Hercule Poirot

• Velká Británie Agatha Christie's Poirot
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
Velká Británie, (1989–2013), 85 h 4 min (Minutáž: 47–105 min)

Předloha:

Agatha Christie (kniha), Agatha Christie (povídka)

Série(13) / Epizody(70)

Recenze uživatele Hanes88 k tomuto seriálu (66)

Třetí dívka (2008) (S11E03)

Tento díl se mi velice líbil. Od zápletky přes zmatenosti oběti až po vyřešení. Asi bych dal opět 4 hvězdy, ale za ten poslední rozhovor s paní Oliverovou: "To byla slza?....né, to ten větřík", kde to bylo poprvé co takhle Hercule projevil emoce :-), dávám 5 hvězd. ()

Schůzka se smrtí (2008) (S11E04)

Musím říct, že zcela vyjímečně slabší díl. Opravdu mě to moc nebavilo. Sice vražda byla důmyslná, ale i tak ten pocit není tak dobrý jako u jiných dílů. 60% ()

Tragédie o třech jednáních (2010) (S12E01)

Naprosto úžasný díl!!! Je to jeden z mých nejoblíbenějších, možná i nejlepší. Jednoznačně musím dát maximum. Nikdy jsem neviděl Poirota tak naštvaného :-). ()

Viděla jsem vraždu (2010) (S12E02)

Opět povedený díl. V tomto případě jedna věta způsobila sérii vražd. Opravdu skvělé. 80% ()

Vražda v Orient expresu (2010) (S12E03)

Prostě Hercule Poirot v podání Davida Sucheta nemá chybu. Vražda v Orient-expresu patří k těm nejznámnějším a to už i staré zpracování. Tohle novější ale není vůbec horší, ale podle mého názoru jen a jen lepší. ()

Hodiny (2011) (S12E04)

Jediné, co se mi na tomto dílu moc nelíbilo, že do děje bylo hodně zapojeno i špionství. Jinak opět zápletka vražd skvělá a vyřešení jak jinak než skvělé. 75% ()