Dr. House

Drama / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvůrci:

David Shore

Série(8) / Epizody(176)

natalie15

Tento seriál som mala vždy rada, ale len pred nedávnom som si pozrela celé dve série a musím povedať že žiaden diel sa mi nezdal slabší, alebo horší. Hugh Laurie je proste borec a jeho doktor House je dokonalý. Zo seriálu vyžaruje taká energia, a niekedy mi dokáže úplne zlepšiť náladu - veď už len tie Housove hlášky sú úžasné! Tu totiž funguje satira, humor, napätie, smútok dokopy a všetko to vytvára tento úžasný seriál. Ani sa mu nečudujem, že má také vysoké hodnotenie, pretože nielen Hugh Laurie tam odvázda skvelú prácu, ale aj jeho kolegovia (mimochodom, najviac mám rada Alison), aj kamarát onkológ, ktorému som počas celého seriálu bola vďačná že sa kamaráti s Housom. Vlastne všetky postavy sú dobre zahraté, takmer každý diel na rovnakej vysokej úrovni a to hádam stačí. Proste dobrý seriál, s dobrými hercami, nápadom a aj zápletkami. Veď kto by sa už len chcel neustále dívať na tých pekných, milých doktorov, ktorý neustále riešia svoje súkromie?! Dr. House je o niečom inom a ja mu vďačím, pretože som sa pri každom diele dobre pobavila. 90%. ()

janilla

Gregory House. Ten jeho sarkasmus a černý humor. Být takový člověk doopravdy, tak ho asi moc ráda nemám, ale jako postava do seriálu je dokonalý. Sice jak skoro pokaždé na poslední chvíli zachrání pacienta začíná být klišé, ale mě přirostl k srdci a pravidelně koukám na nové díly. Jeden z nejoblíbenějších hraných seriálů. ()

Al Pacino

Nemůžu si pomoci, ale musím říct, že role Gregory House je Hughovi psána přímo na tělo. Nedovedu si představit v roli našeho doktora nikoho jiného. Tak jak dokazuje každou sezónu tento seriál překvapit jako málokterý, tak mě každou epizodu překvapuje Hugh svými skvělými hláškami, pózami zkrátka mistrovským herectvím. Jen nedokážu pochopit, že za ty výkony, které předvádí mu stále unikají ocenění Emmy. ()

route60

Dr. House a jeho jedna nekorektní hláška za druhou s řádnou porcí černého humoru na který se jen tak nezapomene, Hugh Laurie se této role už nikdy nezbaví ať bude dělat vše možné ale jemu to vadit nebude a mě už vůbec, děkuji Brianu Singrovy za zrod této legendy. ()

elanista1

Hodnotim prvu polovicu prvej serie, dalej nie som ochotny pozerat. Skoro vsetky diely su o tom istom, niekto na zaciatku omdlie, potom 20 minut hadaju aku ma chorobu, potom ho ozivuju a na koniec zachrania. Gregori House sa od zaciatku javil asi sympaticky chlapik ale postupne sa z neho stava taka svina, ze mi liezol na nervy stale ked otvoril usta. Chapem, na co ma serial poukazat, ze ma troska aj naucny charakter, ale myslim ze napady sa vycerpali uz v uvode. ()

Salgafo

Je tohle vůbec doktor? Neholí se..nemluví s pacienty,nenosí bílý plášt a fetuje..ale právě to z něj dělá nejlepšího doktora na světě...Co na tom že je to narcista,parchant,sobec,šovinista a mnoho mnoho dalšího...On si to může dovolit.. Má jeden případ týdně..ale pro něj je to spíš jeden život týdně...:)) ()

krasomama

Stále dokola to isté s malými obmenami a napriek tomu skvelé, vtipné, osviežujúce. Slovenským dabingom som v tomto prípade nadšená. Výber Vladimíra Jedľovského do úlohy dr. Housa = šťastná voľba, jeho výkon je geniálny a navyše tá podoba s hlasom Hugha Laurieho... trefa do čierneho. ()

jokerik

Pacient: "Vy jste doktor House?" House: "Vím že toho budu určitě litovat ale... ano" Dokonalý výraz Hugha Laurieho při každém činu, slovu, citové pohnutce dr. House přispívá ke genialitě seriálu. Poslední sezony zbytečně složité. Ale stále drží tvar něčeho naprosto unikátně humorného. ()

Zbysek69

Hugh Laurie je díky tomuto filmu nesmrtelný a my všichni by jsme mu měli děkovat za to, že právě on vdechnul život Dr. Housovi :-)) ()

Ollie.ver

Hugh Laurie sa pre rolu Dr. Housa narodil. Housova charizma, inteligencia a sarkazmus vytrháva tento seriál od iných s podobnou témou/prostredím a robí ho jedinečným. ()

gotham

Zatím jsem viděl jen pár dílů 1.série, takže hodnocení i komentář můžu ještě překopat. Nicméně co na tomto seriálu opravdu miluju, je ten sarkastický černý humor Dr.House, jeho poznámky a vtípky jak směrem ke svému personálu, tak i ke svým pacientům. Určitě nejlepší seriál z nemocničního prostředí, jen mi trochu vadí někdy až příliš jednotvárný styl vyprávění a až příliš odborných výrazů, které jsou pro mě španělskou vesnicí. Naopak chválím vynikající herectví Hugha Laurieho a stejně tak dabing Martina Stránského. 80% ()

exoomer

## spoiler na vsetky diely ## - Co s nim je? - Musime mu odrezat pseunochromiu mozgu... - To este nikto neskusal, to nemozme, zabije ho to! - Len to spravte. - Woah! Uz tisici krat ste niekoho zachranili a furt vam neverime Dr. MillHouse - Np, lol. ()

Shley

Dr. House je v podání Huga Laurieho naprosto úžasný, jeho satirický, černý humor, který je místy až krutý je nosným pilířem celého seriálu a tomu se dá jen málo vyčíst. Občas jsou sice zápletky trochu monotóní, ale dobře gradované což to vyváží. Ale jinak je seriál skvěle zahraný a odborné výrazy a postupy týmů tomu dodávají na autentičnosti. ()

Muff

Zpočátku zajímavé, ke konci vyčpělé a hodně šablonovité (mám problém, nevím si rady, pacient má další problémy, děláme jeden test za druhým, něco mi řekne přítel, já udělám udivený obličej a naběhnu na sál s diagnózou). ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf