Čarodějky

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, (1998–2006), 124 h 36 min (Minutáž: 42 min)

Série(8) / Epizody(178)

Cejny

Hezké čarodějky, ale už o něco horší zpracování. Dříve jsem tento seriál denně sledoval, dneska už bych takovou chybu neudělal. ()

The Viper

Všechny série s Prue a pak první s Page byly bezva a já jsem byl velký fanda. Ale pak to začala být slátanina bohužel. ()

tempus

Pokud přistoupíte na jejich hru: boj dobra se zlem, především pro ženy, tak máte z toho 4*. Jasně, podmínkou je za celý seriál mít rád/a aspoň jednu postavu (pro mě je to Paige) ()

Babous

Na tomhle seriálu jsem vyrůstal, dodnes mám pěkné nostalgické vzpomínky na časy, kdy jsem přišel domů ze školy a díval jsem se na to v televizi. I na dnešní poměry je to velice povedený seriál se sympatickou ústřední trojicí a dobrou atmosférou. Nejlepší jsou první dvě série, třetí a čtvrtá ještě ujdou, ale poté už to je hrozný kýč a mišmaš všeho možného. A vždycky jsem chtěl mít Knihu stínů. ()

Kracken

První série s Shannen Doherty alias Brendou Volšovou dobrý, pak ale odezní do prázdnoty pocit něčeho novýho a stane se z toho přeplácaná nuda nuďoucí. ()

rozbris

Pravda je, že jsem viděl snad všechny díly jak to běželo na Primě (doufám že to nevadí, že nějak nepropaguji tuto společnost...ale ber to čert). Když tam ještě byla Shannen Doherty bylo to slabší, jakmile všam umřela začalo se to lepšit, až to nakonec zase ztratilo své kouzlo a byl to tradiční mezi dobrem a zlem - tedy čarodějky a černokněžníky....a tak pořad dokola.... ()

Lencha

Docela mě zarazilo to hodnocení tady :-( Protože já mám tenhle seriál ráda a viděla jsem všechny řady:-) Ne že by byly všechny díly až tak zábavný, ale když beru seriál jako celek, tak zábavnej rozhodně je. A sérka, kde vystupuje Drew Fuller (sladký to hoch), jako syn Piper z budoucnosti, ta mě hodně bavila:-))) ()

adam9

Suďte mě jak chcete, ale já tento seriál vždy "žral." Plný počet už by dnes asi sestry Halliwellovy nedostaly, ale ta nostalgie k tomuto seriálu je tak velká, že nemůžu jinak. A ten úplně poslední díl? No prostě něco fantastického. Ještě jsem neviděl seriál, který byl tak nádherně zakončen a dostal mě do hodně, až skoro brečící nálady. Prostě ta hudba a jak Leo s Piper na úplném konci jako dva důchodci jdou po těch schodech a ty vzpomínky - prostě to mě dostalo. A nakonec zavření dveří malou holčičkou, novou čarodějkou, mávnutím ruky...prostě jsem moc, moc chtěl ať to nekončí. Ale marné, někdy se skončit musí.. ()

xaver

Čarodějky v rádoby moderním provedení. Jako nápad by to nemuselo být až tak špatné, ale jenom jako pohádka pro děti. Pro dospělé jenom pro duchem slabší, kteří ještě věří, kdoví proč, na kouzla. ()

Lisabellla

Ale notáááák .. vždyť to bylo roztomilé!! Jako malá jsem na to koukala a pak si na čarodějku hrála. Dost mě to poznamenalo a já ještě dnes cítím, jak mi běhá mráz po zádech, když se blížím na půdu starého domu... Co kdyby tam jednou fakt byla?! ()

borec999

Guilty pleasure seriál, ktorý som v detstve pravidelne sledoval a zbožňoval, no dnes by som si ho už asi znova nepozrel. Na hrane medzi 3/4*, ale tie lepšie 3* budú objektívne tak akurát. 60% ()

alouch

Musím přiznat, že některé díly byly naprosto stupidní a hodila bych je do hodnocení odpad. Byly tam ale i díly, na které se dalo ze zájmem dívat, ale taky bylo celkem dost dobrých dílů a pár jich bylo naprosto dokonalých..celkově je to průměrný seriál...ale jak říkám, tento seriál vždycky patřil mezi moje oblíbené a nedám na něj dopustit:) ()

wosho

Kdyby seriál nebyl určený pro puberťačky a prvky tv fantasy by jasně nepřevládaly nad hororem mohlo by se jednat možná o dobrý seriál. Ale zde převládá vše špatné, hloupé a často i amatérský provedené. Co však zamrzí je to, že celá ta mytologie je dobře vymyšlená a propracovaná (jako u Stargate). Celkově se jedná o zcela tuctový obyčejný seriál, jenž drží nad vodou kouzlo pár hereček. ()

Bohemák odpad!

Ježíšmarjá! K tomuhle bych mohl také dělat scénář. Každý den tak 5 až 6 dílů. Cestou do práce... Žádný zvláštní příběh, naprosto nudné dialogy, nepřesvědčiví herci. Prostě paráda! ()

Paity

Na pár dílů se i dá koukat, není to sice nic převratného, ale takové čarodějky z předměstí, které vlastně řeší i normální pozemské problémy, proč ne. Jakmile se ale do toho začnou plést démoni a já nevím co všechno dalšího, tak už je to jen obyčejná slátanina. ()

LittleMonste

Co napsat k seriálu na kterém jste vyrůstali? Snad jedině, že jsem ho miloval, miluju a budu milovat. Právě díky Čarodějkám jsem se stal velkým fanouškem magie, ale co je důležité ! Tento seriál je mnohem víc než o kouzlech a soubojích s démony... je o rodině, lásce, síle přátelství a soudržnosti. Je mi jedno jaké je kolísání a stoupání kvality jednotlivých sérií, vždy se na to rád podívám znovu, zapomenu aspoň na chvíli na problémy okolního světa a nechávám se unášet tím kouzlem nostalgie (100% je málo) ()