Havaj 5-0 (TV seriál)

Hawaii Five-0

Hawaii 5.0

Krimi / Drama / Akční

USA, 2010, 118x42 min

Alex O'Loughlin, Scott Caan, Daniel Dae Kim, Grace Park, Chi McBride, Taylor Wily, Angela Gots, Will Yun Lee, Taryn Manning, Norman Reedus, Jean Smart, James Marsters, Peter Stormare, Masi Oka, James Russo, Bijou Phillips, Larisa Oleynik, Sheila Kelley, Reiko Aylesworth, Greg Germann, Tzi Ma, Sean 'P. Diddy' Combs, Joel David Moore, Brian Goodman, Joanna 'JoJo' Levesque, Agnes Bruckner, Michelle Borth, Claire van der Boom, Mariana Klaveno, Kevin Sorbo, Ray Wise, Branscombe Richmond, Vanessa Minnillo, Nick Lachey, Stacy Edwards, Troy Garity, Clyde Kusatsu, Debrah Farentino, Dane Cook, Michaela McManus, Mark Dacascos, Perrey Reeves, D. B. Sweeney, James Kyson, Cara Buono, Keith David, Selita Ebanks, Andrea Bowen, Rick Springfield, Angela Lindvall, Serinda Swan, James Remar, Kelvin Yu, William Sadler, Scott Cohen, Ivana Milicevic, Colin Ford, Martin Starr, Michael Copon, Balthazar Getty, D.L. Hughley, Kenneth Mitchell, Jacqueline McKenzie, Wood Harris, Bronson Pinchot, Jason Scott Lee, Dichen Lachman, Jon Seda, Adam Beach, Kelly Hu, Robert Loggia, Nadine Velazquez, Max Martini, Emmanuelle Vaugier, Ric Young, Nas, Colin Egglesfield, Peyton List, Joel Tobeck, Rhys Coiro, Terry O'Quinn, Cary-Hiroyuki Tagawa, Amanda Schull, Jordan Belfi, Evan Jones, Lauren German, Bruce Davison, Emily Bergl, William Baldwin, David Keith, Sarah Roemer, Dash Mihok, Patty Duke, Peter Fonda, Autumn Reeser, Richard T. Jones, Meredith Monroe, Tom Sizemore, Tania Raymonde, Daniela Ruah, Robert Englund, Annie Wersching, Shawn Hatosy, Jon Gries, Greg Grunberg, Teilor Grubbs, Tony Curran, Courtney Ford, Chris Bauer, Zack Ward, Kyle Secor, Christopher Cousins, Ian Anthony Dale, Sam Anderson, James Ransone, Sarah Habel, Josh Dallas, Mackenzie Foy, Mark Deklin, Louis Lombardi, Max Casella, Guy Wilson, Pruitt Taylor Vince, Michael McGrady, Lew Temple, Summer Glau, Stephanie Jacobsen, Taylor Cole, T.I., Chris McGarry, James Caan, Jenny Mollen, Drew Powell, Keo Woolford, Emily Alyn Lind, Daryl Hannah, Xzibit, Lili Simmons, Sab Shimono, Behati Prinsloo, Ronnie Gene Blevins, Keith Jardine, Matt Jones, Keahu Kahuanui, Edward Asner, Conor Leslie, Bre Blair, Lyndon Smith, Jordan Matlock, Nicole Travolta, Aisha Tyler, David Gautreaux, Spencer Garrett, Kelvin Han Yee, Tanya Clarke, Todd Stashwick, Nelson Lee, Christopher Sean, Amanda Setton, Lili Mirojnick, Timothy Brennen, Jodie Yee, Melanie Molnar, Eden Riegel, Maite Schwartz, Zoë Bell, Amy Sloan, Monique Gabriela Curnen, Wayne Duvall, Erin Cardillo, Lindsay Price, Joe Reegan, Natasha Henstridge, Monique Ganderton, Monica Lacy, Michael Buie, Patrick Gallagher, Jessie Graff, Janel Parrish, Tiffany Dupont, Carol Burnett, Billy Flynn, Alicia Ziegler, Val Lauren, Frankie Valli, Ryan Devlin, Gloria Votsis, Bruce Locke, William Mapother, JR Lemon, Kevin Carter, Gavin Rossdale, Heather Sossaman, Kristi Lauren, Yara Martinez, Mike C. Manning, James Urbaniak, Chuck Liddell, Kendall Jenner, John Colton, Ravi Patel, Elizabeth Sung, Nathan Kress, Jeremy Luke, Gregory Itzin, Eddie J. Fernandez, Todd Robert Anderson, Ken Narasaki, Chris O'Donnell, Mandy Moody, Danielle Rayne, Barkhad Abdi, Al Harrington, Michael Irby, David Hoflin, Lopaka Kapanui, Chelsea Yamase, Dylan Schmeding, Noah Beggs, Henri Lubatti, Kevin Doyle, Ron Yuan, Jeff Fahey, Evan Gamble, Lawrence Kao, Alex Ashbaugh, Scott Michael Campbell, Julie Benz, Victoria Pratt, Erin Way, Robert Curtis Brown, David Cordell, James Adam Lim, Glenn Morshower, Robert Prescott, Wes Robinson, Ilia Volok, James Saito, Patrick St. Esprit, Kaiwi Lyman-Mersereau, Floriana Lima, Elaine Tan, Patrick Crowley, Greg Wrangler, Blaise Godbe Lipman, Mirrah Foulkes, Tommy Chang, Brad William Henke, Cooper Andrews, Karl Makinen, Manny Perez, Matthew Glave, Ivo Nandi, Matt Bushell, Chosen Jacobs, Sumire Matsubara, Anthony Molinari, Brian Guest, Greg Collins, Eugene Cordero, Jack Axelrod

