Čarodějky

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, (1998–2006), 124 h 36 min (Minutáž: 42 min)

Série(8) / Epizody(178)

FunThomas

Dobré pojetí magie, místy legrační, ale tak to asi mělo vyznít. Skvěle udělané příšery a monstra. Přesto však po pár dílech upadne do stereotypu... Škoda. ()

rsimonyi

Tento seriál mě z počátku moc nezaujal (neměl jsem moc v lásce Shannen Doherty), ale postupně si mě získal. Myslím si, že ve skupině těchto hororových seriálů o čarodějkách a démonech určitě vyniká. Jen škoda, že u nás ještě neodvysílali poslední dvě řady, ale snad se dočkáme. ()

kukentipla

O čem to je? No máme tady trojičku sexy buchtiček, které uměj čarovat i bez hůlky (heč Harry) a jejich hlavním úkolem je prkotina v podobě záchrany světa (hlavní dějová linie:-) Co já NATO? Každej díl je stejně najivně hloupej a nudnej. Jedna hvězdičku tedy za Alyssu Milano a druhou za Rose McGowan. Koukat na tyhle krásky při obědě jde, ale to je tak asi všechno. ()

raky5

Serial, ktory sa da pozerat ak si ho pustite v pozadi. Ak by vsak mal byt jedinou zabavou v case pozerania, tak vas bude nudit. Esteze je tam prekrasna Alyssa Milano a neskor aj Rose McGowan :) ()

chalp odpad!

Tento seriál neberú vážne herci, režiséri a ani scenáristi, tak nevidím dovod prečo by sme ho mali brať vážne mi diváci. ()

Patrac999

Celkem dobrý seriál, sice nic extra ale nikdo normální tomu snad nemůže dát odpad. Spíše se mi zdá že by tomu někdo dal 2* ale protože to chce srazit na 40% dá tomu odpad. Ale jinak tuto komunitu mám celkem rád ()

waits

Nektere dily se daji shlednout, proste vypnete zvuk a divate se na Shannon Doherty. Nektere pozdni dily se daji taky videt - ale musite krome zvuku vypnout i obraz. ()

Jennifer67

Když jsem byla mladší, nenechala jsem si ujít ani jeden díl, ovšem časy se mění a mně nejde do hlavy, co mě na tom před těmi lety bavilo. Otřepané říkání zaříkadel a kouzel, splašeně pobíhající hlavní hrdinky. To se můžu podívat na české čarodějky z předměstí a budu z toho mít mnohem lepší zážitek. ()

Antaeus

Ak vám počas hodnotenia ponad rameno nenazerá vaša drahá polovička (ktorá seriál zbožňuje), kľudne jednu hviezdu uberte. Ale aby sme si to vyjasnili: nie som "pod papučou". Jedna hviezda hore-dole. A potom.. Pokoj v dome je základom pre mier v krajine. A vojnu predsa nechce nitko že? :)) ()

lardko

Ze začátku sem se docela na tenhle seriál koukal a přišel mi dobrej , teda první série , ale další díli mi přišli dost nudný a blbý ! ()

pend

Krásné dívky a první série měly jakousi úroveň. Na začátku výborný seriál, který jsem miloval. Postupně se kouzlo vyčerpalo...Na začátku za 4*, potom za 2*, průměr jsou 3 V podstatě úpadek začal se začátkem lovestory mezi Phoebe a Colem...a taky se smrtí Prue. ()

Czernozub

Zlatá střední cesta. PROTI: americké, moc povrchní, PRO: Alyssa Milano a ostatní hezké ko... eee, ženy... Only this and nothing more. ()

lady01

Tenhle seriál jsem ve své době měla velmi ráda. A vlastně... když na něj někdy opět narazím, tak mi nevadí se na něj podívat. ()

Aluminium

Súhlasím, je to trápny gýč, roztiahnutý na 8. sérií, ale bez tohto seriálu, som si nevedela predstaviť nedelné predpoludnie. ()

Betmän odpad!

,,Shannen Doherty nebyla schopna, podobně jako při natáčení seriálu Beverly Hills 90210, chodit na natáčení v čas a byla často opilá. Producentům došla trpělivost a nařídili scénáristům, aby ji ze seriálu vyškrtli, načež ji nechali zemřít." No já bych do toho střízlivej taky nešel. ()