Hercule Poirot

• Velká Británie Agatha Christie's Poirot
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
Velká Británie, (1989–2013), 85 h 4 min (Minutáž: 47–105 min)

Předloha:

Agatha Christie (kniha), Agatha Christie (povídka)

Série(13) / Epizody(70)

Recenze uživatele Martin741 k tomuto seriálu (2)

Hercule Poirot (1989)

Dnes uz vlastne kultovy britsky serial, kde David Suchet /Boeing 747 v ohrozeni so Seagalom/ musi riesit krimi pripady. Rezia je na urovni, dialogy su skvele, dobre sa na tom fici, aj ako samostatny serial pri pive v obyvacke a vyborne serial sluzi aj ako kulisa pri domacich pracach. 100 % ()

Pět malých prasátek (2003) (S09E01)

"Znala jsem mou sestru dobre. Ta by proste nikoho nedokazala zabit. Lidska podstata ma nekonecnou moznost prekvapit". Klasicka Poirotovska detektivka, kde najsilnejsou strankou Sucheta ako Poirota je psychologia. Tentokrat sa mu prislubili aj vyborni herci ako dve krasne samice, teda vlastne 3 krasne samice konkretne Rachael Stirling a Aimee Mullins + Sophie Winkleman. Toby Stephens /Bondovka Dnes Neumirej/ sa tu tiez zjavil, a mal dost priestoru - teda mne Stephens nikdy nevadil, a celkom ho zacinam mat aj rad. Detektivka se vsim vsudy a k tomu nadherne prostredie : 95 % ()