Dr. House

(TV seriál)
Drama / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvůrci:

David Shore

Hugh Laurie, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jesse Spencer, Lisa Edelstein, Jennifer Morrison, Peter Jacobson, Olivia Wilde, Kal Penn, (více)

Série(8) / Epizody(176)

Dr. Greg House s týmem specializovaných mediků léčí pacienty se zvlášť komplikovaným virovým onemocněním. Jeho diagnostické metody jsou jedinečné a když jde o život, je on a jeho tým schopen porušit jakákoliv pravidla. (TV Nova)

Recenze uživatele kopy123 k tomuto seriálu (15)

Dr. House (2004)

BEZPOCHYBY NEJLEPŠÍ SERIÁL Z NEMOCNIČNÍHO PROSTŘEDÍ. JEDEN ZE TŘÍ NEJLEPŠÍCH SERIÁLŮ VŮBEC. ()

Nová generace (2005) (S01E18)

NEJLEPŠÍ DÍL 1. SÉRIE ()

Hledá se Jidáš (2006) (S03E09)

I MISTR TESAŘ SE JEDNOU UTNE, JINDY NEOMYLNÝ HOUSE NA ODVYKAČCE TENTOKRÁT MÁLEM ZMRZAČÍ MALOU HOLČIČKU, KDYŽ CHYBNĚ URČÍ DIAGNOZU, NAŠTĚSTÍ NEČEKANÝ HRDINA CHASE V POSLEDNÍ SEKUNDĚ URČÍ SPRÁVNOU DIAGNOZU A ZASTAVÍ OPERACI. V POZADÍ VRCHOLÍ BOJ MEZI HOUSEM A TRITTEREM, JEHOŽ URPUTNÁ PRÁCE SE ZAČÍNÁ VYPLÁCET A DONUTÍ UBOHÉHO WILSONA K DOHODĚ... DOKONALÁ EPIZODA, NEMŮŽU SE DOČKAT JAK TENHLE BOJ SKONČÍ :) ()

Debílek (2007) (S03E15)

DALŠÍ FAMOZNÍ EPIZODA, OPĚT 2 SKVĚLÉ DĚJOVÉ LINIE, LÉČBA ZAOSTALÉHO ALE ZÁROVEŇ GENIÁLNÍHO PACIENTA A DRUHÁ, HOUSOVA DOMNĚLÁ NEMOC. ()

Poloha plodu (2007) (S03E17)

VELMI EMOTIVNÍ DÍL... ()

Sám (2007) (S04E01)

VELMI NEČEKANÉ ROZUZLENÍ :O ()

Jednoduché vysvětlení (2009) (S05E20)

JEDINÁ HÁDANKA, KTEROU KDY HOUSE NEDOKÁZAL VYŘEŠIT. KUTNERA JSEM MĚL ZE VŠECH DOKTORŮ V HOUSEOVĚ TÝMU NEJRADŠI :( ()

Rozdvojený House (2009) (S05E22)

HLUCHÝ CHLAPEC CO NECHCE SLYŠET, NEVYSPALÝ HOUSE TRPÍCÍ HALUCINACEMI O AMBER, CHASEOVA ROZLUČKA SE SVOBODOU. SKVĚLÁ EPIZODA ()

Pod kůží (2009) (S05E23)

POTÉ CO SE CUDDYOVÁ PŘIZNÁ HOUSEOVY, ŽE SE JI LÍBIL UŽ OD ŠKOLNÍCH LET A POMŮŽE MU S ODVYKAČKOU NA VICODINU, SI TO SPOLU KONEČNĚ ROZDAJÍ. NEBO NE ? :) ()

Na obou stranách (2009) (S05E24)

VICODIN VS HOUSE 1:0 NA JEDNÉ STRANĚ SMUTNÝ HOUSE SI KONEČNĚ UVĚDOMIL SVOU ZÁVISLOST NA VICODINU A NASTUPUJUE NA LÉČBU, NA STRANĚ DRUHÉ VESELÁ SVATBA CHASE A CAMERONOVÉ. OPĚT MISTROVSKÝ ZÁVĚR, NUTÍCÍ POKRAČOVAT VE SLEDOVÁNÍ DALŠÍ SÉRIE SERIÁLU. ()

Od pěti do devíti (2010) (S06E13)

JEDNA Z NEJLEPŠÍCH EPIZOD SERIÁLU, VĚNUJE SE NETRADIČNĚ NE HOUSEOVI A TÝMU, ALE CUDYOVÉ, JAKOŽTO NEKOMPROMISNÍ ŘEDITELCE NEMOCNICE A ŠÍLENÉMU TLAKU KTERÉMU JE V TÉTO PRÁCI DENNĚ VYSTAVENA, ALE VŠE SE V DOBRÉ OBRÁTÍ, JAK UŽ TO V  SITCOMECH BÝVÁ. ()

Volba (2010) (S06E19)

MIDNIGHT TRAIN TO GEORGIA V PODÁNÍ CHASE, FOREMANA A HOUSE MĚ POBAVILA ZATÍM NEJVÍC V CELÉM SERIÁLU. ()

Pomozte (2010) (S06E21)

PO NEKONEČNÉM VZÁJEMNÉM FLIRTOVÁNÍ A POPICHOVÁNÍ KONEČNĚ LÁSKA HOUSE A CUDYOVÉ VYŠLA NAJEVO, ZKRTÁTKA MOMENT NA KTERÝ JSME VŠICHNI ČEKALI OD ZAČÁTKU SERIÁLU. NAVÍC VELMI EMOTIVNÍ ZÁCHRANA ŽENY UVÍZLÉ POD HROMADOU SUTIN, BOHUŽEL S TRAGICKÝM KONCEM. ()