Diagnóza vražda

USA, (1993–2001), 130 h 55 min (Minutáž: 40–45 min)

Tvůrci:

Joyce Burditt

Scénář:

Carey W. Hayes, Chad Hayes, Sam Egan, Terence Winter, Gillian Horvath (více)

Dick Van Dyke, Barry Van Dyke, Victoria Rowell, Charlie Schlatter, Michael Tucci, Scott Baio, Delores Hall, Gary Graham, Lisa Sheridan, Cynthia Gibb (více)

Série(8) / Epizody(178)

Ačkoliv je doktor Mark Sloan zaměstnán vedením losangeleské nemocnice, vždy si najde čas, aby pomohl s vyšetřováním záhadných vražd místní policejní stanici. Zde pracuje jako detektiv jeho syn Steve... (oficiální text distributora)

C0r0ner

O dva řády lepší než To je vražda, nachcala, což je i tak dost špatná vizitka. V podstatě to jede podle úplně stejného mustru, akorát jsou tam mnohem zajímavější postavy (a především takové, které člověku nepumpují do krve adrenalin ze vzteku). Jinak ale není moc o co stát, leda by měl člověk zlámané ruce i nohy a musel ležet v nemocnici. 30% ()

Splasher

Takový investigativní doktory bychom nutně potřebovaly. Už jdu psát na Ministerstvo Vnitra ať podnikne potřebný kroky. ()

Skuby47

Každá televize, která musí zajistit čtyřiadvacetihodinové vysílání, zaplňuje dopolední i odpolední čas, kdy divácká sledovanost klesá, pořady méně finančně nákladnými. Tento nemocniční krimiseriál k nim taky patří, ale ve své kategorii ho řadím k těm lepším. I když není nikterak objevný, svůj úkol nenáročné zábavy plní. Přestože jednotlivé epizody řeší podobné případy, jako řada jiných seriálů a mnohé nelogičnosti se tam najdou, ráda se na něj občas dopoledne podívám. ()

haushinkaa

Sympatický tým doktorů a oba dva skvělí Van Dykeové... Většinu těchhle kriminálních seriálů jsem naprosto zbožňovala... ()

Elisebah

Tak na tohle jsem se koukala z nudy, když jsem neměla do čeho dloubnout. Tady z těch seriálu by se pomalu člověk naučil jak detektivem tak výborným doktorem, aleteda nic moc. Když se jim Mark neustále plete do vyšetřování, už mě to pak docela rozčilovalo. ()

P1tr

Starý vševěd se mezi operacemi stihne přichomýtnout do policejních vyšetřování, aby dokázal vyřešit mnoho vražd, nad kterými i nejlepším policistům zůstává rozum stát. ()

wosho

Jasný případ úplné vykrádačky seriálu To je vražda, napsala. Děs, logika tomuto seriálu nic neříka a Van Dyke jako lékař a Colombo amatér je děsněj vopruz. Čůráček v bílém plášti co řeší případy raz, dva, tři a je to hotovo. Děsný!!! ()

Paity

Prošedivělý doktor-zmatkář, který pomáhá řešit vraždy. Bože, co ještě v té Americe vymyslí za pitomost. Uff. ()

jarmik

Další nudná kriminálka. Viděl jsem to několikrát, ale vybavuji si jen nějakého doktora, co snad někdy něco vyřeší, ale jinak temnota... ()

Sista

vždy, když nějakým nedopatřením vidím tento seriál, tak se modlím, aby ten dědek nezačal stepovat..:)) ()

RadimFišer

Hustý vztah profesora a jeho syna. Měl jsem ho tak trošku rád. herecké výkony a napětí lehce nadprůměrné, ale není to žádná hvězda. Na zabití času dobré. Pokud chcete vidět povyšování doktora nad mladšími. Pokud chcete vidět idylisticky, tak se dívejte na tohle. Mě to nepřišlo skvělé. Snad až na tu hru milionář, kdy vyhrával náš doktor o 106, protože má skvělou paměť a vyzná se. ()

noelcoward73

Po jednom náhodně zhlédnutém díle téměř naprostá spokojenost - vtipný scénář i některá místa... Po více dílech se jedná o slušnou komediální kriminálku, ale do plného hodnocení mi bohužel něco chybí. ()