Rosamunde Pilcher

• Rakousko Rosamunde Pilcher
Německo / Rakousko, (1993–2024), 250 h 9 min (Minutáž: 82–180 min)

Předloha:

Rosamunde Pilcher (kniha), Rosamunde Pilcher (povídka)

Stuart Davidson, Alexander-Klaus Stecher, Patrik Fichte, Daniela Ziegler, Michael Roll, Diana Körner, Christine Mayn, Siemen Rühaak, Will Mattos (více)

Epizody(160)

Recenze uživatele Greenpeacak k tomuto seriálu (8)

Milostná rošáda (1995) (E04) odpad!

Rošáda - ťah v šachu, pri ktorom sa kráľ a veža vzájomne vymenia svoje miesta, pod podmienkou, že priestor medzi nimi je voľný a že ani jedna z figúrok neurobila ani jeden ťah, čím kráľ dostáva pozíciu za pešiakmi a je relatívne chránený. Presadiť takúto paradigmu do lásky je v skutku zaujímavým počinom xD ()

Návrat do ráje (1998) (E23) odpad!

A odkiaľ berú hercov, ktorí sú ochotní hrať tieto velefilmy ? ()

Čas poznání (2000) (E34) odpad!

Tá Rosamunda musí mať nejaké komplexy zo života, keď je schopná vymýšľať len takéto slátaniny ()

Padající hvězda (2003) (E47) odpad!

Nemám rád tieto presladené romániky a lá Pilcherová. Toto už je fakt moc aj pre romantikov a romantičky. ()

Pírka ve větru (2004) (E52) odpad!

To kto vymýšľa tie názvy ? ()

Cesty lásky (2004) (E53) odpad!

Kde sú tie časy, keď Markíza vysielala každú stredu jednu epizódu ? : ) ()

Tak blízko nebi (2004) (E58) odpad!

Ja nechápem odkiaľ berie režisér peniaze na natáčanie týchto Rosamundoviek. Veď to je hrozné!!!!!! Keď to niekto pozeráva nech mi napíše Poštu a povie mi aspoň jeden pádny a dôveryhodný dôvod, v ktorom ma presvedčí, že sa to oplatí pozerať : ) . Ja čakám : ) ()

Křídla naděje (2007) (E73) odpad!

Keď sa nad tým tak zamyslím, tak to má aspoň jedno pozitívum. Je to možnosť nadobudnutie hereckej praxi, lenže problém ja asi v tom, že keď poviete, že ste hrali v Rosamunde Pilcher, tak režisér Vás pošle kade ľahšie. :D ()