Dr. House

Drama / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvůrci:

David Shore

Série(8) / Epizody(176)

Naranyan

Ze začátku vynikajicí zábava a hádám, že stejně jako u mnoha jiných mi postava House neskutečně učarovala a nejdenou se částečně stal mým wannabe. Nicméně po čase už House přestal (skoro ze dne na den) být na mém "jídelníčku" aniž bych některé jeho "chutě" postrádal. Nevím přesně sám, proč tomu tak je, ale nejspíše došlo ke stavu, který tak nemáme rádi, aneb když se vám začne něco zajídat. ()

Bartson

Charisma hlavního představitele je nesporné, ale mě toto prostředí nějak nesedí, kde v jedné minutě je chrleno desítky pojmů, kterým člověk nerozumí a sám House se občas staví do role pána boha co všechno ví, všechno zná. ()

knoxville

S odstupom casu pridavam aj piatu hviezdicku, postupne som sa do toho serialu uplne zamiloval...kebyze si este raz vyberam vysoku skolu tak idem na medicinu :) ()

schnegy

Housa jednoducho zbožňujem, jeho sarkazmus, hlášky, diagnózy, krívanie... Hugh Laurie má úžasnú charizmu a krásne modré oči, čo dodať? Aj keď skutočnosť a a riešenia môžu niekedy pôsobiť až vtipne, nieže reálne ale bežnému divákovi to vadiť vôbec nebude. Je to zvláštne ale ani po sériách ma to nezačalo nudiť, diely nebývajú stereotypné, osobné životy lekárov tomu dodávajú šťavu ale nie sú v popredí, to sa mi páči. Vystriedanie spolupracovníkov ma spočiatku rušilo ale zvykla som si a predchádzajúce postavy zo seriálu nevypadli, takže to v konečnom dôsledku prinieslo príjemnú zmenu. Dúfam len, že to tvorcom neprerastie hlavu. ()

sidthekid

Ze začátku mně House moc nebral. Po 2 letech sem se přinutil pustit 1. serii a už sem neskončil. Tohohle egocentrického cynika jsem si zamiloval. Jasných 5 hvězd. ()

Tom94

Můj nejoblíbenější seríál -Myslím si, že když napíšu, že jde o jeden z nejlepších seriálů, které jsem měl tu možnost vidět a ve kterém navíc vystupuje jistojistě nejlépe napsaná postava americké televizní produkce Hugh Laurie, bude to mluvit za vše. ()

rigidite

Čím déle tento seriál běží, tím více se začíná zabývat životem hlavních hrdinů a to je dobře. Nedávno jsem viděla nějakou parodii na dr. House, který přesně vystihoval děj každého seriálu - přišel chlapeček s kýblem na hlavě a každý se snažil přiit na to, co by mu asi tak mohlo být. Ano, nakonec tento těžký případ rozlouskl sám dr. House a bylo po problému. Názvy různých nemocí a vyšetření znám skoro nazpaměť, ale je pravda, že mě House pokaždé pobaví a překvapí nějakou svou sarkatistickou poznámkou - převážně z tohoto důvodu se na seriál dívám. Kam až tohle povede, kdo ví.. ()

Suchoš

Myšlenka, že bych v pracvoním životě narazil na člověka jako je House je opravdu nesnesitelná, ale jako seriálový hrdina je opravdu neotřelý a dobře se na to kouká. I přesto, že struktura každého dílu vypadá téměř identicky (do nemocnice přivezou pacienta - nikdo neví co mu je - snaží se jej všemožně léčit - vypadá to že každou chvíli umře - na poslední chvíli přijdou na správnou léčbu a vše je zachráněno), tak seriál rozhodně nenudí. Zatím jsem viděl jen nějakých 15-20 dílů, takže se uvidí jak se to vyvine. ()

d4

Hoc je v podstate každý diel o tom istom, nedá sa prehliadnuť synopsia vyvíjajúca sa viac menej v pozadí, ktorá dokáže baviť toľko ľudí po toľké série. Herecký výkon Hugha Laurieho a jeho "pásové" sarkastické poznámky mi k nemu tak prischli, že nemôžem až uveriť, že je v súkromí mierumilovný a vtipný človek ... a že nekrýva. ()

e-pilot

To, co se s tímto seriálem děje v poslední době, je fakt děs a hrůza. První dvě řady byly výborné, obzvláště díky paralelní linii Housova osobního života. Následující řada už jen ušla. A všechna další pokračování? Ta jen zkopírují starou a opakováním vyčpělou šablonu, která nudí. I ten nejlepší kouzelnický trik svým opakováním ztrácí na přitažliosti. Housi, skonči to, dokud máš ještě zbytky sebeúcty!!! ()

Kucin

Hodně medicinských seriálů se snažilo aby byly vtipné dramatické s nečim zvláštním prostě jiné ale nikdy se to žádnému nepovedlo tak jako Dr. Housovi ()

Stereoid

Já mám taky rád černej humor, vlastně ho miluju ze všech nejvíc, rád bych snědl kaši černýho humoru, ale koukat na ty samý hlášky, diskuze, problémy v nějakejch, co jsem teda aspoň já viděl, zhruba čtyřech řadách, to už je fakt moc. Dyť je to jak telenovela, furt to samý, co se stane, nemá moc vliv do budoucna, díly přes kopírák, akorát jiná diagnóza pacienta, ale ta kdyby byla každej díl stejná, tak to bude jedno. Fakt nepochopim, jak někdo může koukat na, já nevim kolik sérií, tohodle seriálu, při tom fakt stačí, když si pustíte dva, maximálně tři díly a uvidíte všechno, co v tom seriálu je. Dyť je to jak koukat na americký závody NASCAR, kde auta kroužej stovky kol furt dokola. Do prdele a to jejich filosofování, dyť to se fakt už nedá poslouchat. House přijde za umírajícím dítětem, vyžene rodinu ven (za to bych mu dal přes držku, vyhnat mě od mýho dítete, by ještě rád cucal kašičku brčkem) a začne dělat hrozně důležitýho, nejvyššího boha, že ví co tomu dítěti je a začne tam s nim filosofovat. Jenže jak za pár vteřin zjišťujeme, to sotva osmiletý dítě je hrozně uvědomělý a začne s Housem filosofovat taky, to už je fakt fraška. ()

Scooby..

House je pitomec. Pořád tam řeší ty samé problémy, žádná změna proste nic co by mohlo více zaujmout. Příběhy jsou dost předvídatelné nehledě na to že House téměř pokažde přibehně na konci epizody a vše vyřeší naprosto bizardním způsobemn ( né tedy vždy, ale často ). 2* dávám pouze za vtipné hlášky, pač ničeho lepšího se v tomto seriálu nedočkám. ()

Kubasino

Možná je to moje chyba, ale mě tento seriál vážně příliš neoslovil. Asi na tom něco bude, když projíždím programy a když vidím House, tak to přepínám. Málokdy kanál nechám na místě. Když už ano, tak mě House docela pobaví. Ale není to nic, co bych vyhledával. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf