Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Série(15) / Epizody(327)

Recenze uživatele Flopik k tomuto seriálu (9)

Lovci duchů (2005)

Tento seriál som začal pozerať od koncu 3 série.Videl som asi posledné 4 diely a musím povedať že nič ma ešte tak nechytilo. Hneď som si pozrel 1,2 sériu a vedel som že tento seriál sa stane mojim Číslom 1. Teraz už beží 10 séria a pozerám to do teraz.Každý diel som videl už minimálne 2 krát. Tento seriál obsahuje všetko a nie raz ma dojal až k slzám.Všetky série sú super . A pre mňa najlepší diel Swan Song je niečo neskutočné. Nič lepšie som v živote nevidel.Dúfam že tento seriál nikdy neskončí a keď hej tak bude trvať minimálne aspoň do 70 série . Jednoznačne ako som už raz písal je toto ten najlepší seriál aký kto kedy natočil alebo vôbec natočí. U mňa je to 5* a 10000 %.Tak koniec 8 série a nemôžem sa dočkať ďalšej hodnotenie stále také isté .9 séria koniec , poslednému dielu však niečo chýbalo no bohužiaľ teraz celé leto bez Supernatural boh mi pomáhaj.Ako vždy vyjadrím sa aj ku koncu 10 série ktorý bol fantastický.Dokonca po dlhšej dobe dojímavý a iba ma utvrdil v tom že Supernatural ostane navždy na prvom mieste.Stačí sa len zamyslieť že beží 10 séria a stále to má čo ponúknuť.Takže zase na jeseň sme späť.11 séria úžasná, bavil som sa boli tu silné emócie paráda.Koniec série neskutočne navnadil, toto čakanie bude neskutočne dlhé.12 séria celkovo nebola už to čo to býva avšak stále tento seríal milujem.No prvý krát musím povedať že koniec série úplne odveci postavy robili jednu blbosť za druhou proste hrôza na 22 diel ani zďaleka nemal.13 séria je za nami a musím povedať že je to až neskutočné ale Supernatural stále baví.Potešil návrat Gabriela ktorého som mal hrozne rád, tak isto Boby , Lucifer tak isto skvelý.Boli tam samozrejme aj nudnejšie časti ale ako celok super. Finále skvelé, pekné zvraty akurát súboj na konci troška divný. Rýchlo sem s ďalšou sériou, pretože toto je láska ktorá nikdy neskonči.Dámy a páni 14 séria bola neskutočná. Akčné, dojemné , úžasné proste skvelé diely. Skvelá zápletka s Michaelom no a ten koniec?! Pre poslednú sériu si to spravilo teda ultimátneho záporáka. Neskutočné finále.Tak k poslednej sérii som sa vyjadril pri nej, tu len poviem toľko že bola famózna a tak ako som si poplakal pri jednotlivých častiach a hlavne pri poslednej proste úžas. Sam a Dean ĎAKUJEM, nikdy som netušil, že seriál môžem tak milovať a ono aha... Navždy ostanete v mojom srdci a teším sa kedy si dám maratón a pozriem si to znova. Saving people, hunting things family business...PS: Ako naši chlapci povedali : Think of this as a "see you latter" not as goodbye. Tak dúfam, že za pár rokov nám boys prirpavia ešte prekvapko. ()

Prophet and Loss (2019) (S14E12)

14 rokov a ten koniec medzi bratmi ma dostal na kolená. Úžasný koniec. ()

Lebanon (2019) (S14E13)

John Winchester, emotívne a myslím že každému fanúšikovi padla slza. ()

Moriah (2019) (S14E20)

Tak na poslednú sérku, najlepší možný záporák. Toto bude posledná jazda s Winchestrami ako sa patrí. ()

Série 15 (2019) (S15)

