Čarodějky

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, (1998–2006), 124 h 36 min (Minutáž: 42 min)

Série(8) / Epizody(178)

Mr.Shock

Vždycky jsem tenhle seriál měl rád a vždycky budu mít. Nehledě na to, komu to přijde jak hloupé a fádní, mě si ten seriál získal už dávno a baví mě. Jeden z mých nejoblíbenějších. Krásné holky a spousta magie. EDIT pro Geminiho: Neboj, asi to tak nechodí... Ale ten tanec v kruhu, kde se všechny svlíkly, to by bylo zajímavé sledovat ;o) ()

TerP

Tak do tohohle seriálu jsem zamilovaná ještě teď... Prostě je to takové pěkné odbočení od reality. Líbil se mi, když jsem byla malá, a neviděla na něm chyby, líbí se mi i teď, i když ty chyby vidím... Třeba zrovna právě u tohohle lze použít heslo: Jak málo stačí ke spokojenosti :)) ()

Paladin25

Pre mna kultovný seriál ktorý má svoje slabé ale aj skvelé diely. Istú dobu som ho fakt žral a nemohol mi uniknúť žiadny diel. Moja oblúbená postava bol Cole Terner :D ()

infernet

Jedna hvězda za Holly Marie Combs, protože ta je neskutečnej kusanec, ale jinak je to taková americká agitace jak se vždycky správně zachovat, pro děcka od 12 do 16. ()

TylerDurden

Celkem kočky, ale ten příběh?! Přijde démon. Bum! a je mrtvej.Přijde démon. Bum! a je mrtvej.Přijde démon. Bum! a je mrtvej. A hádejte co se stane potom... A toho je 8 řad?? Jako menší jsem je všechny viděl a docela mě to bavilo, ale je to jen nudná slátanina. ()

Carpe.Diem

Já tenhle seriál miluju a veřejně se k tomu přiznám...Nestydím se za to...Pro mě nádherná H.M.Combs a její "zlomené" obočí je dokonalé...Jinak i ostatní sestry nejsou k zahození....Člověk si u tohohle seriálu oddychne a v klidu může odpočívat...Líbí se mi efekty, které bych čekal daleko fádnější a taky, že opravdu se ty postavy vyvíjejí... ()

DandaPiper

Seriál? Kdepak. Pro mě nejsou Čarodějky už jen ledajakej seriál pro teen. To je část mě. vyrůstal jsem na nich téměř od svých deseti let a proto to pro mě bude už asi navždycky takový moje "Guilty Pleasure". Jasně, existují mnohem inteligentnější nebo humornější věci v televizi, ale pro mě tenhle seríál obsahuje všechno, co v nich hledám: Sympatický postavy, prostředí, rodinný zázemí a tu dávku magie, na kterou jsem prostě už odjakživa ulítlej. Kdo by nechtěl umět zmrazit čas??? I tak to ale o kouzlech moc není. Ok, na každým konci série bojují holky s nějákým šíleně mocným zloduchem, ale všechno to akorát buduje jejich charakter a soustředí se na to, jak jsou schopny to všechno zvládnout a přitom se zařadit do normálního života. Díky Charmed se chci jednoho dne přestěhovat do San Francisca. Season 1: 5/5, 2: 5/5, 3: 5/5, 4: 5/5, 5: 5/5, 6: 5/5, 7: 4,5/5, 8: 4/5. Pro mě za 5 hvězd tehdy, ted' a navždycky. PIPER Halliwell Forever! ()

Moni33

Tento seriál mě provázel celé dětství. První díly jsou celkem o ničem a některé ty triky jsou přímo strašné, ale asi tak od začátku druhé serie začne to nejlepší, škoda jen , že to na takové úrovni nevydrželo až do konce osmé série. Na začátku sedmé serie už to začínalo být pořád to samé a úroveň seriálu o dost poklesla. Aspoň trochu to zachránil závěrečný díl, který celý seriál hezky zakončil. Ještě je škoda, že Prue vydržela jen tři serie, byla mi teda o dost smypatičtější než Paige. ()

Riverin

Ako malý prcek som na tom fičala, teraz po takých 5 rokoch som sa na to zo zvedavosti pozrela a chytala som sa za hlavu. Ale zo sentimentu dávam 2*. ()

