Čarodějky

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, (1998–2006), 124 h 36 min (Minutáž: 42 min)

Série(8) / Epizody(178)

Kikania

Tento seriál patrí medzi moje srdcovky, veľmi ho mám rada. Vždy si pri ňom oddýchnem, nalakujem nechty, poučím sa:DD Dokonca tam hrá moja obľúbená herečka Alyssa Milano...5 in 1 :D Lahoda napriek tomu, že to neprekypuje kvalitou... ()

Mrkvič

Pěkný holky se zžívají s osudy čarodějek. Začátek seriálu byl zajímavý. Postupné seznamování se se schopnostma a úskalíma v podobě démonů či nepovedených kouzel. Víc akce znamenalo pro seriál více trapně působicích scén. Bohužel ty postupem času přibývaly a s výměnou těch milých tváří to šlo definitivně do kopru. ()

SG_ever

Ta ústřední trojka má sex-appeal a ten seriál je neskutečně hloupý, ale v nějaké 5. - 7. třídě ZŠ byla po návratu ze školy zkrátka každodenní rutina si to zapnout a koukat. A neskutečně mě to bavilo! Když to teď občas chytnu, jen nevěřícně kroutím hlavu a s úsměvem na tváři vzpomínám. Zkrátka a jednoduše nostalgie vítězí. Btw: Ačkoliv nebyla asi nejhezčí, mě se nejvíc líbila Piper :-D . (75%) ()

kinghome

Koukal jsem na to z donucení jako malej a možná i to zapříčinilo, že mě to totálně nebavilo a přijde mi to jako strašná kravina. Ona by to byla kravina asi i bez toho aby mě někdo nutil na to koukat. Příšerný herecký obsazení a nuda kam se podíváte. Prostě zbytečnej nezáživnej seriál, kterej kdyby nevznikl, tak by se nic nestalo. ()

viperDavid

Po mnoha letech, kdy jsem se podíval na jeden díl...no vlastně tak 10 minut, jsem zjistil, že je to totální kravina a nechápu jak se mi to mohlo kdy líbit. Asi to je tím, že nic jiného nedávali :) Ale jasně, na tu dobu, to byl kouzelný seroš ()

Elementál

Dřív jsem to docela žral, ale dnes už si vlastně nejsem ani schopen uvědomit proč to... Silně feministický seriál (jo jasně, jsem netolerantní chlap bez smyslu pro jemnocit a ženskou duši, ukamenujte mě), kde hlavní hrdinky skrývají pod množstvím líčidel superschonposti, supersexappeal a superintelgienci, kterýmžito se nic nevyrovná. Démoni jsou zde jen do počtu aby házeli rádobytvrďácké hlášky a poté byli více než trapně vymazáni z povrchu zemského, mají-li štěstí tak rychle a bezbolestně. Zde bych mimochodem dal k dobrému scénu, kdy Piper na jakéhosi démona házela ohnivou kouli, ale minula, démona zasypala skříň, on se zvedl, oprášil si levý rukáv, pravý rukáv, podíval se na Piper, chvíli postál a ona ho po asi 10 sekundách zničila druhou koulí... * hvězdičku dávám za magii, * za Colea, který celý seriál táhl (takže díly, v kterých není automaticky o hvězdičku míň :-)) a * za úvodní znělku....jinak se dá spíše kritizovat, než chválit. Dlouho kritizovat. ()

Redswif

Hrozná a bez konkurenční hovadina, ale v porovnání s ostatníma hovadinama,tam jsou aspon pěkný čarodějky a dá se na to koukat. Jinak je každej díl de fakto o tom stejným a navíc je vše nechutně kýčovitý a předvidatelný. ()

kurcatovium odpad!

