Havaj 5-0 (TV seriál)

Hawaii 5-0

Hawaii Five-0

Hawaii 5.0

Krimi / Drama / Akční

USA, 2010 - 2017, 124 h 1 min (Minutáž: 42–44 min)

Alex O'Loughlin, Scott Caan, Daniel Dae Kim, Grace Park, Chi McBride, Taylor Wily, Angela Gots, Will Yun Lee, Taryn Manning, Norman Reedus, Jean Smart, James Marsters, Peter Stormare, Masi Oka, Brian Yang, James Russo, Bijou Phillips, Larisa Oleynik, Sheila Kelley, Reiko Aylesworth, Greg Germann, Tzi Ma, Sean 'P. Diddy' Combs, Joel David Moore, Brian Goodman, Joanna 'JoJo' Levesque, Agnes Bruckner, Michelle Borth, Claire van der Boom, Mariana Klaveno, Kevin Sorbo, Ray Wise, Branscombe Richmond, Vanessa Lachey, Nick Lachey, Stacy Edwards, Troy Garity, Clyde Kusatsu, Debrah Farentino, Dane Cook, Michaela McManus, Mark Dacascos, Perrey Reeves, D. B. Sweeney, James Kyson, Cara Buono, Keith David, Selita Ebanks, Andrea Bowen, Rick Springfield, Angela Lindvall, Serinda Swan, James Remar, Kelvin Yu, William Sadler, Scott Cohen, Ivana Milicevic, Colin Ford, Martin Starr, Michael Copon, Balthazar Getty, D.L. Hughley, Kenneth Mitchell, Jacqueline McKenzie, Wood Harris, Bronson Pinchot, Jason Scott Lee, Dichen Lachman, Jon Seda, Adam Beach, Kelly Hu, Robert Loggia, Nadine Velazquez, Max Martini, Emmanuelle Vaugier, Ric Young, Nas, Colin Egglesfield, Peyton List, Joel Tobeck, Rhys Coiro, Terry O'Quinn, Cary-Hiroyuki Tagawa, Amanda Schull, Jordan Belfi, Evan Jones, Lauren German, Bruce Davison, Emily Bergl, William Baldwin, David Keith, Sarah Roemer, Dash Mihok, Patty Duke, Peter Fonda, Autumn Reeser, Richard T. Jones, Meredith Monroe, Tom Sizemore, Tania Raymonde, Daniela Ruah, Robert Englund, Annie Wersching, Shawn Hatosy, Jon Gries, Greg Grunberg, Teilor Grubbs, Tony Curran, Courtney Ford, Chris Bauer, Zack Ward, Kyle Secor, Christopher Cousins, Ian Anthony Dale, Sam Anderson, James Ransone, Sarah Habel, Josh Dallas, Mackenzie Foy, Mark Deklin, Louis Lombardi, Max Casella, Guy Wilson, Pruitt Taylor Vince, Michael McGrady, Lew Temple, Summer Glau, Stephanie Jacobsen, Taylor Cole, T.I., Chris McGarry, James Caan, Jenny Mollen, Drew Powell, Keo Woolford, Emily Alyn Lind, Daryl Hannah, Xzibit, Lili Simmons, Sab Shimono, Behati Prinsloo, Ronnie Gene Blevins, Keith Jardine, Matt Jones, Keahu Kahuanui, Edward Asner, Conor Leslie, Bre Blair, Lyndon Smith, Jordan Matlock, Nicole Travolta, Aisha Tyler, David Gautreaux, Spencer Garrett, Kelvin Han Yee, Tanya Clarke, Todd Stashwick, Nelson Lee, Christopher Sean, Amanda Setton, Lili Mirojnick, Timothy Brennen, Jodie Yee, Melanie Molnar, Eden Riegel, Maite Schwartz, Zoë Bell, Amy Sloan, Monique Gabriela Curnen, Wayne Duvall, Erin Cardillo, Lindsay Price, Joe Reegan, Natasha Henstridge, Monique Ganderton, Monica Lacy, Michael Buie, Patrick Gallagher, Jessie Graff, Janel Parrish, Tiffany Dupont, Carol Burnett, Billy Flynn, Alicia Ziegler, Val Lauren, Frankie Valli, Ryan Devlin, Gloria Votsis, Bruce Locke, William Mapother, JR Lemon, Kevin Carter, Gavin Rossdale, Heather Sossaman, Kristi Lauren, Yara Martinez, Mike C. Manning, James Urbaniak, Chuck Liddell, Kendall Jenner, John Colton, Ravi Patel, Elizabeth Sung, Nathan Kress, Jeremy Luke, Gregory Itzin, Eddie J. Fernandez, Todd Robert Anderson, Ken Narasaki, Chris O'Donnell, Mandy Moody, Danielle Rayne, Barkhad Abdi, Al Harrington, Michael Irby, David Hoflin, Lopaka Kapanui, Chelsea Yamase, Dylan Schmeding, Noah Beggs, Henri Lubatti, Kevin Doyle, Ron Yuan, Jeff Fahey, Evan Gamble, Lawrence Kao, Alex Ashbaugh, Scott Michael Campbell, Julie Benz, Victoria Pratt, Erin Way, Robert Curtis Brown, David Cordell, James Adam Lim, Glenn Morshower, Robert Prescott, Wes Robinson, Ilia Volok, James Saito, Patrick St. Esprit, Kaiwi Lyman, Floriana Lima, Elaine Tan, Patrick Crowley, Greg Wrangler, Blaise Godbe Lipman, Mirrah Foulkes, Tommy Chang, Brad William Henke, Cooper Andrews, Karl Makinen, Manny Perez, Matthew Glave, Ivo Nandi, Matt Bushell, Chosen Jacobs, John Lewis, Sumire, Anthony Molinari, Jeffrey D. Sams, Brian Guest, Greg Collins, Eugene Cordero, Jack Axelrod, Allen Gumapac, Tara Macken, Laurie Fortier, Cathryn de Prume, Shelley Berman, David McInnis, Rebekah Graf, James M. Connor, Sam Upton, Clare Torao, Ari Dalbert, Garret Sato, Heather Dubrow, Meaghan Rath, Jorge Garcia, Randy Couture, Joseph Lawrence, Andrew Lawrence, Casper Van Dien, Chris Vance, Steven Brand, Derek Mio, Joe Seo, Reggie Lee, Leonardo Nam, Claire Forlani, James Frain, Matt Riedy

