Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Série(15) / Epizody(327)

Recenze uživatele Sevprince k tomuto seriálu (12)

Lovci duchů (2005)

Hodnotím jen prvních 5 sérií, kterými to prý původně mělo skončit, nechci si to zkazit, jako spoustu jiných seriálů, ale tady musím říct, že moje předsudky, že to bude nějaká telenovela, byly fakt zbytečné. Výborný seriál plný napětí i humoru, který vás donutí přemýšlet, co je vlastně dobro a co je zlo. Dean se Samem mají zasloužených 5 hvězd. ()

Mrtvá na mostě (2005) (S01E01)

Tady začala moje láska a seriál si (téměř) dokázal nastavenou laťku držet celých 15 sezón. ()

Praví lovci duchů (2009) (S05E09)

Nebaví mě skuhrání pod každým dílem, který odbočí od hlavní linky. Kdyby se točila jen hlavní linka, máme o půlku dílů míň a ještě byste si stěžovali, že je to to stejný dokola. Jsem rád za každý takový, dělá to Supernatural ještě zábavnější podívanou. ()

Kladivo bohů (2010) (S05E19)

Famózní Gabriel. Jedna z mých 3 nejoblíbenějších postav. ()

The Purge (2014) (S09E13)

Sam je svině. ()

Série 10 (2014) (S10)

Crowleyho matka mi teda dost kazí chuť sledovat to dál. ()

Fan Fiction (2014) (S10E05)

Ta písnička na konci mě dostala :) ()

Keep Calm and Carry On (2016) (S12E01)

Sakra co to má být ten Dean a Cas vs ta ženská? Že bych končil 12. Sérií? ()

Apocalypse Now (2018) (S13E22)

Tak, dva z mých 3 oblíbenců jsou pryč. ()

Carry On (2020) (S15E20)

Tahle doslovnost nebyla nutná, mohlo a mělo to skončit 19. dílem ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu