Čarodějky

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, (1998–2006), 124 h 36 min (Minutáž: 42 min)

Série(8) / Epizody(178)

Elenor

Původně jsem chtěla dát 4 *, ale když vidím to hodnocení ostatních, tak mi to nedá. Naprosto chápu, že tenhle seriál není pro každého, někdo si v něm tu pravidelnou dávku emocí/humoru/kouzel/sexy čarodějek prostě najít nedokáže, ale hodnocení odpad je fakt už trochu moc. Nějaké nosné nápady tam byly (mnohdy i dobře využité ;-), příjemní herci, nenáročná, pohodová atmosféra, dobré vtípky... Pro mě jsou a vždycky budou Čarodějky příjemnou oddechovkou. Tečka. ()

haWranka

Nemůžu dát míň, i když vím, že to za nic nestojí (hlavně pozdější série). Ale proboha, já na tom vyrostla! Minimálně 3 první série jsem zhltla plnými doušky. ()

waska

Jedině 3 hezké čarodějky stojí za to se podívat na jeden díl. Pak, až poznáte děj, se na další nebudete chtít dívat. ()

R4D0

čarodejnice také že by ani byť nemuseli ale našiel som si čas a pozrel sa na to ale nechápem jednú vec vtip vo filme som vôbec nepovažoval za vtip ale ľudia sa smiali jedná radosť ale ja som len pozeral ale stále som sa nemohol zasmiať dve hviezdičky za to že som milosrdný:) ()

jan008 odpad!

Za to, že ve mě dokázal vyvolat novou dosud neobjevenou a nepojmenovanou negativní emoci, která je jakousi směsicí ůdivu, znechucení, strachu a smutku, nemůžu hodnotit jinak než odpadem. ()

ChloeQueen

První 3 série, ve kterých byla má oblíbená Shannen, byly skvělé, pak to začalo jít se seriálem z kopce, že jsem ani ty poslední série nebyla schopná dokoukat.... ()

andrew88

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů vůbec. Vyrostl jsem na něm a občas si ho pustím i teď. Pouze originální znění - dabovaná verze (kromě 1.série pod vedením TV Nova) je fakt sh*t! Každopádně nápad o třech sestrách, které zdědí knihu stínů a nadpřirozenou moc na konci 20. století v uspěchané době, kdy mají samy problémy s prací či vztahy, je brilantní. Většina episod je tajemných až děsivých, některé jsou spíše komediální. V seriálu se objevuje spousta dobrých hlášek i scének, v překladu a dabingu však většinou zaniknou, a proto můžete mít pocit, že nějak nechápete situaci....proto ještě jednou jen v ANGLIČTINĚ =) Když to shrnu a pominu některé slabé díly ze 6. a 7. série, tak je seriál moc povedený a zaslouží si mých 5*. ()

Acrobat odpad!

Cítim sa previnilo. Pri spomienke na to, že som videl všetko ma irituje ten pocit skľúčenosti a musím preč od zrkadla. Bol som všelijaký, ale dôstojnosť som si neuchoval. Áno. Miloval som ju s krátkymi vlasmi od šestky, ale básne som nepísal. To nie. Hlupák som bol, aj my babka vravievali. Deda zabila nemocnica, žiadne zastavenie času. Láska utiekla, žiadna vízia. Anjeli nechodili, a ak aj hej, tak som ich nevidel. Je to len temný raj, temná predstava seriálu o bosorkách čo majú záľubu v móde. Bude lepšie ak najbližšie mi zakáže podobné inkvizíia v Krupine... ()

IrisHelenka

Na Čarodějkách jsem totálně ujížděla, když mi bylo tak 8, 9. Byla jsem z nich naprosto nadšená a později žila v domnění, že se mi to tolik líbilo proto, že jsem byla dítě a ještě ke všemu dítě zapálené do všeho, co souvisí s kouzly. Nedávno jsem v návalu nějakého zoufalství začala seriál sledovat asi po šestnácti letech znovu... A ejhle, ono se mi to líbí pořád. Je to prostě svět, do kterého se zažerete. Dneska už jsou samozřejmě všechny ty efekty příšerně trapné, ale musím říct, že oceňuju dějovou provázanost všech sérií, odkazy na to, co bylo třeba v úplně 1. díle, což je super, protože tohle valná většina seriálů není schopná udržet. ()

lift666

Když budu dělat, že neexistují Simpsonovi, tenhle seriál mě zasvětil do světa televize. Skvělý, úžasný seriál, ve kterém se zdravě střídá mnoho prvků - humor, drama, horor, sci-fi. Science fiction je samozřejmě na 1. postu. K tomu jsou tam i tři krásné herečky - Po odchodu Shannen Doherty - Holly Marie Combs, Allysa Milano a Rose McGowan. Pár dílů ze 178 epizod je trochu zvláštních, ale jaký seriál je bezchybný? Na druhou stranu má tento seriál promyšlený děj, ale i tak pracuje velice spontánně. Vztahy mezi osobami jsou propletené a poslední epizoda byla natočená úplně skvěle, jako u žádného seriálu. Není divu, že jedna z epizod udělala televizní stanici WB dosavadní rekord ve sledovanosti. I když jsem říkal „žádný seriál není bezchybný“, škoda že tu není hvězdiček rovnou 6! ()