Otrasné dialógy a neuveriteľné naivné zápletky, ale prekvapivo sa to dobre pozerá. Medzi hercami máme jedného bývalého upíra, jednu cylonku, jedného stroskotanca a jedného Dannyho parťáka. Má to taký coolový, aj keď mainstreamový look a akcia vôbec nie je najhoršia. Ja hovorím, že keď chceš natočiť zle napísaný remake starého klišé, nech aspoň vyzerá cool:-)(31.10.2010)

Na tenhle seriál jsem se začala dívat kvůli Alexu O'Loughlinovi, ale nezůstala jsem u něj jen díky němu. Havaj 5-0 neztrácí čas zdlouhavým zkoumáním důkazů v laboratořích, místo toho získává informace přímo od podezřelých a to vždycky ne zrovna nejmilejším způsobem. Přidejte drobek vtipu (spojení Alex O'Loughlin - Scott Caan je vážně skvělý) a máte z toho příjemný seriál, který vás bude bavit snad stejně tak dobře jako mě.(8.6.2013)

Novodobá kriminálka ponúka nezvyklé vyšetrovacie metódy, kvalitné herecké obsadenie, svižné tempo, kvalitnú hudbu a predovšetkým nádherné prostredie. Najradšej mám sarkastický humor v podaní Scotta Caana. Kriminálky naozaj môžem a tento seriál je jeden z tých lepších krimi seriálov. Asi od polovice prvej série to začne byť naozaj dobré. 1.séria: 95% Najobľúbenejšie postavy: Danny Williams(24.8.2011)

Výborné! Samozřejmě některé díly lepší, jiné malinko slabší, především v tom, že někdy je to předvídatelné až moc. V druhé polovině první série se to ovšem velmi zlepšilo a případy jsou zajímavější a pestřejší.Celkově kvalitní akční seriálová produkce + sympatické hlavní postavy (rozhovory Caana a O'Loughlina jsou opravdu humorné) + Grace Park (no comment :-D) + atraktivní prostředí Hawaje. Když autoři trošku přitlačí na pilu především z hlediska hlavního případu (vyšetřování vraždy O'Louglinova otce), který by měl seriál prolínat jako nosná červená nit a také jej integrovat, tak se může Hawaii Five-0 dostat až na vrchol! Z mého pohledu však již po první sérii 10/10! //Dlouho jsem již neviděl tak našlapané finále, jako tomu bylo v případě první série HF-0, poslední díl je vskutku neskutečně hustý a napínavý - poslední takto našlapené finále bylo u Chirurgů ve druhé sérii.//(11.10.2010)

Hodnocení po 13 dílech: Překvapivě slušná oddychovka, která v době dnešních temných kriminálek a dramatických seriálů potěší. Kdo by si přece nechtěl od těch vážnějších seriálů trochu odpočinout a nenechal se zavést na slunnou Havaj, která zde vypadá opravdu nádherně. Alex O´Loughlin se Scottem Caanem si navíc výborně sedli a hláškujou jedna radost. Akce je ve většině případů parádní a překvapí i charizmatičtí záporáci. Jen škoda, že pár epizod je slabších a některé dialogy jsou až příliš klišoidní. Zatím ale celkem dobrá jednohubka, snad se časem neomrzí. 70%(11.1.2011)

• - Dílo získalo v roce 2011 People’s Choice Award pro nejlepší nový dramatický seriál. (J*A*M*A*L)

• - Stevův (Alex O'Loughlin) otec byl pojmenován Jack na počest Jacka Lorda, který hrál Steva McGarretta v původní seriálové verzi. (J*A*M*A*L)

• - Pilotní díl měl americkou premiéru v září 2010, shlédlo jej 14,2 milionu diváků a stal se nejsledovanějším programem dne. [Zdroj: TV Max] (hippyman)