Pamätám si, ako som náhodou narazil na supernatural, vtedy bežala 3 séria diel Mystery Spot. Hrozne sa mi zapáčila a presne v ten deň nastala láska na prvý pohľad. 12 rokov, so seriálom som vyrastal a tak rozlúčka bola ohromne ťažká a dúfal som, že finálna séria sa rozlúči ako sa patrí. No a aj sa tak stalo. 15 séria rozhodne nepatrí k tým najlepším, ako však časti pribúdali Supernatural dupol na pedál ako zvykne a jednotlivé časti ma dostávali. Neviem či som niekedy plakal pri toľkých častiach v jednej sérii ako tu. Bolo citeľné že speje k finále no a to, 19 a 20 časť boli famózne. Sam a Dean dokázali poraziť samotného Boha a následne sa v poslednej emotívnej časti rozlúčiť tak ako som si prial. So soundtrackom od Jaya Gruska Americana po neskutočne dobre použité Carry On My Wayward Son. Sam, Dean, Castiel, Bobby, Crowley, Jack, Marry ,John,všetkým týmto a mnohým ďalším len ĎAKUJEM, že som mohol byť tak dlho s najlepším seriálom a na koniec len jedna veta. No doubt--endings are hard. But then again... nothing ever really ends, does it? PS: Ako naši chlapci povedali : Think of this as a "see you latter" not as goodbye. Tak dúfam, že za pár rokov nám boys prirpavia ešte prekvapko. ()

Unity (2020) (S15E17)

Tie bratské scény aj po toľkých rokoch Supernatural robí naozaj skvelé. ()

Despair (2020) (S15E18)

Takto som si predstavoval, že Supernatural bude hrať na city a ono sa im to darí naozaj skvelo. Pri tej rozlúčke musel plakať každý, hlavne keď si popri tých slovách predstavil že to je vlastne 9 sérii o ktorých sa hovorilo. Ja som to tiež nedal a pri finále to bude teda riadna srdcová záležitosť. ()

Inherit the Earth (2020) (S15E19)

Chuck: Guys come on that's enough. Why you're smiling? S and D: Becouse you lose. Predposledná epizóda a zavŕšenie príbehu s Chuckom bola naozaj úžasná. Sam a Dean sa nevzdali, a aj keď sa opäť zdalo všetko stratené, našli cestu. Epizóda kde viete, že ste na konci cesty. Potešil aj návrat dvoch postáv. Koniec bol krásny, a kto si pri tých zostrihoch z 15 rokov sledovania nepoplakal nemá srdce. Neviem čo nám pripravili na úplne poslednú epizódu ale táto fungovala aj ako uzavretie príbehu 15 série aj ako uzavretie príbehu našich chlapcov. Bude to teda ale ešte raz veľmi ťažké lúčenie ()

Carry On (2020) (S15E20)

Poslednú epizódu som si šetril nakoľko to je po 12 rokoch čo som so seriálom veľmi ťažká rozlúčka. U mňa zafungovala na výbornú, viem že sa nájde veľa ľudí ktorí budú nadávať na smrť alebo celkový koniec ale ja k nim rozhodne nepatrím. Prvých 20 minút je klasický old school hunt a potom to začne. Emociálne peklo. Netvrdím že si nepoplačem, ale tu ma to rozsekávalo celých 20 minút. Lúčenie bratov s kopcom odkazov na prvú sériu a do toho emotívny soundtrack na ktorý sme zvyknutý pri supernatural to som teda nedával. Nasledované Carry on my wayward son zostrihom ktorý ma dorazil ešte viacej. No a samotný koniec kde sa bratia zase zídu, objímu sa poďakujú nám za sledovanie je len čerešnička na torte, no a potešil aj Bobby. Supernatural Ďakujem , prežil som s týmto seriálom celé detstvo a navždy ostane v mojom srdci. Postavy Sam a Deana budú už navždy legendárne. Neviem sa dočkať kedy si celých 15 sérii zopakujem. No doubt--endings are hard. But then again... nothing ever really ends, does it? ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu