Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Série(15) / Epizody(327)

Recenze uživatele Astaroth12 k tomuto seriálu (7)

Stairway to Heaven (2014) (S09E22)

Nekomentujem casti, ale toto musím, to vážne? Spomínam si, keď Sam nemal dušu a Dean bol z toho v p..i a keď je to opačne, tak Sam je v pohode? Strašne úzkoprsé a hlúpe. Viac k tomu nemam čo povedat. ()

The Devil in the Details (2016) (S11E10)

Castiel už pred tým chyboval, teraz to prišlo už celkom trápne. ()

Don't Call Me Shurley (2016) (S11E20)

Konečne sa ukázal i ten, na ktorého všetci čakali. Nie je to najlepšia časť, ale rozhodne jedna z najemotívnejších . Hlavne ten koniec bol bravúrny. ()

Moriah (2019) (S14E20)

Čakal som všeličo. Ze sa vráti ešte horší Lucifer, Michael alebo smrtiaci Jack. Ale to co prišlo, ma naozaj odrovnalo. Tak epický záver som nečakal, práve táto koncová časť je podľa mňa najlepšou poslednou časťou zo všetkých sérii. Už sa teším na tu poslednú, myslím si, že to bude mäso. Táto séria bola len na silné 3*  a vyzerala, že bude prvá, ktorá odo mňa tie 3* dostane, keďže ostatné to dali na viac. Ale záver bol veľkolepý, preto i tejto sérii dám o 1* viac, už si to zaslúži. ()

Série 15 (2019) (S15)

Posledná séria sľubovala najlepšieho záporka, aký v tomto seriáli bol. Aspoň posledná časť zo 14 serie tomu nasvedčovala, ale seriál to nedokázal naplniť. Práve naopak, zo serie sa stal len hon na všemohúceho a on tam veľa vody veru nenamútil. Je to ukecané, rozťahané a hlavne nezaujímavé. Bolo jasne, že tvorcom už došli nápady a aj chuť niečo nove vymyslieť. Jednoznačne najslabšia séria, ale aj tak mi bude za seriálom smutno. ()

Inherit the Earth (2020) (S15E19)

Podľa mna, práve tato časť mala ukončiť tuto sériu. Bola naozaj vynikajúca. Veľa zvratov i akcie, ale najviac i tak potešil krátky zostrih toho najlepšieho, čo alebo koho sme v seriáli mohli vidieť. Len ma zamrzelo, že tam nebol scooby doo. Ale lepši finiš si seriál ani priať nemohol. I keď celkový dojem z tejto serie zachrániť už nedokázal. ()

Carry On (2020) (S15E20)

Škoda toho, že to neskončilo predošlou častou. Táto časť bola celkom zbytočná a hlavne neuveriteľná. Bolo vidieť, že to už tvorcovia chcú rýchlo zabaliť a mať to s krku. Bol to najhorší možný koniec jedného z bratov, za 15 sérii, keď pomohol toľkým ľudom a jedine, kto mu vzdal úctu bol len ďalší z bratov. Hlúpe, trápne či neuveriteľné, asi všetko do kopy. Len kvôli tomu, že už je koniec dávam tú 3*, inač by to bol odpad. ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu