byl moc. ()

SHI-SHA

První série měla něco do sebe a ve společnosti hvězdných bran, texas rangerů a telenovel patřila k tomu lepšímu. ()

WolfR

Hezká vzpomínka na naši třídu na základce, tam to byl pro nás kult, milovali jsme to. Ono je to vlastně fajn i když se na to podívám po letech, příjemný fantasy seriál. Ale nějaká hlubší myšlenka nebo originální nápady tomu chybí, zas tak úžasné to tedy není, ale nostalgie se ozývá, tak silné 3 hvězdy. ()

KajusaK

2/2014 začínám sledovat odzačátku.. 1 serie - Naprosto vynikající herecké výkony všech. Nesedl mi tam pouze Andy a Prue, ani nevím proč, ale bylo to tak vždy. Alyssa Milano a Holly Marie Combs byli skvělé a ty jejich hlášky někdy..Kdybych je tu měla všechny vypisovat, tak tenhle text asi většina lidí nedočte :-) .. 22dílů a děj prakticky pořád stejný, vždy se najde jeden záporný člověk a čarodějky se ho snaží zlikvidovat. I když je to stále dokola, nevadilo mi to. Spíše mě zaujalo, že nebyl ani jeden díl, kdy by se nic nedělo (dokonce ani první..). Asi si scénáristi mysleli, že by to bylo nudné. Mě by to ovšem nevadilo vůbec. Masky a efekty nebyli bůhvíjak zvláštní ( víc jsem na rok 98 ani nečekala ) ale napínavé to občas bylo. Perfektní, zatím 4* silné a pokračuji na další serii. 2 serie - (znovu shlédnuto 25.2.2014) Už se těším jak Prue zmizne.Je sice lepší, než v první řadě, ale pořád to není ono, prostě se k nim nehodí! Zato jsem velmi ráda, že už se více objevuje Brian Krause (Leo), dost mi vadilo rozhodování Piper o tom koho miluje, bylo to od začátku jasné..Velmi dobré zakončení serie, i když to mohlo dopadnout tím zápornějším tragičtějším koncem a nic by se nestalo (nechci spoilerovat) .. Valím na třetí řadu :-) .. 3. serie - 5* za úžasný poslední dvojdíl se smrtí Prue! 4. serie - (znovu dodíváno 2.3.2014) - Nástup Page, hodně děje kolem Coula a Phoebe - perfektní..Skvělé scénky (vyměnění těla Page a Phoebe, zmenšení na figurky a mnoho dalšího..) .. Pokračuji na 5. serii :)) 5. serie - (znovu dodíváno 9.3.2014) - Velmi se mi líbil Coul, který hrál záporáka :)) , sedlo mu to..V posledním díle příchod Chrise..Jinak vtípky a herecké výkony zůstávají pořád na stejné výborné čáře. Scénky s Wyattem jsou taky super..Krátce se objevil Norman Reedus neboli Pagein přítel :)) .. Pokračuji na 6. serii. 6. serie - (znovu dodíváno 12.3.2014) V podstatě se celá točí okolo Chrise, což mi nevadilo, jen mi občas přišlo divné, že z něj víc netahají info ohledně budoucnosti, v realitě by se jim to určitě podařilo :D) .. Velice pěkný začátek - úžasný dvojdíl, a také zakončení skvělé!! Moc se mi nelíbilo odloučení Piper od Lea..Krátce se v jednom díle objevila Sarah Rafferty - zato palec nahoru :)) .. Pokračuji na 7. serii.. 7. serie - (znovu dodíváno 20.3.2014) - naprosto dokonalá série, Avataři vs Staří, Leo se mění, v jednom díle opět Coul, dokonalééé zakončení!!! Best!!!! Spousta skvělých forku a ještě lepší herecké výkony :)) .. Pokračuji na 8. serii 8. serie - naprosto úúúžasná!! Podle mě naprosto nejlepší série. Mnoho efektů, dojemných chvilek, děj úžasný..Příchod Billie, poté Christie, odchod Lea, příchod Lea, a znovu příchod a odchod Lea :D)) ..Dokonalý poslední dvojdíl s cestováním v čase.."Hele strejda Cup" :D) .. ()

tomeek

Trapná blbost, která se na rozdíl od "Sabriny" tváří strašně vážně a to jí ubírá. Chtělo by to trochu víc nadhledu! Navíc to skoro připomíná strážce vesmíru, protože tak jako oni i čarodějky vyřeší většinu problému jednou pitomou formulí "Síly tří"... PS: Tento komentář může mít nadpřirozené následky!!! ()

Stirek45

První seriál, který jsem viděla opravdu celý. Ano, uznávám, že po vyhození Shannen Doherty ze seriálu se trošku tento seriál propad. A nejen u mě. Ale i přesto, tento seriál zůstává mezi mými oblíbenými seriály. A proto dávám pět hvězdiček :). ()

Nivenx

Klasický seriál, kdy hrdinky zde jsou nesmrtelné, nejlepší a prostě trapné. Většinou se člověk u toho nudí a pokaždý nějaké to finále, kdy zlikvidují démona, které je pokaždý krátké a hned je po všem. Hold prostě docela kravina. 25% ()

Lolita

Moje láska z dob puberty. Utíkala jsem ze školy, abych nevynechala jediný díl. Měla jsem radši seriál od toho momentu, co Prue vystřídala Paige. A mojí oblíbenkyní byla Phoebe :) když se na to podívám dneska, chytám se za hlavu, ale hříchy mládí jsou hříchy mládí.. ()

haushinkaa

Začátek seriálu je dobrý, ale s postupem času originalita jednotlivých dílů klesá, démoni se objevují v obměněných podobách. Nejhorší, co se mohlo stát, byla smrt Prue, protože Page je pro mě naprosto kýčovitá a bezcharismatická osoba, takže seriál hodně utrpěl. O nových sériích, kde se objevuje Chris z budoucnosti toho nemůžu napsat moc lichotivého, ale to, co přišlo v sériích po něm byla katastrofa, na kterou se nedalo dívat. ()