Hercule Poirot

• Velká Británie Agatha Christie's Poirot
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
Velká Británie, (1989–2013), 85 h 4 min (Minutáž: 47–105 min)

Předloha:

Agatha Christie (kniha), Agatha Christie (povídka)

Série(13) / Epizody(70)

Recenze uživatele Paity k tomuto seriálu (66)

Třetí dívka (2008) (S11E03)

Případ, které se točí kolem psychicky narušené ženy, která si nemůže odpustit sebevraždu matky. No nevím. ()

Schůzka se smrtí (2008) (S11E04)

Po dílech se sebevraždami je tu film, který se opět věnuje také další celkem tradiční záplatce. Někdo zavraždil ženu, které nikdo nemohl přijít na jméno. Podezřelých proto je jako hub v lese. ()

Tragédie o třech jednáních (2010) (S12E01)

Hercule Poirot se navléknul do smokingu a vyrazil vyšetřovat smetánku, protože se mezi ní může důkladně skrývat vrah. ()

Viděla jsem vraždu (2010) (S12E02)

Už značně zestárlý novodobý Sherlock Holmes je zase na stobě zločinu. Tentokrát se podívá na zoubek vrahovi mladé dívky a opět jako vždy to celé rozplete. ()

Vražda v Orient expresu (2010) (S12E03)

Téměř legendární film se dočkal i zpracování s Davidem Suchetem. Osobně mi v tom ale příliš nesedí a mám raději americkou adaptaci. ()

Hodiny (2011) (S12E04)

Skutečně lehce podprůmerný díl/film. Hercule Poirot už rozluštil mnohem lepší záležitosti, než je tenhle případ. ()