Havaj 5-0

USA, (2010–2020), 169 h 11 min (Minutáž: 41–44 min)

Režie:

Bryan Spicer, Peter Weller, Jerry Levine, Maja Vrvilo, Larry Teng (více)

Alex O'Loughlin, Scott Caan, Daniel Dae Kim, Grace Park, Chi McBride, Masi Oka, Taylor Wily, Jorge Garcia, Ian Anthony Dale, Meaghan Rath, Beulah Koale (více)

Série(10) / Epizody(240)

Havaj 5-0 je novým seriálem, navazujícím na legendární seriál o malé elitní jednotce se speciálním pověřením, jejímž úkolem je vymýtit zločin z Havajských ostrovů.
Detektiv Steve McGarrett, oceněný námořní důstojník se vrací na ostrov Oahu, aby vyšetřil vraždu svého otce. Guvernérka mu nabídne, aby sestavil vlastní tým. S vlastními pravidly, absencí byrokracie a její plnou podporou má odstranit veškeré stopy zločinu. Ke Stevovi se přidává detektiv Danny “Danno” Williams, policista, který se nedávno přestěhoval z New Jersey. Ačkoliv preferuje mrakodrapy před písčitými břehy, jeho prioritou je bezpečná Havaj pro jeho osmiletou dceru, která zde žije se svou matkou. Přidává se Chin Ho Kelly, bývalý policejní detektiv a přítel Stevova otce, který byl nespravedlivě obžalován z korupce a přemístěn na pozici bezpečnostní hlídky. Posledním členem je Chinova sestřenice Kono Kalakauaová - krásná a bezprostřední dívka, čerstvá absolventka policejní akademie, která se sebevědomě chce zařadit mezi policejní elitu. Steve rovněž urovnává pošramocený vztah se svou sestrou Mary Ann a postupnými krůčky se dostává ke svému cíli - pomstě smrti svého otce. (Universal Channel)

Jayem

Nádherné prostredie, výborné obsadenie postáv a celkovo cool vzhlad. Zvlašť oceňujem akčnejši prístup pri zatikani. Prvu sériu som pozrel za týžden a musím povedať že s každou časťou, ktorú som pozrel som sa tešil viac na dalšiu. Výhoda serialu je že sa tým nešpecializuje len na vraždy ako v iných krimi. Zvlašť koniec prvej serie je velmi vydarený. ()

lareinna

Výborné, má tempo, skvelý scenár, ktorý často pobaví, najmä tie rozhovory medzi Dannym a Steveom. Alex O´Loughlin je sexi...ale Ian Anthony Dale, ktorý si zahral len v niektorých sériách (čo je škoda) je fakt krásny chlap. ()

maty39

Hawaii Five-O je seriál, který nenabídne nic víc než trochu bezmyšlenkovité zábavy. Zápletky jsou jednoduché. Zločin - vyšetřování - zúčtování. I zde se objevuje jeden případ, který se zřejmě potáhne po několik dílů (jak už bývá dnes dobrým zvykem), ale pokud občas vynecháte jeden díl, pak se toho zase tak moc nestane. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí, akční scény slušné a je jich dostatek, hlášky a pošťuchování mezi hlavními postavami je zábavné a navíc se seriál odehrává ve velmi atraktivním prostředí Havaje. Po skončení 24ky nám tady chyběl nějaký akční seriál. Hawaii Five-O sice nedosahuje kvalit 24ky po technické stránce, ale jsou si rovné alespoň co se týká zábavnosti. ()

Greg25

První série byla pohodová pecka, která asociovala atmosféru osmdesátkových americkcýh seriálů s vlnou pohody, svěžesti a uvolněnosti. V druhé sérii to začalo skřípat a výsledkem je ztěžknutí původního odlehčení, méně hlášek a čím dál tím více logických chyb ve scénáři. Vytrácí se i uvěřitelnost celého konceptu. Škoda, první série rozhodně nebyla špatná. 60% ()

nessbeal

Seriál je skvelý, krásna príroda, more, zeleň, keď to pozerám, chcel by som tam už žiť! Seriál má perfektný príbeh, ale rozuzlenie je vždy buď kratšie, alebo sa udeje na mňa moc rýchlo, napriek tomu to neprestávam sledovať. *** Po druhej serii sa moje hodnotenie nemeni! ()

Luk Skywalker

Další průměrný seriál, který nic nového nenabízí snad jen to, že jiné akční kriminálky zrovna v televizi nebeží. Ale dle mého není třeba sledovat o moc toho divák nepřijde. ()

Petulka88

Krásná příroda, krásný holky, sluníčko, pohodička... Jo, na Havaji bych to klidně prubnul. Tenhle seriál dělá Havajským ostrovům úžasnou reklamu. Kromě krásných obrázků toho ale zase tolik nenabízí. Zápletky jednotlivých dílů nejsou nic světoborného, žádné zásadní překvapivé zvraty se nekonají. Navíc mi vadil Daniel Dae Kim (za to ale nejspíš může dabing mistra Podhůrského). Ale na zabití několika delších večerů Havaj 5-0 funguje výborně. Takže pokud nebudete očekávat nějakou seriálovou revoluci, neměli byste být zklamáni. ()

alienemo

Výborny seriál. Má ďaleko k dokonalosti ale je spravený takým spôsobom, že mi je to jedno. Začiatok bol trošku ťažkopádny ale po pár dieloch sa to rozbehlo a už ma to nepustilo. Hlavná štvorica je výborne vybraná po hereckej stránke. Ich postavy sú dostatočne uveriteľné. Duo Caan a O'Loughlin sa perfektne dopĺňa. Hlavný záporak v podaní Dacascosa je dôstojným protivníkom po všetkých stránkach. V druhej sérii sa dozvedáme viac aj o vedľajších postavách ako je Kamekona alebo Masi Oka v ulohe tak trochu divného súdneho patológa. Ak k tomu pridáme krásne prostredie, zapojenie domorodej kultúry a jazyka a epizódnu spoluúčasť množstva známejších hviezd ako James Caan, Terry Quinn, Carry Hyrouki-TAgawa alebo Tom Sizemore, dostávame seríál, ktorý pobaví a zaujme. ()

cafu94

1. série - 60%...Příjemná oddechovka na odpoledne se sympatickými herci, skvělým prostředím Havaje a místy vtipnými dialogy. ()

goodnic

A je tu další rychlý seriál, který se vás rozhodně nebude snažit uspat, ale naopak, docela dobře dokáže udržet pozornost. Akce je celkem plynulá, ale asi bude dost záležet na úhlu pohledu. Rozhovory ústřední čtyřky policajtů se docela dobře poslouchají, i když si občas budete ťukat na čelo. Když se na Hawaii Five-0 podívám trochu z dálky, divím se že mě něco takového dokáže bavit. Stále se tomu divím. Stále na to čumím. ()

Expertt

Tenhle seriál je postanev hlavně na atraktivnitě Hawaiských ostrovů a z toho těží, až dojdou taková ta známá navštěvovaná a historicky poznamená místa, tak seriál zřejmě ztratí to kvuli čemu se vlastně točí. Ale na druhou stranu a možná bohužel pro seriál, to je ta část, která se mi na něm líbí nejvíce. Pomalu seriál ztráci dech, zabíhá do takového toho stereotypu kdy vás už tolik nepřekvapí vývoj děje danéhé dílu. Ale abych ho jen nešpinil...jsou tu i hezké zločinecké zápletky spolu s rádoby high-end zařízením, které 5-0 používá..a to vše na Hawaii :-P ()

denulik

Pri žiadnom seriáli som sa toľko nenasmiala. Len mi tak slzy tiekli. Akurát že vtedy, keď to malo byť dramatické, husté a emocionálne vypäté. Toto je karikatúra akčných krimiseriálov. Neskutočná sranda. ()

Lavinia

Po shlédnutí originální verze: příjemná krimi série se solidní akcí a tempem, místy epizoidní, místy s návazností, nenáročné, ale též zábavné. Určitě budu sledovat i nadále, ale žádný spěch. ()

mekele

Po poslední epizodě, po které do sebe zapadá každičký kousek v každém díle vyšetřování (hlavní linie) zvedám na 5. SPOILER : Po finální epizodě kdy půlka detekt. týmu je pod zámkem a tvůrce Fiwe-O ...moc se těšim na další sezonu jak z toho scenaristé vyplujou. 2 sezona byla právě potvrezena. ()

Zemřel herec Tom Sizemore

Zemřel herec Tom Sizemore