Dr. House

Drama / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvůrci:

David Shore

Série(8) / Epizody(176)

Ravel

Výborná záležitost. Pět hvězd jsem nedal, protože každý díl má stejný průběh: koma - House zasahuje - pacient se zlepší - hurá - koma - nalezení chyby ()

Teddy11

Původně jsem tento seriál, s tím, že nic takového by v reálném životě nemohlo existovat, neměl moc rád. Dr. House mi přišel někdy trapný, někdy vtipný, ale vždy hodně nedokonalý. Později, když jsem občas viděl více dílů na mě tento seriál začal působit velice dobře a občas se filozoficky trefil do mých pocitů a pak jednou se z tohoto seriálu stala taková malá droga, která mě nutí se těšit na každý díl. A kde je teď najednou hodnocení, na * * * * * hvězdách. Dr. House nebo-li Hugh Laurie je pro mě nyní naprosto dokonalý a jeho řeči na spolupracovníky, kolegy, pacienty, příbuzné atd. jsou také naprosto ohromující. Sarkasmus, ironie, černý humor, filozofování a to, že všichni lžou a on je pouze sám ve světě hloupých lidí, kteří na něj nemají, je v rukou režisérů a scénaristů, následně herců podstata vynikajícího seriálu, který si zaslouží velké uznání. Doporučuji tento seriál sledovat a těšit se stejně jako já na další díly...:-) jedna hláška, kterou si nemohu odpustit ... "ta holka chce skočit ze zábradlí ve vstupní hale" ... " a to ji mám jít jako chytit??!!":D ... už pro tenhle přístup ke světu a jinému pohledu na věci kolem nás stojí za to koukat na seriál Dr. House. ()

MrDedicek

Hugh Laurie je doopravdy skvělý herec. Do role potrhlého doktora sedne. Seriál Dr. House mám moc rád, bohužel s nástupem dalších sérií se mé hodnocení trochu snížilo. Vřele doporučuji 1, 2, i 3 sérii. Ve čtvrté sérii podle mého začali docházet nápady. Ale nic není věčné. **** ()

Jezkoic

sarkastická pohádka kde jednoho pacienta léčí šest doktorů, z toho dvě kterým by spíš slušelo přehlídkový molo a několikrát hrály hlavní roli v mých mladistvých snech a pan House je mrzout, pajdal, motorkař kterej ma lokty hodně vysoko, přesto je tenle seriál unikum a takova malá kultovní zaležitost a pobaví...watch it ()

shortycz

Už jenom jízlivost a arogance Dr.House vydá za 5 hvězdiček. Když se k tomu přidá i slušný děj a chytlavost seriálu. Není co dodat. A ani nevadí zápletky jako přes kopírák. ()

kritička

Ten House je ale debil! Furt prudí všechny kolem sebe a já se ani nedivím, když mu v jednom z novějších dílů někdo nastavil lanko a on se přerazil. Ale zase na druhou stranu je to neobvyklý seriál, který zaujmul a právě ten černý humor mě vyloženě fascinuje! ()

Blood311

tento seriál se mne získal povahou DR. House, takovej pesimista, který svým způsobem klade odpor životu. Alespoň z mého pohledu to tak je. ()

SimonM

Skvělí seriál, Sherlock Holmes alias Hugh Laurie a jeho parta doktorů Watsonů. Btv pamatujete si Hugha Laurie ze seriálu Černá zmije??? :)))) ()

ondrab

Místy opravdu zajímavé případy a pacienti, brilantní výkon Hugha Lauriho, ale chybi mi v tom seriálu větší příběhová návaznost a občas vadí vysoka procentuálnost uspěšných vyléčení. Zatím jsem uprostřed druhé řady, tak uvidiíme jak to bude dál. EDIT: Hugh Laurie me dostal. Davam plny pocet bodu :) ()

Tobby47

Jediný seriál z nemocničního prostředí, který jsem byl schopen cíleně sledovat. Zábavný, inteligentní. Narozdíl od konkurečních podobně laděných seriálů se nezaměřuje na rozpitvávání vztahů. Jeho klady a zápory se odvíjí od postavy House, M.D., který je všechno kromě laskavého altruisty a zachránce životů. Pokud bych byl hnidopich, mohl bych poukázat na medicínské nedostatky a na repetetivnost, která je z perspektivy několika sezón zřetelně vidět, ale myslím že se tomu nedá vyhnout když uvažujeme seriál v rámci mantinelů daných námětem (nemocnice - doktoři - léčba). Příjemně mě překvapil vydařený český dabing, nicméně v originále je samozřejmě podívaná nejlepší. ()

Kil

Super seriál, skvělé postavy, jimž však jednoznačně dominuje Hugh Laurie. Bez něj by tento seriál byl poloviční. Momentálně běží již šestá série a myslím si, že si seriál udržuje vysokou kvalitu bez větších výkyvů, což je u takhle dlouho běžícího seriálu velice netypické (i takové pecky jako HIMYM nebo BBT poslední dobou trošku upadají). Proto jednoznačně 5*. ()

nogi

Tomu se říká správné stěry... xD House přímo perlí... Bohužel jediné mínus je, že zhruba ve třetí sériii vás začne nudit průběh jednotlivých dílů.. ()

KcarlosK

Spolu s Chicago hope nejlepší doktorský seriál. A i když prakticky nikdy nerozumím o co jde, tak mě to baví. Hlavně kvůli one-man show Hugh Laurieho. To neustálé dobírání Caddy v podání krásné Lisy. "Pro člověka jen malé šáhnutí, ale pro svět obrovský zadek. " ()

mydlo

Fantastické hlášky ke všemu tak suše podané,prostě bomba.Nejvíc mě pobavila ta paní s tím inhalátorem. ()

Decado.

na scenar bych zrovna ody nepel, ale team, Wilson, Cuddy a v cele s Housem proste nema chybu co se tyce dialogu. je tezke nemit toho "cernohumoristickyho smejda" rad =) ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf