Dr. House

Drama / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvůrci:

David Shore

Série(8) / Epizody(176)

Lukaaasek

Bezvadný americký seriál z nemocničního prostředí s vynikajícím hereckým obsazením, v čele s charismatickým doktorem Gregory Housem v podání Hugha Laurieho. Tenhle bezstarostný kulhající chlapík mě dokáže vždycky rozesmát. Přemíra upřímnosti, ne zrovna ukázkové jednání s pacienty a fůra černého humoru a sarkasmu. Tak tohle je můj šálek čaje. ()

eFrankie

První díly byly o něco lepší než ty, co dávají v současnosti v TV... House byl drsnější, arogantnější a možná i vtipnější. Stále se ale drží nad průměrem a pro mě 4**** ()

emil_sojka

Přiznám se, že snímky (je jedno jestli jde o film nebo seriál), na které všichni pějí chválu, ve mě vzbuzují značnou nedůvěru. U House tomu nebylo jinak. Můj prvotní dojem byl takový, že pokud si chci poslechnout chlapa s blbýma kecama, tak nemusím chodit daleko - v tomhle si vystačím sám. Ale světe div se, House mě dostal, můj názor se změnil a rád se mu svěřuji do péče. Vedle toho mě ještě dostal na hudbu, přesněji řečeno právě díky hudbě mi House nevyklouzl z paměti a později mě připoutal na lůžko :-) ()

kacudzde

Dr. House je neskutečný cynik se smyslem pro černý humor. Zezačátku mě to bavilo, ale časem jsem seriál přestala sledovat, nějak mě to omrzelo. A dr. Jeffreymu Geigerovi (Nemocnice Chicago Hope) stejně nesahá ani po kotníky :-). ()

svist10

Seriál který v mých očích rehabilitoval lékařská témata po všech těch nemocnicích na kraji města a Chicago hope. House je borec, jaký v dějinách televize a filmu jen těžko hledá svého soupeře. Tvůrci naštěstí po pár dílech přišli na to, co diváci chtějí, takže upozadili invazivní kameru, ktará z toho tak trochu dělala klon CSI, a nechali seriál táhnout jen jednu postavu, za což jim nastotisíckrát dík. Lékaři z Princeton-Plainsboro mě zaháčkovali už po prvním díle a daří se jim i současnou šestou sezónou. Navíc musím dodat, že oproti očekáváním po jednom z donucení shlédnutém dílu v originálním znění, je český dabing zase jednou na špičce. Nevěřím, že to píšu, ale Díky, TV NOVA. ()

Lorkis

Co k tomu dodat... Můj nejoblíbenější seriál, role mu přímo padne, herecké výkony skvělé, je to zábavné a Hugh je prostě skvělej. ()

saaaky

Humorný seriál, kterému téměř nic nechybí. Lékařské prostředí mne zaujalo již od ER, a tudíž jsem byl napjatý, jak si s tímto seriálem tvůrci poradí. A dopadlo to na výbornou. Každý díl má co do sebe a zároveň se v něm hlavní hrdina - House vždy o další kousek poodkryje. Perfektní! ()

haasha

Hello, sick people and their loved ones! In the interest of saving time and avoiding a lot of boring chitchat later, I'm Doctor Gregory House; you can call me "Greg." I'm one of three doctors staffing this clinic this morning. This ray of sunshine is Doctor Lisa Cuddy. Doctor Cuddy runs this whole hospital, so unfortunately she's much too busy to deal with you. I am a board ...certified diagnostician with a double specialty in infectious disease and nephrology. I am also the only doctor currently employed at this clinic who is forced to be here against his will. But not to worry, because for most of you, this job could be done by a monkey with a bottle of Motrin. Speaking of which, if you're particularly annoying, you may see me reach for this: this is Vicodin. It's mine. You can't have any. And no, I do not have a pain management problem, I have a pain problem. But who knows? Maybe I'm wrong. Maybe I'm too stoned to tell. So, who wants me? ............. And who would rather wait for one of the other two guys?.............. Okay. Well, I'll be in Exam Room One if you change your mind. ()

Mesmeric

Tenhle sarkastický doktor se prostě musí líbit. Ač má každý díl takřka stejný průběh, neomrzí ani náhodou. Hlášky House, věčně "intelektuální" debaty o všem s Wilsonem, dělání blbů ze svého týmu a pacientů. Prostě skvělý seriál ()

OziRaziel

Svýho času jsem na tomhle seriálu docela ujížděl, ale po třetí serii mi to už přislo pořád stejný a tudíž nudný. tohle je ale problém všech seriálů delších než 3-4 serie. (tedy u mě) Zásadní je originalní podání hlavního představitele - všechna čest. Nebál bych se říct že jde jeho životní roli. ()

Naby

Zprvu jsem si říkal, co je to za vocase ten doktor. Potom ale co jsem se naladil na to jak se bavit s jeho humorem se mi to zacalo libit ............... az moc libit :-D. ()

le poulet

Charizma a sarkazmus v jedné osobě, která v pravou chvíli použije to pravé. Bohužel (nebo bohudík?) je to mnohem častěji druhá položka. Díky ní si získal tuny příznivců a jestli se zbaví té otravné závislosti na vicodinu, bude s Housem naprosto vše v pořádku. ()

Tomulka

Zatím jsem u druhé serie na konci a musím říci, že seriál je konečně zase něco pořádného ke koukání. naposledy jsem se díval na seriál (myslím z nemocničního prostředí)na Pohotovost. House je musím říci trošku více reálnější doktor než ti tzv. napomádovaní tipci v jiných nemocničních seriálech Když se podívám na skutečné doktotry které jsem měl již možnost poznat je jim House o mnoho blíže podobný než ti již zmiňovaní borci. bavím se u každého dílu hlavně hláškami. Nejvíc mně ale zaujal vývoj postavy House, možná se to nezdá, ale on se fakt posouvá stále blíže ke svému lepšímu já a divák stále více poodkrývá jeho nitro. Snad se s přibívajícíma seriema nestane ze seriálu jen další brak v probadlišti dějin. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf