Dr. House

Drama / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvůrci:

David Shore

Série(8) / Epizody(176)

MrNamremic

Na House bych mohl koukat pořád. Vždy když shlédnu všechny díly, hned bych si je dal znova. Hugh Laurie postavu zahrál dokonale a jsem velice rád, že jsem ho mohl vidět naživo na koncertě v Praze. Nevím jestli je lepší herec nebo hudebník. ()

HArna

Skvělý Hugh Laurie vytvořil Dr. Gregory House, jednu z nejsilnějších, nejvýraznějších postav světové kinematografie. Cinický, sarkastický, geniální doktor holdující k černému humoru. Myslím, že z této postavy vzniklo hodně jak seriálových, tak i filmových rolí. Uvidíme, kam se Hugh Laurie posune dál, bude to mít velmi těžké. Většina lidí vidí Dr. House. ()

Pat.Ko

Dámy a páni, chcem vám predstaviť najlepší seriál, aký bol natočený. Čo sa týka hereckých výkonov, nie je o čom a nech si vravia kto chce, že sú jednorazoví herci v jednom seriáli, všetci z hlavnejších postáv zohrali to svoje úplne vynikajúco. Nemusím tu každého zvlášť vypisovať, ale najviac vyzdvihujem výkon samozrejme Hugha Laurieho a taktiež J. Spencera, J. Morrison a P. Jacobsona. Celý seriál bol založený na kombinovaní drámy s humorom, dramatická stránka osilňovala, v mnohých prípadoch vás zaniesla až po emočný pokraj a ostával som v tom "emočnom" bode pomerne dosť dlho, humorná stránka bola taktiež rovnako dôležitá ako tá dramatická, Houseov sarkazmus, Wilsonova istá odmeranosť voči Houseovi, Chaseova ľahostajnosť a "mamvritizmus" po rozvode, Foremanova panovačnosť, Cuddyovej slabosť a Taubove zalety. Takisto chválim, že seriál bol nepredvidavý, nečakané zvraty a navyše, aj keď ste vedeli ako niečo dopadne, ale nečakané bolo to ako sa k tomu dostali. Vyzdvihujem taktiež, že celý dej sa veľmi dobre spracoval do reálneho sveta (skutočný svet). Má to nezabudnuteľné momenty, zvyčajne sa nevraciam k tomu čo som si už pozrel, ale rozhodne v tomto prípade urobím výnimku. //EVERYBODY LIES// ()

blues

Opět jeden kult, který mě slušně obešel. Občas dobré hlášky, ale ty vydají tak an jednu upoutávku, zbytek je nuda. Prostě seriály z nemocnice mě fakt neberou a hážu je do jednoho pytle (Stefanie, Pohotovost, Chirurgové, Nemocnice na kraji...) atd. ()

Sairina

Seriál jako je tento tu dlouho nebyl a je to dobře. Něco jako směska M*A*S*H a Pohotovosti. Je však přímo nabitý černým humorem (např. těhotné říc, že čeká parazita je docela švanda). Dr. House je fakt dobrej, když jedná s pacienty přímo a na rovinu. Hlavně bych nechtěla mít takového doktora ani za sto let, ale možná jím chci být :D ()

Foxhound#1

Co dodat, Hugh Laurie má šťávu a jeho sarkastické hlášky nemají chybu. Po všech těch pohotovostích, nemocnicích a já nevim čím ještě je tohle parádní změna v "nemocničních" seriálech. ()

Wishkah

Mistr hlášek, král všech nezdvořáků a císař všech cyniků...celý seriál stojí a padá s hlavní hvězdou, ale protože Hugh Laurie se pro tuhle roli narodil tak to opravdu má koule....po několika sériích musím uznat, i když se Laurie pro tuhle roli narodil, tak jen mít skvělou hlavní hvězdu nestačí ()

Haymar

Seriály se bohužel dávno staly fenoménem Present-Home-Entertainment a každý - alespoň trochu zběhlý filmový fanda, je právem považuje za rakovinu současné televizní zábavy a tím i spolehlivého zabijáka dobrého diváckého vkusu... Ještě že tu jsou série jako Dr. House, které představují - sice malé, zato jasné, světýlko na konci tunelu... A Gregory House, ten by v hláškovacím souboji převálcoval i Johna McClanea a Joe Hallenbecka... ()

melkor323

House je popri Simpsons, Frasier aľebo Two and half man asi jediné seriály, ktorý pozerávam v telke a nie....hm, ako to povedať.....nezískavám z jiných:) zdrojov.... Asi jediný lekársky seriál, ktorý móžem, House je proste maník. ()

kwoky

Top serial soucasne produkce. Sverazny, zajimavy, vtipny... skvely. Vynikajici charaktery, zajimave pripady a dokonce me to donutilo i par veci vygooglit, takze se i vzdelavam. Proste super :) Nejvic me bere to, jak House vzdycky naprosto presne vi, co dela. I pripady typu "pichnu mu to a bud umre nebo ho zachranim" dopadnou vzdycky dobre. A kolikrat prijde i nejake prekvapeni. ()

jasiska

Dlho som bola voči tomuto seriálu zaujatá, pretože som len sem tam videla nejakú tú epizódu. Keď som ho však začala sledovať diel za dielom, stal sa závislosťou a pôvodne veľmi nesympatický House sa stal mojim Vicodinom:-) Jediné, čo na seriáli pokrivkáva je opakujúca sa schéma jednotlivých prípadov. Inak je parádny najmä dobrým prepracovaním charakterov jednotlivých postáv a ich výborným stvárnením. Akože všetci vedeli že Hugh Laurie je geniálny už pred Housom, ale že vie taký parádny americký prízvuk? Tak to som nevedela. Plus Wilson a Cuddy(ová) sú fantastickí. ()

kobe6

Hugh Laurie se pro tuto roli hodí dokonale, možná Jeff Goldblum. Seriál si celou dobu udržuje nadprůměrnou úroveň. Sice kostra je pořáad stejná, ale to mi je jedno. Perfektně vytvořené vztahy a vylíčení postav. Půvabná Edelstein a Morisson. V každém díle zazní vynikající píseň podněcující atmosféru. Postavu Dr. House miluju. ()

vodafone

Tenhle seriál nemá ani cenu dlouhodobě komentovat.. Hugh Laurie, který ztělesnil Dr. House je úžasný. Dokonalý sarkasmus, černý humor a mnoho dalších morbidních scén, vyváží pár okamžiků kdy si člověk myslí, že House se změní a ukáže část svého já, proč je tak uzavřen do své škatulky drsného doktora. Čtyři a půl hvězdy , protože konečné série začínají být trocho ohrané. ()

Angelino

Chvíľu mi trvalo, kým som si na sarkazmus a cynizmus pána Hausa zvykol, no po naladení na rovnakú vlnu som si to skutočne užíval. ()

Prochy38

Nechci se a ani asi nemohu řadit mezi fanoušky. Nesleduji seriál pravidelně. Těžké přijít Houseovi na chuť, ale celkově jak herecky, tak po všech dalších stránkách seriál nemá chybu. Plus moje slabost pro Lisu Edelstein. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf