Dr. House

Drama / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvůrci:

David Shore

Série(8) / Epizody(176)

Tamdydam odpad!

Prostě odpad, který u diváků z nějakého důvodu zabodoval. Což je to jediné, co je na tomhle bezduchém seriálu pro mě zajímavé ()

Scraffy

Super seriál, ktorý je humorný a dramatický zároveň. Pri každej jednej časti som sa skvelo bavil. Hugh Laurie je proste šéf! ()

Azrail

Dr. House mě velmi dlouho míjel. Čas od času jsem ho zahlédl v televizi, ale nikdy jsem příliš nebyl na série z lékařského prostředí, takže mě ani nenapadlo, že bych ho začal sledovat. Ale pak přišel červen 2019. Jednou jsem se nudil v práci, a rozhodl se, že si zkusím pustit pár dílů na zabití času. A stručně řečeno, už jsem se od seriálu neodtrhl a prakticky nonstop jsem mu věnoval skoro všechen volný čas až do dneška, kdy jsem došel do finále. Jako hodnocení to asi stačí. Seriál je to zkrátka fenomenální. Výborný výběr herců, velmi zajímavé případy, skvělá chemie mezi postavami a především Houseův vnitřní svět a jeho démoni. Mohl bych vytýkat, že průběh jednotlivých částí je často repetitivní, ale mě to vlastně vůbec nevadilo. Musím hodnotit do plných a mám chuť si dát okamžitě repete! ()

Duke90

Ne všechny díly dosahují stejných kvalit ale Hugh Laurie je prostě největší borec a přesně takových sarkastických doktorů bych chtěl v životě potkat co nejvíce - to je teprve léčba! Člověk Houseova formátu si vždycky umí poradit v (téměř) každé situaci, je stále nad věcí (aspoň na oko) a jeho kolegům často nezbývá nic jiného než jen žalostně přihlížet upřímnému "slovnímu běsnění", které náš milovaný pan doktor pravidelně rozpoutává. ()

pekas

Jediný seriál, na který se opravdu pravidelně dívám v televizi a to už běží čtvrtá řada. To vypovídá hodně. Čekal jsem, že mě časem omrzí, jako např. Lost, ale ne. Drží se potvora. ----- Tak přece jen si můj zájem do konce neudržel. Už to bylo moc psycho. ()

Spectacle

Kvalitní seriál o tak trochu jiném doktorovi. Přál bych si, aby se tu rozvíjel i jeho osobní příběh. Pak bych asi šáhnul i pro pátou hvězdičku... ()

ewing

kedze mam rad aj pohotovost cize dalsi serial z lekarskeho prostredia paci sa mi aj House. A ten jeho cynizmus proste milujem:) "Nádor v mozgu. Zomrie. Nudné." ()

Beri

Aj keď sú mi hlavné postavy tohto seriálu veľmi sympatické je to stále len ďalší seriál s lekárskeho prostredia. Navyše majú všetky diely rovnakú zápletku a vždy viete ako sa to skončí. ()

Havala

Bohužel měním hodnocení seriálu, s přibývajícími díly se vše točí jen okolo trapných dialogů naprosto o ničem, samotné léčení a diagnostika se dostává již daleko za hranice sci fi. hluboce mě seriál zklamal. ()

Cahous

Jeden z mych top serialu. Jen me trochu mrzi, ze je kazdy dil podle stejneho mustru uz treti serii (vic jsem zatim nevidel) a cekam, ze to tak i bude pokracovat. Nerikam, ze leceni umirajicich pacientu a jejich zachrana za sekundu 12 neni podano zajimave, ale ceho je moc, toho je prilis. Vedlejsi dejove linie me zpravidla bavi ponekud vic. Kazdopadne 4-5* (tu jednu pulku strhavam za naprosto nedoreseny Formanuv exces v zaveru 2. serie) a House atakuje pozici me nej(" " " ne" " " )oblibenejsi serialove postavy. O pul roku pozdeji: Cert vem vytky, tohle je kult:-) .. 100% ()

Jeremiasz

sakrkasticky, vtipny, arogantni atd atp. Jiste, to vsechno je pravda. Proc mam House ze vsech serialu nejradeji je samozrejme postava Grega. Ne snad pro jeho vnejsi obraz, ale proto, ze ma i nemenny lidsky rozmer. Postupne od prvniho dilu, sem-tam se objevuje i v jinem svetle. Prave z psychologickeho hlediska je Greg velmi zajimavy, svou bezcitnou uprimnosti a genialni schopnosti si uhlidat sve pocity a zranitelnost je chyceny v kruhu sveho strachu z jakekoliv ztraty nebo rany a nikdy neprekroci svuj stin. Nikomu, vcetne jeho jedineho pritele, neda sanci se ani priblizit. Jsem zvedavy jak bude pokracovat ve ctvrte rade, kde nejen ze se obmeni 3 postavy, ale pribudou dalsi 2. Bude nektera z nich pro Grega vetsi konkurence a vyzva nez byla Cameronova, Foreman nebo Chase? :) ()

Adámo

Naprostá pecka, dokonalý a nejlepší seriál. Neztrácí dech ani v právě běžící 6. sérii... Byl jsem velmi mile překvapen i dabingem, nicméně housovy hlášky jsou nutné v originále. |10/2009 ()

PjotrN

Skvělé suché vtípky, zajímavé případy a Hugh Laurie, který tento seriál povznáší o několik pater výš. "Všichni lžou". ()

lovlick

nejlepší seriál z lékařského prostředí. navíc vtípky Dr. House jsou tak.. tak, to se nedá ani popsat jak mě to baví. ()

LuNaj

Dr. House aneb Jak jinak natočit seriál z lékařského prostředí. Řeknu vám jednu věc- dokud jsem neuviděl první díl House, tak jsem seriály z lékařského prostředí nesnášel. To byla všude samá hodná sestřička Stefanie, skvělé zdravotnictví (Ordinace) atd... Pak přišel Gregory, kterému nedělá nejmenší problém říct pacientům do očí onu zdrcující novinu, že jsou prostě troubové (a to jsem slušný). ()

deep

seriál,který není vystavěn jen na jednotlivých případech,sarkastických hláškách house a jeho charisma....nebudu vychvalovat jednotlivé aspekty,to už udělali jiní a ostatně moje hodnocení mluví za vše. ()

HarveyDent

HOUSE M.D. : Moje každodení dávka cynismu. Cynismus a sarkasmus (jak já ty dvě věci zbožňuju) v bílém plášti. Od doktora bychom asi neradi slyšeli jízlivé poznámky, když je nám špatně a všichni, kteří se u tohodle geniálně baví, by si měli představit sebe na místech pacientů. Já to zkusil a nebylo to nic moc pěkného :-( Ale 85% dávám, proto, že tenhle seriál žije vlastně z dílu na díl tj. žádná větší propojenost mezi jednotlivými epizodami není. To ze začátku vůbec nevadí, ale u 4. řady se na to stojí za to dívat jen díky těm skvělým slovním potyčkám House x Wilson nebo ještě rajcovnějším střetům House x Cuddyová. Psychologický profil Dr. House totiž zjístíte hned z prvních dvou řad. P.S.: JIMMY WILSON RULZZZZ P.P.S.: Lisa Cuddy je bohyně *IN LOVE* ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf