Havaj 5-0 (TV seriál)

Hawaii 5-0

Hawaii Five-0

Hawaii 5.0

Krimi / Drama / Akční

USA, 2010 - 2017, 124 h 1 min (Minutáž: 42–44 min)

Alex O'Loughlin, Scott Caan, Daniel Dae Kim, Grace Park, Chi McBride, Taylor Wily, Angela Gots, Will Yun Lee, Taryn Manning, Norman Reedus, Jean Smart, James Marsters, Peter Stormare, Masi Oka, Brian Yang, James Russo, Bijou Phillips, Larisa Oleynik, Sheila Kelley, Reiko Aylesworth, Greg Germann, Tzi Ma, Sean 'P. Diddy' Combs, Joel David Moore, Brian Goodman, Joanna 'JoJo' Levesque, Agnes Bruckner, Michelle Borth, Claire van der Boom, Mariana Klaveno, Kevin Sorbo, Ray Wise, Branscombe Richmond, Vanessa Lachey, Nick Lachey, Stacy Edwards, Troy Garity, Clyde Kusatsu, Debrah Farentino, Dane Cook, Michaela McManus, Mark Dacascos, Perrey Reeves, D. B. Sweeney, James Kyson, Cara Buono, Keith David, Selita Ebanks, Andrea Bowen, Rick Springfield, Angela Lindvall, Serinda Swan, James Remar, Kelvin Yu, William Sadler, Scott Cohen, Ivana Milicevic, Colin Ford, Martin Starr, Michael Copon, Balthazar Getty, D.L. Hughley, Kenneth Mitchell, Jacqueline McKenzie, Wood Harris, Bronson Pinchot, Jason Scott Lee, Dichen Lachman, Jon Seda, Adam Beach, Kelly Hu, Robert Loggia, Nadine Velazquez, Max Martini, Emmanuelle Vaugier, Ric Young, Nas, Colin Egglesfield, Peyton List, Joel Tobeck, Rhys Coiro, Terry O'Quinn, Cary-Hiroyuki Tagawa, Amanda Schull, Jordan Belfi, Evan Jones, Lauren German, Bruce Davison, Emily Bergl, William Baldwin, David Keith, Sarah Roemer, Dash Mihok, Patty Duke, Peter Fonda, Autumn Reeser, Richard T. Jones, Meredith Monroe, Tom Sizemore, Tania Raymonde, Daniela Ruah, Robert Englund, Annie Wersching, Shawn Hatosy, Jon Gries, Greg Grunberg, Teilor Grubbs, Tony Curran, Courtney Ford, Chris Bauer, Zack Ward, Kyle Secor, Christopher Cousins, Ian Anthony Dale, Sam Anderson, James Ransone, Sarah Habel, Josh Dallas, Mackenzie Foy, Mark Deklin, Louis Lombardi, Max Casella, Guy Wilson, Pruitt Taylor Vince, Michael McGrady, Lew Temple, Summer Glau, Stephanie Jacobsen, Taylor Cole, T.I., Chris McGarry, James Caan, Jenny Mollen, Drew Powell, Keo Woolford, Emily Alyn Lind, Daryl Hannah, Xzibit, Lili Simmons, Sab Shimono, Behati Prinsloo, Ronnie Gene Blevins, Keith Jardine, Matt Jones, Keahu Kahuanui, Edward Asner, Conor Leslie, Bre Blair, Lyndon Smith, Jordan Matlock, Nicole Travolta, Aisha Tyler, David Gautreaux, Spencer Garrett, Kelvin Han Yee, Tanya Clarke, Todd Stashwick, Nelson Lee, Christopher Sean, Amanda Setton, Lili Mirojnick, Timothy Brennen, Jodie Yee, Melanie Molnar, Eden Riegel, Maite Schwartz, Zoë Bell, Amy Sloan, Monique Gabriela Curnen, Wayne Duvall, Erin Cardillo, Lindsay Price, Joe Reegan, Natasha Henstridge, Monique Ganderton, Monica Lacy, Michael Buie, Patrick Gallagher, Jessie Graff, Janel Parrish, Tiffany Dupont, Carol Burnett, Billy Flynn, Alicia Ziegler, Val Lauren, Frankie Valli, Ryan Devlin, Gloria Votsis, Bruce Locke, William Mapother, JR Lemon, Kevin Carter, Gavin Rossdale, Heather Sossaman, Kristi Lauren, Yara Martinez, Mike C. Manning, James Urbaniak, Chuck Liddell, Kendall Jenner, John Colton, Ravi Patel, Elizabeth Sung, Nathan Kress, Jeremy Luke, Gregory Itzin, Eddie J. Fernandez, Todd Robert Anderson, Ken Narasaki, Chris O'Donnell, Mandy Moody, Danielle Rayne, Barkhad Abdi, Al Harrington, Michael Irby, David Hoflin, Lopaka Kapanui, Chelsea Yamase, Dylan Schmeding, Noah Beggs, Henri Lubatti, Kevin Doyle, Ron Yuan, Jeff Fahey, Evan Gamble, Lawrence Kao, Alex Ashbaugh, Scott Michael Campbell, Julie Benz, Victoria Pratt, Erin Way, Robert Curtis Brown, David Cordell, James Adam Lim, Glenn Morshower, Robert Prescott, Wes Robinson, Ilia Volok, James Saito, Patrick St. Esprit, Kaiwi Lyman, Floriana Lima, Elaine Tan, Patrick Crowley, Greg Wrangler, Blaise Godbe Lipman, Mirrah Foulkes, Tommy Chang, Brad William Henke, Cooper Andrews, Karl Makinen, Manny Perez, Matthew Glave, Ivo Nandi, Matt Bushell, Chosen Jacobs, John Lewis, Sumire, Anthony Molinari, Jeffrey D. Sams, Brian Guest, Greg Collins, Eugene Cordero, Jack Axelrod, Allen Gumapac, Tara Macken, Laurie Fortier, Cathryn de Prume, Shelley Berman, David McInnis, Rebekah Graf, James M. Connor, Sam Upton, Clare Torao, Ari Dalbert, Garret Sato, Heather Dubrow, Meaghan Rath, Jorge Garcia, Randy Couture, Joseph Lawrence, Andrew Lawrence, Casper Van Dien, Chris Vance, Steven Brand, Derek Mio, Joe Seo, Reggie Lee, Leonardo Nam, Claire Forlani, James Frain, Matt Riedy
  • MoiJe

