Dr. House

Drama / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvůrci:

David Shore

Série(8) / Epizody(176)

Metlosch

Na tomhle seriálu se mi líbí snad všechno. Obsazení rolí, charaktery jednotlivých postav, Housovy hlášky a slovní přestřelky i v rámci nemocničních seriálů zajímavý námět. House je prostě hvězda. ()

wiolan

Hugh Laurie alias Dr.House je úžasný doktor, jen si nejsem jistá, jestli bych jeho léčbu ustála bez psychické úhony ()

Kritik007

Výtečný seriál! Tohohle chlapíka mám moc rád je sympatickej a navíc předvádí skvělý herecký výkon. To prostředí i další herci jsou skvěle sehraný prostě 100%! ()

Ellush

Proč 5 hvězdiček? Takže...Dr.House je: cynický, sarkastický, poťouchlý, škodolibý, bezcitný, šílený, kulhající, nepochopitelný, nepředvídatelný, neoblíbený, tvrdohlavý, charizmatický, drzý, SEXY... a hlavně skvělý seriál :) Děj je tak pestrý že nikdy nenudí, herecké obsazení výborné, nemám víc co říct ,než že Dr.House je taková moje malá a oblíbená závislost. ()

Insomniac

Toto pre mňa naozaj nie je. Videl som pár častí a nechytilo ma to vôbec. "Točí se točí kolo do kola..." Priznávam určitú kvalitu a zaujímavosť pre iný druh divákov, ale to je všetko. Veď ten chlap by mohol byť v nemocnici sám a nič by sa nestalo... Keď začnem pozerať nejaký seriál, tak chcem, aby som netrpezlivo čakal na každú jednu časť a tu by sa mi to istotne nestalo aj keby som pozrel všetky série. ()

májovec13

Jako u většiny seriálů, i tady je nejlepší začátek a další série už ztrácí šmrnc. Ale postava Gregory House M.D. je natolik zajímavá, že seriál může stát na ní a nikomu to moc vadit nebude. Jen škoda, že se rozpadl starý dobrý tým.. ()

arcy666

Nemám rád House, jeho tým a nemocnice mě vyloženě děsí. Jednoduše tenhle seriál není pro mně a to sem se těšil na další výživnou sérii, ale budu muset zůstat u Scrubs. Takže přenechávám tenhle klenot lidem co jej umí docenit. ()

petan416

Jak tohle může být až 26. nejlepší seriál??? Dr. House zásadně patří do první desítky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Cid

Hugh Laurie v roli pro kterou se narodil a i když toho "sobeckého parchanta" fakt nesnáším a téměř polovinu každé epizody vůbec netuším o čem to mluví, tak ten seriál stejně žeru! ()

Dream Dealer odpad!

Hele všimli ste si, že polovině filmu nerozumíte? Je to jak star trek - lumbálka je jak fotonový torpédo. co to sakra je - střílí se to (to torpédo) ale jak to funguje nigdo neví a googlit nechce (mno ale kdo z nás ví jak funguje lednička že?) Takže tam půl filmu mluvěj lékařskou klingonštinou a člověk dělá, že tomu jako rozumí. Na to že mluvěj srozumitelně jako programátoři co řešej linux, sou to docela lamy, když ani nepoznaj debilní vzteklinu a nechaj pacienta chcípnout (a nebo to bylo proto, že byla bezdomovec?). Pak je tam Haus kterej na všechny nadává, protože je zakomplexovanej šéf a může... to nic nemění na tom že je idiot. Je to stejný, jako u programátorů virů - neřikam že se s chutí nezasměju, když si kolega musí naformátovat hardisk, protože má vir, to ale nic nemění na tom že ten člověk co dělá viry je debil. Mimoto věta, kdybychom udělali co řek Haus, tak bychom ho zabili, zazněla už mockrát. Dobře je to zábava a taky na to občas kouknu, ale z etickejch důvodů nemůžu jinak (až poznáte nějaký opravdový zakomplexovaný doktory tak vám to taky nepřijde ftipný) (pokud jste zlí připočtěte 5* :-) ()

KacHnAop

Vynikající seriál z lékařského prostředí, který mám neuveřitelně rád a pravidelně ho sleduji. Ironie a srandovní hlášky Dr.House opravdu stojí za to. ()

cubiczech

Seriál, který s věkem pořád graduje, což musí být, kvůli sledovanosti... časem převažují problémy kolektivu nad problémy pacientů, což je vidět hlavně v páté a šesté sérii, ale House jako takový se prostě nemění a pořád to má grády i když by to člověk po tolika dílech nečekal. ()

imaginer21

"Máte parazita" "Co? A můžete s tím něco dělat?" "Jo, ještě pár týdnů, pak už to bude až na několik států nezákoný. Ale klid, někteří lidi tomu dávají jména, uspořádávají setkání s ostatními parazity... Má vaše oči." Když tohle nejde jinak. House je zcela excentrická, parádně "vybroušená" postava, kterou musíte brát s humorem jemu vlastním, abyste si ho zamilovali. Naštěstí to není těžké, neboť za tou excelujíci slupkou ironie, arogantnosti, zlosti a manipulativnosti je schované malé, ale ne beznadějné jadérko dobra, které v těch vyhrocených okamžicích ukáže slabý lesk a poposune pomyslné rameno rovnováhy housovského dobra/zla na tu srdečnou stranu. Navíc scénáristi mají pořád co nabídnout. 1. série 95 % , 2. série 85 %, 3. série 90 %, 4. série 75 %, 5. série 85 %, 5. série 90 %. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf