Hercule Poirot

• Velká Británie Agatha Christie's Poirot
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
Velká Británie, (1989–2013), 85 h 4 min (Minutáž: 47–105 min)

Předloha:

Agatha Christie (kniha), Agatha Christie (povídka)

Série(13) / Epizody(70)

Recenze uživatele Hexa k tomuto seriálu (4)

Dáma se závojem (1990) (S02E02)

Jeden z nejlepších Poirotových dílů. Poirot na kole v montérkách, to je teprve začátek :) ()

Dvojnásobný zločin (1990) (S02E06)

Dějově tento díl nepatří k těm nejsilnějším, ale pro mě je to jeden těch lepších. A to hlavně díky Davidovi, který si s rolí Poirota tentokrát hodně vyhrál. škála jeho grimas je až neskutečná. Velice vtipný díl a zajímavý konec. Takže děj neděj, rozhodně za 5* ()

Plymouthský expres (1991) (S03E04)

"Ano, Hastingsi. Typický typ jeho typu". Shledávám tuto větu nejvtipnější replikou celého filmu. A nemyslím to nijak špatně, tento díl je ale příliš smutný. Přesto dobrý. Neklasický Poirot, který si udržel klasickou výši Poirota. ()

Vražda Rogera Ackroyda (2000) (S07E01)

Nemůžu si pomoc, ale tohle je podle mě jeden z nejhorších dílů. ()