Čarodějky

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, (1998–2006), 124 h 36 min (Minutáž: 42 min)

Série(8) / Epizody(178)

Freeky06

Keď som bola teeneger boli Čarodejky moja srdcová záležitosť.. :) Spájajú sa mi s ním pekné spomienky a kamošky ešte zo základky, s ktorými sme hneď po škole každučký deň utekali ku mne domov aby sme nezmeškali ani jednu časť.. :) ()

Fifipek

Velice podareny serial, ktery se zacina poradne rozjizdet zhruba od treti serie! Osobne mam velice rad Shannen Doherty a jsem velice rad, ze tato role ji dostatecne vymanila z role pitome Brendy z Beverly Hills! Pokud mate radi mysticno, prijdete si na sve! Momentalne bezi jiz sedma serie, coz je dostatecny dukaz jiste kvality tohoto serialu, aspon coz se divacke obliby tyce! ()

plagjoklas odpad!

tak toto je strašne gýčový shit! áno sú dva typy gýčov. Roztomilý gýč a trápny gýč. toto je absolútne trápny gýč. úplne na hovno dialógy, trápne efekty a tie neskutočne predvídateľné zvraty. proste blbosť, ktorej sa radšej vyhnite ()

dainio

No dávám tři hvězdičky...a to za sexy Rose McGowan..neméně sexy Alyssu Milano a jako vždy skvělého Julian McMahona... ()

ex.it

První série je výborná. Zábavná, originální, napínavá. Ale postupně se vesměs všechno začne opakovat nebo beznadějně komplikovat (například příchodem "nové sestry", svatbou se světlonošem...). Myslím si ale, že i tak je to bomba seriál, na který se ve volným čase ráda podívám. Rozhodně nepatří mezi odpad! ()

nikushaa

4*? Tomuto seriálu? Áno! ... a možno by som dala aj 5 :) Ja viem, že tento seriál nie je žiadna sláva. Na to ich mám napozeraných dosť, aby som vedela kvalitu celkom dobre posúdiť. Ale pamätám si na dobu, keď som si každý deň po škole sadla doma pred telku a pustila si Čarodejnice. A pri každom jednom diely som sa bavila a tešila sa na ďalší. Je pravda, že dialógy neboli dokonalé, že démoni a triky sem tam pôsobili smiešne, že každý jeden diel bol predvídateľný, ale mne to nevadilo. Pozorne som sledovala ich pravidelné súboje s démonmi, ich lásky a aj snahu zakryť svoje magické schopnosti pred svetom. Bola to moja prvá veľká seriálová závislosť a toto prvenstvo im u mňa už nik nevezme a práve preto im dávam tak vysoké hodnotenie. A ako tak píšem tento komentár, normálne som dostala chuť nejaký diel si pozrieť. Proste Charmed budú mojou guilty pleasure už navždy :) A aby som nezabudla, tak ako bolo v seriáli mnoho krát povedané ... everything happens for a reason :) ()

Haide

Musím říct, že jak mě většina vln Buffy, Power Rangers, Pokemon apod. zasáhla, Čarodějky mě zanechávaly chladnou už v dětském/pubertálním věku. Obrovské množství postav, power upgrady, nelogické vztahy. Někdo se tu snažil do jednoho seriálu nacpat celý vesmír. ()

bubblebobble

Dosť mi vadí keď sa niečo pokazí a ja si musím nahovárať, že to tam nebolo. To sa deje aj pri tomto serály keďže si neustále vravím, že mal iba tri série, skončilo to smrťou Prue a hotovo. Ak by som to mal hodnotiť ďalej bol by z toho nemilosrdný odpad. ()

UniqueNett odpad!

Zkoušela jsem to několikrát, ale NIKDY jsem nedokoukala ani jeden díl. Tak strašně mě to nebaví. A je fakt trapný, jak se všechny tři supr čupr ségry čarodějky jmenujou od "P". Jo! ()

chrispe

Čarodějky jsou vážně trapný. Ale občas mám období, kdy je snesu. A popravdě mám radši ty první díly, než ty starší. ()

PenaPP

Prvních pár řad šlo o celkem slušný oddechový a mírně akční fantasy seriál o sestrách čarodějkách. Bohužel s odchodem Shannen Doherty se začal měnit žánr na podivnou soap operu, takže následujících cca 5 řad už bylo téměř nekoukatelných :( ()

pumpkinqueen

Koukat na Čarodějky dnes je poměrně úsměvné a dnešní mládež by tenhle seriál jistě bez váhání označila za stupidní blbost, pokud by nepoužila ostřejší výrazy, nicméně pro nás to v té době bylo... dokonalé. Hltala jsem každičkou epizodu a na další se těšila jak blázen, až přijdu domů ze školy. Takže ať si kdo chce co chce - pro mě to je podstatná část dětství a vzpomínám na ně jen v dobrém. ♥ ()

helraiser

Naprosto průměrný pohodový seriál, který jsem za mlada sledoval. Takový klon Buffy, který se jí samozřejmě nemohl rovnat, ale koukalo se na to celkem fajn. ()

Trenz

Nikdy jsem neviděla všechny díly 1. a 2. série, ale to ani nebylo nutné proto, abych si tento seriál oblíbila natolik, abych s ním trávila volné chvíle. Hlavní hrdinky mě charakterově ani vzhledově nijak nezaujali, což se nedá ovšem říct o mužském obsazení. Charakterově mě asi nejvíc zaujal Darryl a Cole. Oba herci prokázali, že by opravdu mohli být tím, co představují. Z mé strany je to zřejmě i podníceno českým dabingem, protože když jsem je slyšela ve slovenském znění, tolik mi to nepřišlo. Bohužel jsem velice zklamaná, jak to s tímto seriálem jde z kopce. Dle mého měli skončit už po čtvrté sérii. Tohle už je jen obyčejné natahování, které uspokojí snad jen skalní fanoušky. ()