Čarodějky

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, (1998–2006), 124 h 36 min (Minutáž: 42 min)

Série(8) / Epizody(178)

!Malak-11!

Můj nejoblíbenější seriál - 1-3.série, poté ale začala Shannen opět zlobit a musela odejít. Bohužel s ní odešlo i to nej na tomto seriálu. Ta akce, hlášky apod. S Rose tam přišla postupem času trošku nuda... ale stejně dám 4* ()

lucascus

Svého času jsem na tom dost ujížděl, čemuž se dneska dost divím. Každý díl je totiž na jedno brdo, pořád stejné dialogy, stejné problémy, nee. V nejbližší době se na to určitě koukat nebudu, ale kdo ví, možná to zase někdy vezmu na milost. ()

mandlova

Byla bych pokrytec, kdybych dala nízké hodnocení - na tento seriál jsem se opravdu dívala. Ne sice všechny díly, nai jsem fanaticky netesknila, pokud jsem nějaký neviděla, ale pokud jsem byla zrovna odpoledne doma, zapla jsem si ho jako kulisu k práci. ()

Elisebah

Celkem povedený seriál. Nejvíc se mi snad zamlouvá první polovina páté serie, kdy je Piper těhotná s malým Wayetem a má dobrý poznámky. Od šesté serie už to neni nic moc. U té poslední je už vidět, že tam šlo hlavně o peníze, už to neni tak zábavně jako na začátku. ()

Ravi

Za nápad v první sérii a obsazení 15% = 1/5. Ale potom taková mizérie, díly jako přez kopírák a nápady vykradené odkudkoliv. Bída - nechápu, jak to že se tento seriál udržel nad vodou tak dlouho. ()

kklepkaa

Čarodějky mě provázely celým mým teen věkem. Líbil se mi na nich ten svět magie a jak spolu dokáží žít 3 sestry kor když jsem jedináček. Za nejvíc povedené považuji první tři série se Shannen Doherty. Jen škoda, že se Shannen rozešla s tvůrci ve zlém a že se vůbec s nima rozešla. K Rose McGowan jsem nikdy nepociťovala takové sympatie jako právě k Shannen, ale tak co se dá dělat. První tři série si člověk může vždy pustit znova :) Líbil se mi i Julian McMahon, taktéž škoda, že skončil. Zakončení seriálu mě moc neuspokojilo. Ani právě vývoj charakteru Pheobe po rozchodu s Coelem. A jelikož je to taková moje srdcovka, tak musím dát plný počet :) ()

Zagi20

Televizní klasika. Viděl sem asi všechny díly, a díky tomuto seriálu sem pochopil jak to vypadá když tvůrcům dojdou nápady a tak spatříme jak čarodějky pětkrát zničí zdroj všeho zla, dvanáctkrát zemřou aby mohli zase obživnout (jen jednou se to nějak nepodařilo), 156 krát zabijou padouchy pomocí síly tří a ten zbytek 349 démonů uškvaří lektvarem a ubodají dýkou. Jinak to jsou jen kecy okolo. A ty poslední série stály jednoduše za hovno. ()

spikey1

Největši problém s tímhle pořadem je skutečně v tom jak je levný, herci vypadají levně, zápletky vypadají levně a je to celé hrané jako když se to vysílá v turecku. ()

giovanni3

Moc tří jsme sledoval velmi často a jistě ještě několik dílů uvidím... Seriál má co do sebe.. pohledné ženy+magie+mystika.. úžasná kniha kouzel v které je naprosto vše... Ale zas to není nějaký zázrak 2z5 ()

tommy187

Váhal som či dám *, **, alebo odpad!. Nakoniec som sa rozhodol pre strednú cestu, lebo na seriál sa dá pozerať (a musím uznať, videl som oveľa horšie seriály hodné na odpad odpadu) a niektoré diely stoja za to :). Ale čo sa týka komerčného zaujatia je to skvelý ťah televízie Markíza - musím uznať. ()

Arius

Vyborny serial jeden z mojich oblubenych.Skutocne sa mi pacil najma preto lebo obsahoval dost humornych scien ale i vdaka zanru ktory mam nesmierne rad.I preto tie styri hviezdicki. ()