Čarodějky

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, (1998–2006), 124 h 36 min (Minutáž: 42 min)

Série(8) / Epizody(178)

jasiska

Bývali časy, kedy ma tento seriál neuveriteľne bral. Obzvlášť po preobsadení. Aj som sa vždy čudovala, ako je možné, že Buffy a spol. sa mi zdali ako taká blbosť, aj keď Čarodejky som zbožňovala. Dnes už to beriem triezvejšie, ale zo sentimentálnych dôvodov, za dosť dobrý slovný humor a pri zabudnutí na poslednú (ôsmu) sériu tam tie 4 hviezdy nechám:-) ()

Wishkah

Když smícháme Beverly Hills, Sabrinu a Buffy : přemožitelku upírů dostanete tenhle seriál. V první sérii to ještě celkem ušlo. Bylo to i docela chytlavé. Jenže to bylo pořád jen slabší a slabší až se z toho stala podivný seriál, který přepnete, sotva zjistíte co to je. ()

chaometic

Seriál v temnějším provedení a vysílání ve večerních hodinách by vzbudil seriál s velikým potencionálem. Místo toho se Čarodějky moc velikého vděku nedočkají. Sympatická herecká trojice, jenže jejich kouzla a mávnutí rukou film dost kazí. Škoda, ale občas s dobrou náladou neškodí se na něj občas podívat. ()

Rendiss

Absolutně totální ztráta času, nevim jak to vůbec můžou dávat v televizi, vžycky když to vidím, držím se zuby nehty abych se nerozbrečel u 2. minuty shlížení. ()

PetkaW.

Ano je tu hodně kýčů, ano některé díly skutečně nedávají smyl, ano poslední dvě, tři série jsou značně překombinované a najde se ještě spousta dalších mínusů a záporů, ale kvůli nostalgii prostě 4* dát musím (jednu už jenom kvůli mé dětské lásce Drew Fullerovi). Jaká náctiletá jsem tenhle seriál milovala a mám ho ráda pořád, i když s dospěláckýma očima člověk vidí ledacos, co dříve přehlížel. Nějakým způsobem ve mně prostě zůstal a zůstane. ()

Prochy38

Pro přítelkyni to byla srdeční záležitost, viděl jsem s ní opravdu hooodně dílů. Není to žádná hrůza, ale stejně tak to není ani nic světoborného. Holky jsou sympatické, příběh si to drží fajný, ale brzo vám přijde, že jsou všechny díly na jedno brdo a krom soukromých dějových linek jednotlivých postav se ve skutečnosti neděje nic. Když pominu, že opravdu nejsem cílovým publikem, je to dost naivní, místy hloupoučké, ale za mě neškodné. ()

Yardie

No, ze začátku to byla spíše zábava pro děti a mládež. Bubáci byli trapní s slabí a celkově to nemělo až takový příběh. Ale po tom, co se objevil Cole to začalo být trošku zajímavější a začal jsem koukat. A ke konci už to byla opravdu celkem zábava, kde to jelo ve velkém - bubáci už byli fakt zlí, celé to bylo takové temnjěší a příběh mnohem komplikovanější a zajímavější. Takže nakonce se z toho vyklubala celkem slušná zábava. Howgh! ()

Angie91

Některé díly jsou opravdu dobré, některé díly jsou opravdu hloupé... Ale i tak to je pohodová oddechovka, u které se někdy zasměju. ()

Martin_W

I přes slabé hodnocení je to dobrý seriál. Po 4. Sezóně se na to nedá dívat, ale první čtyři sezóny jsou výborné. ()

sona123

Neříkám, že je to geniální dílko, ale dobře se na všechny dívá, díly na sebe nenavazují a rozhodně neurazí. Neviděla bych to teda tak zle. Pořád lepší než ta řada trapných sitcomů s nahraným smíchem... ()

ADIO45

Čarodějky jsou poměrně starý seriál, ale i tak má pořád dobrou sledovanost. Tři hodné čarodějky Phoebe, Prue a Piper, kterým matka umřela když byli malé. Phoebe má schopnost takovou, že když se něčeho dotkne, tak vidí budoucnost. Prue má schopnost takovou, že pomocí myšlenek dokáže hýbat věcmi, ale jen těma, které vidí. No a Piper má schopnost zastavit čas. ()

Marina111

Dnes už naozaj nechápem, ako som to mohla sledovať ... A vlastne - bodaj by nie, keď to bol takpovediac elitný seriál mojej druhostupňovej triedy ... A vlastne, keď sa tak nad tým zamyslím, to je predsa už jedno ()

cuchillo

Tenhle typ seriálů nazývám privátně "obědová oddychovka". Když jsem chodila na střední školu, při takových seriálech jsem obědvala. Nevyžadovalo to mnoho pozornosti; seriál, při kterém nevadilo, když jsem odběhla něco zamíchat. První série celkem dobrý, ale pak to začalo být moc překombinovaný a pitomý a já radši během oběda přepla na něco jiného. ()

AIMÉE

Tady se sáček s čajem louhoval příliš dlouho... 8 sezón je na nejednoho jedince přespříliš, do této skupiny se řadím i já. Z nostalgie hodnotím průměrně, bohužel to neodráží skutečnost, že se seriál postupem času propadal do hlubin omýlaného materiálu a scénaristi začali trpět jakýmsi kolovrátkovým syndromem, jelikož si jednotlivé díly byly až nápadně podobné, tj. na jedno brdo. ()

fredisek

To si takhle žijete v San Franciscu, bojujete s démony, abyste spasili svět, a do toho řešíte děti a jestli jste dali do pračky prádlo. Fantasy pro mamči v domácnosti. Ale když jsem se vracíval domů tak v jednu odpoledne (kde ty časy jsou?!) a pouštěl si televizi, jelikož tehdy ještě internet tolik neletěl, tak jsem to pochopitelně sledoval. Dnes si říkám, kolik ztraceného času mě to stálo. Hodně. ()

Movie Gourmet

Kdysi to byl můj oblíbený seriál se třemi pohlednými slečnami, který mě bavil i tematicky. Rád jsem jej sledoval. Nejlepší byly první série, kde hrála ještě Shannen Doherty. Poté co jí nahradila Rose McGowan šla kvalita o něco dolů. Stále dobré to bylo, když zde ještě hrál Julian McMahon, v roli záporáka, ještě lepší. Verdikt: 4* a 80 %. ()