Alice Ashley

Chápu lidi, kteří tomuto seriálu nepřijdou na chuť, není to šálek kávy pro každého, ale kdo má rád filmy nebo seriály o lidech s nadpřirozenými schopnosti, tak se na to rád podívá. Já s tímhle seriálem vyrůstala. Podle mě nejpovedenější a zároveň moje nejoblíbenější série jsou 3. a 4., ale přes to, seriál Čarodějky miluji jako celek a je mi jedno na jaký díl se právě dívám. Když mi bylo tak třináct, začala jsem si s kamarádkami dělat "Knihu Stínů", kterou mám v šuplíku schovanou do teď. :) Občas, když mám náladu, pustím si nějaký díl, prolistuji si Knihu Stínů a zavzpomínám si na dětství, kdy jsem si s kamarádkami jako desetiletá na mocné čarodějky hrála....:)))) ()

Seev

Když se prošvihnou úvodní titulky, padá to na jednu hvězdu. Jako uspávačka po obědě poslouží dobře. ()

Mišísek

Když jsem byla mladší, byl tohle můj nejoblíbenější seriál. Hltala jsem jednu epizodu za druhou a moc se mi líbily ty kouzla a všechno bylo takové dobré. Vše ve jménu dobra. Ale časem mi to začalo připadat neuvěřitelně stupidní. "Promiň, miluju tě, ale musím tě zabít, protože nejsi 100% dobrý. Máš v sobě i špetičku zla." Nejsem sice nějakou velkou fanynkou dualismu, ale tohle na mě bylo už skutečně moc. V osmé sérii je z hlavní Piper už neskutečná fúrie (ve čtrvé doslova, ale to nehraje roli). Divím se, že od ní Leo ještě neutekl. Jedné velké plus ale tento seriál má - úvodní píseň! ()

megajalec

Čarodejky sú pekné a celkom sympatické, ale to okolo, jedna bieda, triky, príbehy, nič, čo by očarilo. Zato manželka si prišla na svoje. ()

Dejvid17 odpad!

jediné koukatelné "cosi" v tomhle seriálu obstarává Julian McMahon jako Cole Turner, jinak je to srágora, to sem neviděl.. a že už jsem něco viděl... ()

mArtinko5MB

Neviem presne, cim ma pred 10 rokmi tento serial tak uchvatil, ale mal som ho velmi rad a videl som kazdu jednu cast. Na P3 proste len tak nezabudnem a je to mozno aj tym, ze mam takuto tematiku velmi rad. Hodnotenie IMDB je podla mna ovela objektivnejsie(6.7), ak si vezmem v uvahu dejovu liniu serialu a porovnam ju s inymi slovenskymi srackami, ktore v dnesnej dobe bezia v telke. ()

gefr

Jako malej capart jsem je hrozně žral a byl to naprostý vrchol všech filmů co sem viděl. Teď po pár letech jsem si dal na čas a zkouknul znovu všech 8 sérií. A musim uznat že je to v podstatě píč...na :D ....ale bavil jsem se a zavzpomínal na starý časy, takže **** ()

hwnd

Možná to kdysi dávno byla kultovní záležitost, nevím, viděl jsem pár náhodných dílů. Zkusil jsem to teď a vážně se to nedá i ty dvě série byly hodně, lituju, že jsem to neodložil hned po první, ideálně po pilotu. Prostě i jako kulisa k práci mi to přišlo zbytečné. V této laciné telenovele pro děti máme tři sestry, které čarují. Globální děj tam prakticky není a epizody mají většinou jednoduchou dějovou linku přijde zlák, my přečteme zaklínadlo, zlák je pryč. Občas to je alespoň trochu vtipné, ale taky žádnej zázrak. Prostě je to moc moc slabé, dějově ploché. Herecky no taky nic extra, prostě telenovelovské odříkávání textu, ani Brenda a její občas trochu odvážné outfitky to nezachrání. Tehdy to možná bylo super, ale dnes už se to sledovat nedá. ()

nemer

Je to pohádka jako bič, béčková pohádka s prvky úsměvného osmdesátkového horroru. Pro ty, kterým nereprezentuje NOSTALGII, asi nesledovatelná. Ale je to jedna z posledních připomínek mého mládí, tedy musím minimálně první série hodnotit ********* Sice jsem se na to nedodívala a zůstala u otevřeného konce, xkrát se rozčilovala nad debilitou všeho a všech, přesto před tou řádkou let se mi holky dostaly pod kůži :) Pokud to poprvé chcete sledovat až dnes, ani si to nepouštějte...toto je obdoba u starších generací oblíbeného robota Emila, bude se vám to líbit pouze jako nostalgická připomínka. Buffy a spol. a telenovely nesnáším, tohle je ale výjimka. Když jsem si pár prvních dílů pustila teď po letech, zas jsem na chvilku omládla :) Už chápu, co mají starší příbuzní na těch úděsných a nesledovatelných věcech z dob jejich mladosti :) ()