Takovou žumpu by nezachránil ani MacGyver se svým švýcarským nožíkem (a to ani kdyby podřezal Shannen Brendu Dohertyovou)! ()

alyssa18

Tohle je moje srdeční záležitost. Je to první seriál, na který jsem se kdy dívala a se kterým se pojí krásné vzpomínky a jedno velké přátelství. Nebudu tvrdit, že je to seriál kdo ví jak kvalitní, ale kvůli sentimentu si těch pět hvězd prostě neodpustím. Po technické stránce nic moc (upřímně spíš nic než moc), příběh fajn (i když místy to pokulhává a jsou v něm hodně velké mezery), ale co stojí za to, jsou herecké výkony (hlavně McGowan a Combs). První tři série byly super. Po odchodu Shannen Doherty seriál "ztrácí šťávu" a scénáristům vysychá studna nápadů. Čtvrtá série ještě jakž takž ušla, i ta pátá, šestá, sedmá. Jde už ovšem poznat, že to není to, co to bývalo, a vrcholí to sérií osmou, kam vecpali nesympatickou (alespoň podle mě), věčně pusu špulící Kaley Cuoco. (oblíbené postavy: Phoebe, Paige) ()

anli

Další seriál,cílený především na teenegery,u kterých je ostatně velmi populární.Spojuje totiž mystiku,fantasy,magii a horor.Celé to má slušný televizní kabát a audio-vizuální zpracování je velmi podařené,k tomu byly hlavní představitelky vybrány pečlivě a opravdu se sem hodí(to pan Speeling opravdu umí).Co se týče děje a základní synopse,tak první dvě řady jsou velmi slušné a drží se pravidel a logiky žánru.Třetí a čtvrtá řada jsou ještě celkem slušné a i když došlo k výměně jedné z hlavních představitelek(Shannen Doherty),vůbec to nevadí a vše funguje jak má.Mystická atmosféra i nápady jsou zpočátku opravdu povedené a i když si to bere kousek se spousty populárních věcí(Wicca,čarodějnictví,magie atd),aby to mělo tajemný nádech a bylo to zajímavé(a co nejvíc sledované),tak to vytváří opravdu kompaktní a zajímavý příběh.Bohužel,jak se u těchto seriálů stává,autoři ne a ne přestet a vymýší čím dál méně nápadité a méně uvěřitelné dějové kličky,navíc směřující vždy k tomu,kjdy se objeví "hustší"démon a celá příjemně zvládnutá mytologie jde k šípku(dívají se na to stejně teenageři,tak k čertu s logikou,ne?).Taky osudy postav se zaplétají tak křečovitě,až to přestává bavit.Škoda,první řady opravdu příjemně bavily.S přihlédnutím k ostatní seriálové tvorbě a hlavně za ty první čtyři řady dávám 60% a těm holkám to fakt sluší! ()

Bedy

Už od malička koukám na Čarodějky, vždyť já jsem s nimi vyrůstal a doteď mě to baví! Některé díly jsou velice vtipné a některé velmi akční. Nejsem si jist, zda mě někdy tento seriál omrzí :-) Já tomu musel dát 5* :/ :D ()

Aven

Tři hezké ženy, démoni, magie, démoni, chvílemi romantika, démoni, krásné tetování Alyssy Milano na krku, čarodějná kniha s odpovědmi na všechno, démoni, obstojná hudba, krásné tetování Allyssy Milano na lopatce, démoni, rádoby mystično, krásná Allysa Milano jako celek a démoni. ()

sahe

Řekla bych toto - ze začátku docela to jde (první série), poté se to stává kýčovité a dokola omýlající, takže se na to opravdu nemá pak už cenu koukat, protože je to pořád to samý. ()

Mihail123 odpad!

Najtrápnejší a nagýčovejší seriál aký dávali slovenské televízie. V USA divácky odpad, u nás klenot...smutné. ()

Allenka

Jako malá jsem tento seriál skoro až uctívala. Dokonce si živě vybavuji, jak jsme se se sestrou vydrželi nespočetně odpolední zabavit hrou právě na tyto čarodějky (samozřejmě já vždy musela být ten zlý čaroděj, kterého má drahocenná sestra nemilosrdně rozcupovala). Po letech jsem se podívala znovu a při prvních pokusech jsem pravidelně usínala v půlce. Když už se mi povedlo, vydržet do konce, zjistila jsem, že je to hrůza. Z pouhé nostalgie dávám dvě hvězdičky a dál budu v půli usínat, abych si uchovala tu sladkou naději, že zas tak špatné to není. ()