Skoncila som niekde pocas asi tretej sezony. Nahodne som potom pozrela uz len s05e19 a aj ked ma neboleli oci, ziadna vyhra. A polku casu som si len hovorila "to by v reale neurobil ani omylom". // Dej: Na Havaji je vytvorena samostatna jednotka s cielom Havaj precistit od zloduchov. Ma podporu guvernerky i v menej ortodoxnom postupe velitela. Pilot: No, nejak sa dokopy dat museli. Tazko sudit, uvidi sa podla regulernych epizod, vyzera pomerne kvalitne. Hl. hrdina je charizmaticky. A je sranda vidiet Dae Kima opat pred znamymi zelenymi vrchmi Havaja. :) Zatial do 1x18: Celkom chytilo. Podozrievam sa ale, ze bez O'Laughlina by som nesledovala.(22.9.2010)

Drsný policista Steven McGarrett (Alex O'Loughlin) a jeho parťák Danny Williams (Scott Caan) který perlí hlášku za hláškou. To je hlavní dvojici seriálu, jasně postav je tam více - bohužel nemastné , neslané! Za to Danny a Steven vyčnívají z řady. Rozhodně se nebudete nudit. Je v tom humor, akce a hlavně spousta rvaček, přestřelek a krásné polonahá krásky. Michelle Borth a Lauren German právě ty tam mám nejraději. Nemá žádné chyby, případy i hlavní dějová linka - 100%.(16.2.2015)

Hawaii Five-0 patří rozhodně k tomu lepšímu co seriály nabízí a v případě mnoha epizod i o dost víc než kdejaká filmová detektivka. Příběhy jsou neokoukané a vždy se snaží nabídnout něco navíc než jen klišé (a to se mi líbí). Snad se autorům podaří "standard" i nadále udržet. EDIT: po sedmi letech je znát obrovský posun. produkce dostala peníze. tak moc, že si mohli dovolit i "oživit" již mrtvého představitele z původního seriálu (a vypadalo to celkem slušně). Dokonce i zcéna z Prahy byla opravdu točena v Praze... jsem rád, že seriálu nedochází kreativita a stále si drží standard.(27.6.2012)

• sssssycak

Upoutávky na TV Prima slibovaly velkolepou akční podívanou, revoluci v kriminálních seriálech. Očekával jsem dějově propojené díly, kdy se bude řešit velkolepá story napříč sérií a mimoděk se sem tam v epizodě chytne i nějaký ten mrzák-zločinec, což stejně povede k onomu velkolepému vyřešení jednoho případu. Ale bohužel nestalo se tak. Jen nevím, kde je chyba. Jestli ve mně, nebo v upoutávkách na Primě, každopádně jsem po 7 epizodách pouze velkolepě zklamán. Máme tu další obyčejnou kriminálku, které není potřeba. To už mohli rovnou natočit další řadu CSI... tam jsou alespoň zajímavé metody a postupy vyšetřování, zatímco tady vždycky chytnou pachatele z ničeho.(28.10.2011)

UPDATE po sedmém dílu: Já ten seriál miluju... (Následující řádky psány po pilotu.) Za menší hodnocení může finx, protože u sledování usnul :-D. Jako nebylo to špatné, ale asi jsem chtěl více té bayoviny. Pár vybuchujících džípů na začátku sice navnadilo skvěle (nemluvě o Normanu Reedusovi, god damned!), ale akčnejší se mi zdáli už i Undercovers (ne, nejsou akčnější). To však neplatí pro konec, protože ten na druhou stranu připoměl skvělá akční béčka, na mysl se mi trochu kradl i A-Team - vážně netuším proč, prostě tým nabušených chlápků proti dalšímu týmu nabušených chlápků. Nevím, jestli budu se sledováním pokračovat, nicméně něco mě k tomu táhne víc, než ke špionážně-akční novince J. J. Abramse...(12.10.2010)

• - O roli Dannyho Williamse se neúspěšně ucházel Michael Shanks. (Bajsf)

• - Pilotní díl měl americkou premiéru v září 2010, shlédlo jej 14,2 milionu diváků a stal se nejsledovanějším programem dne. [Zdroj: TV Max] (hippyman)

• - V 19. epizodě 2. série a 2. epizodě 3. série se coby August March objevuje Edward Asner, který stejnou postavu ztvárnil i v původním verzi seriálu Hawaii Five-O (od r. 1968). (Zdroj: tv.com, tvline.com) (drakodlak)