TV/// Obsazení 10/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Akce 8/10/// +velice sympatické obsazení, každého z hlavní čtveřice si zamilujete, nebo alespoň oblíbíte, téměř v každé části hostuje nějaká známá tvář, mě osobně třebas těší vidět po letech Larisu Oleynik, seriál má silné hlavní záporáky a v pozadí zajímavý příběh hlavní postavy, v každé části si vychutnávám krásné prostředí Havaje, zaujme hudba, především pak ta tématická, často tu vidíte výbornou akční stránku a nechybí humor -možná mi trochu vadí, že se tu najde pár slabších částí a téměř vždy mi přijde, že případ vyřešili snadno a rychle/// Po první sérii spíš větší spokojenost než malá. Sice to není úplně top seriál na pět hvězdiček, přesto je to hodně výborný a v moha směrech povedený kousek. Především pak závěrečná epizoda první řady je bombastická. Do začátku druhé řady to asi nevydržím./// Celkem 80%///(24.2.2012)

První série byla pohodová pecka, která asociovala atmosféru osmdesátkových americkcýh seriálů s vlnou pohody, svěžesti a uvolněnosti. V druhé sérii to začalo skřípat a výsledkem je ztěžknutí původního odlehčení, méně hlášek a čím dál tím více logických chyb ve scénáři. Vytrácí se i uvěřitelnost celého konceptu. Škoda, první série rozhodně nebyla špatná. 60%(16.6.2013)

A je tu další rychlý seriál, který se vás rozhodně nebude snažit uspat, ale naopak, docela dobře dokáže udržet pozornost. Akce je celkem plynulá, ale asi bude dost záležet na úhlu pohledu. Rozhovory ústřední čtyřky policajtů se docela dobře poslouchají, i když si občas budete ťukat na čelo. Když se na Hawaii Five-0 podívám trochu z dálky, divím se že mě něco takového dokáže bavit. Stále se tomu divím. Stále na to čumím.(18.4.2011)

Tenhle seriál je postanev hlavně na atraktivnitě Hawaiských ostrovů a z toho těží, až dojdou taková ta známá navštěvovaná a historicky poznamená místa, tak seriál zřejmě ztratí to kvuli čemu se vlastně točí. Ale na druhou stranu a možná bohužel pro seriál, to je ta část, která se mi na něm líbí nejvíce. Pomalu seriál ztráci dech, zabíhá do takového toho stereotypu kdy vás už tolik nepřekvapí vývoj děje danéhé dílu. Ale abych ho jen nešpinil...jsou tu i hezké zločinecké zápletky spolu s rádoby high-end zařízením, které 5-0 používá..a to vše na Hawaii :-P(8.8.2011)

Hawaii Five-O je seriál, který nenabídne nic víc než trochu bezmyšlenkovité zábavy. Zápletky jsou jednoduché. Zločin - vyšetřování - zúčtování. I zde se objevuje jeden případ, který se zřejmě potáhne po několik dílů (jak už bývá dnes dobrým zvykem), ale pokud občas vynecháte jeden díl, pak se toho zase tak moc nestane. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí, akční scény slušné a je jich dostatek, hlášky a pošťuchování mezi hlavními postavami je zábavné a navíc se seriál odehrává ve velmi atraktivním prostředí Havaje. Po skončení 24ky nám tady chyběl nějaký akční seriál. Hawaii Five-O sice nedosahuje kvalit 24ky po technické stránce, ale jsou si rovné alespoň co se týká zábavnosti.(6.2.2011)

• Grace Park

• - Natáčení probíhalo na Oahu, třetím největším ostrově Havaje. (J*A*M*A*L)

• - Stevův (Alex O'Loughlin) otec byl pojmenován Jack na počest Jacka Lorda, který hrál Steva McGarretta v původní seriálové verzi. (J*A*M*A*L)

• - V 19. epizodě 2. série a 2. epizodě 3. série se coby August March objevuje Edward Asner, který stejnou postavu ztvárnil i v původním verzi seriálu Hawaii Five-O (od r. 1968). (Zdroj: tv.com, tvline.com) (drakodlak)