Námořní vyšetřovací služba L. A.

• Česko Námořní vyšetřovací služba Los Angeles (více)
Ukázka z filmu 78
Krimi / Mysteriózní / Thriller / Drama
USA, (2009–2023), 227 h 15 min (Minutáž: 40–84 min)

Tvůrci:

Shane Brennan

Kamera:

Victor Hammer

Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Eric Christian Olsen, Barrett Foa, Linda Hunt, Renée Felice Smith, Miguel Ferrer, Medalion Rahimi, Caleb Castille (více)

Série(14) / Epizody(322)

Trénovaní agenti využívají falešné identity a nejnovější technologie, aby splnili svůj úkol. Zvláštní agent „G“ Callen je jako chameleon, který se dokáže proměnit v kohokoliv, když je třeba proniknout do zločineckého podsvětí. Jeho parťákem je zvláštní agent Sam Hanna, který sloužil u námořnictva a zažil bojové akce v Afghánistánu i Iráku. (AXN)

LeitoSE

Nepotrebný spin-off, ktorý sa až príliš snažil okopírovať všetko, čo bolo na pôvodnom seriály zábavné a príťažlivé. Dokonca aj teraz, keď už starému seriálu výrazne dochádza dych a herci, tak je to stále kvalitnejšie než hocijaká epizóda z tohto. Jediné, čo to drží nad vodou je chémia obsadených postáv, ale aj tým chýba nejaká výraznejšia a neotrepanejšia povahová črta. Produkčne je to ale stále na celkom dobrej úrovni. Drop 24/168 – 40% ()

Aurus

Tomuhle seriálu bych dal kdysi 3-4* ale teď už jenom 2*. Seriál byl kdysi vážně bomba a hodně sem si ho užíval,ale potom později se mi to přestávalo líbit a už se mi to vůbec nelíbí. Za mě 3,5/10. ()

Fifipek

Pro mě velmi přijemné překvapení oproti klasické NCIS, kde jsem postavy prostě neměl rád! Tady ústřední dvojice Chris O´Donnel a LL Cool více něž dobrá...Solidní příběhy i děj.... ()

zliteonit

Sledovat tenhle seriál je stejné jako koukat na CSI: Miami, CSI: NY a CSI: Las Vegas. S původním skvělým seriálem to bohužel nemá nic společného. Škoda, pár herců tam hrají skvělou roli, ale nedostali šanci. ()

Parm1

Ne úplně povedený špiónský bratříček NCIS. Mariňáky mám rád, ale ty kecy o Seals jsem někdy už nemohl vystát. Jinak celkem fajn herci, až na to, že to všechno řídí 65-ti letá paní s tlustými brýlemi:) 60% ()

Lavinia

Zoufale odfláknutá odnož Navy CIS. Nejhorší je imitace Gibbse jakožto samorosta série přestárlou zakrslou ženštinou, která by v jakékoli organizaci neprošla ani přes práh, a z které mají všichni nepochopitelný respekt. Originál není zrovna objev století, ale tohle je megazbytečnost. ()

mikhail

Veľmi slabý odvar pôvodného NCIS. Obaja hlavní hrdinovia sú nemastní neslaní. LL Cool J hrá člena SEAL nemotorne ako treťotriedny herec. Chris O'Donnell to dotiahol na slabý priemer. Linda Hunt...hrá ženskú verziu bondovského Q zameraného na módne doplnky (najmä kašmírové saká a košele z egyptskej bavlny)... Bléééé. Príbehy mdlé bez štipky invencie. Jedným slovom HROZNÉ. Tuším som ešte nedopozeral ani jednu z častí. ()

Toustovač

Ne že by se na to snad nedalo dívat, ale v globálu prostě průměr. Sice jeho podle mě lepší varianta, tj. kvalitativní nevyrovnanost, která se občas projeví dost dobrými momenty (výjimečně i celými díly - ale neptejte se mě, kterými:)). Nezastírám, že bez nálepky NCIS (a představení LA spin-offu v původním seriálu) bych to ani sledovat nezačal. (UPDATE: Bože, že nás pořád hází do jednoho pytle s Ruskem - a asi nikdy nepřestanou - to bych ještě překousnul, ale že typický Pražák vypadá jako Rus, resp. jako Rus dvacet let zpátky, a mluví prapodivnou směsicí slovanských jazyků, to už je trochu moc.) ()

MaxForValue

Smutná fraška, ktorá ma po troch dieloch natoľko urážala, že som siahol k takémuto hodnoteniu. Len veľmi skalní priaznivci tradičného NCIS si aj v tomto niečo nájdu. Hlavný problém nevidím ani tak v scenári, ako skôr v obsadení, ktoré je hlavne necharizmatické. ()

pekas

Původní Námořní vyšetřovací služba mě celkem bavila. Tento seriál mě zklamal. Mám z něho takový pocit prázdnoty. Hodně krásných lidí, rádoby akce ale celé to na mě působí jako nafouklá bublina plná vzduchu a ničeho víc. Je to pro mě průměr, nic víc. 50% Po letech měním hodnocení, momentálně jsem načal sedmou sérii a stále mě to baví. Takže zase tak špatné to jako oddechovka není. 85% ()

ac1976 odpad!

Klon pôvodnej blbosti, akurát namiesto takmer vtipného Dinozza, takmer vtipný Deeks a namiesto cool Gibbsa ten malý škriatok, ktorý bol všade a všetko vie! Na TV fronte nič nové! ()

TomasB

Mala, ale razna postarsi pani, nabuseny seal, paradne chytry cernousek, pocitacovy geek, ne moc hezka slecna, neomylny psycholog a vysetroval, ktery mel byt uz davno mrtvy, ale presto zije. Po prvnim dilu se nemohu vyhnout srovani s Gibsovou NCIS a zavlada zde solidni zklamani. Scenariste vyplnuji hlucha mista konverzaci na urovni malych decek:-(( Snad se to rozjede. ()

davistercz

Obyčejná kriminálka, nic víc nic mín. Čekal jsem opravdu něco vyjimečného, ale to asi nikdy nedostanu. Seriál o ničem, prostě bez zajimavých vedlejších dějů,zvratů a podobně. Za mě je to průměr. ()

ArMinO

NCIS spin-off, ktorý sa absolútne nepodobá tým, ktorý vznikli zo CSI. Myslím, že to je len veľmi dobre. Tento seriál má síce v názve NCIS, ale je o niečom inom a s veľmi sympatickými hercami, čo sa mu nedá absolútne uprieť. Jednoducho zábava pod taktovkou prísnej malej Hetty. 92% ()