Dr. House

Drama / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvůrci:

David Shore

Série(8) / Epizody(176)

Allka

Kdo by odolal zapšklému, rejpavému a sarkastickému doktorovi s nepřekonatelným černým humorem a schopností všechno nakonec rozlousknout v poslední chvíli? Já teda ne:) ()

BadWolf

Neznám lepší seriál. Propracovaný scénář, černý humor a skvělé obsazení s Hugh Lauriem v hlavní roli. Ten má minimálně 70% podíl na celém úspěchu. Ovšem nebýt vedlejších postav by hlavně průběžný příběh rychle ztratil na zajmavosti. K mým oblíbeným patří zejména postava Dr. Jamese Wilsona a Dr. Caddyove. Jejich rozhovory s Dr. housem jsou legendární. Jsme u 6. sezóny a mé hodnocení se nemění. ()

iKosser

Jak můžu popsat seriál, kde každý díl je sám o sobě krátkým velmi zdařeným snímkem? Samostatně působí stejně dobře, ne-li efektivněji, než ucelené. Je to prostě mazec, a pořád budu sledovat jisté fórum, kde budu odpočítávat dny do dalších dílů. ()

Gac

Nevšední doktor, který miluje vicodin, motorky, hudbu a monster trucky. Skvělý Hugh Laurie, díky kterému je House takový, jaký je. Bez něj by seriál nemohl existovat. Bohužel přišel v 6. řadě o vicodin a už to není to, co to bývalo. ()

marlon

Takýto typ ľudí si v bežnom živote veľmi rád vychutnávam "ručne", na televíznej obrazovke zasa "očne"! ()

Dantte..

Geniální, sarkastický, bezohledný doktor. "Ja to miluji." Ten scénář píší lidi s mozkem a Hugh Laurie je přesně ten člověk, který byl ve správnou chvíli na správném mistě. 95 % ()

Uhura

Sice nerozumím ničemu, co se tam děje, a odborné lékařské termíny mi nic neříkají, ale ironický, sobecký, egocentrický House je postava, která sama o sobě úplně stačí, aby si člověk seriál užil. ()

MRPitivier

Doktor Gregory House je mrzutý, chytrý, plný vtipu a sarkazmu, který jedná podle vlastního nejlepšího mínění a ignoruje veškeré autority a etické kodexy. A přesně to je na tomto seriálu to nejlepší! Kouzlo lékařství a geniality jednoho potrhlého, závisláckého, kulhajícího doktora, který má skoro vždy pravdu a nevěří nikomu. Samotář, který má pouze jednoho věrného přítele doktora Wilsona, se kterým udržuje říkejme tomu vztah! Uvidíte jeden díl a jste okamžitě nedočkaví na to, co bude doktor House a jeho lékařský tým řešit dál! ()

Raven_PWL

Bezcharakterní, protivný ale vysoce inteligentní doktor Gregory House který při léčení použivá černý humor, který si určitě zamilujete. Hugh Laurie dostal roli šitou mu na míru. Chybí mi dokoukat poslední řada takže zatím 4 ()

MimiD

Geniální humor, charizmatičtí herci a zajímavé případy. Není co dodat, jeden z nejlepšich seriálů. Postupem času ale slábne a az příliš strácí na realitě a humor už to neni to co driv. Doufám, že se brzy dočkám nějakého oživení. ()

Myrddin

Sice jsem si to dlouho nemyslel, ale je to skvělý seriál, ne sice pro ty "fórky" (i když ty taky ujdou),kvůli kterým se líbí davům, ale kvůli těm myšlenkám v některých epizodách a pak House sám o sobě... ()

movemat

Čo mám napísať aby som nepísal to, čo všetci. Z množstva superlatív spomeniem hádam len jednu vec, viac-menej drobnosť, ktorá sa mne veľmi páči. A tou sú úvody každej časti. Každý úvod je skvelo režíjne spracovaný, často napínavý a vždy veľmi zaujímavý. A keď neviete, čo práve pozeráte, tak počas tých prvých dvoch minút vám často ani nenápadne, že to môže byť Dr. House. ()

chicab8

Dobře namazaná mašina, jejímiž součástkami jsou více než zajímavé případy, skvěle obsazený personál a především hnací motor - House, na jehož glosy si s chutí každý týden počkám. ()

Armageddon

Mám rád seriály z medicínskeho prostredia. Avšak tu je medicína skôr na druhom mieste by som povedal. V čele je arogantný, sarkastický, nepríjemný Greg, ktorý je na druhú stranu geniálny. Nič viac sa k tomu nedá dodať. ()

freyinec

První série špičkové, Hauz valil jak ďábel, posílal hlášku za hláškou, ty nejnovější stojí vcelku za prd. ()

rottik-cb

U většiny seriálů člověku chvíli trvá, než si zvykne na postavy, prostředí a specifický styl humoru. U Dr. House jsem ale tenhle problém neměla. Zamilovala jsem si ho okamžitě. Skloubení jeho geniality a cynismu mě dostalo, humor je mi velmi blízký. Hugh Laurie hraje perfektně, však už se to také podepsalo na jeho zdraví. Roztomilý je i Omar Epps v roli Foremana a Lisa Edelstein coby Dr. Cuddyová je vážně kočka. Každému doporučuji knihu Hugha Laurieho Obchodník se smrtí; pochopíte, že Dr. House už měl v sobě předtím, než ta role byla vůbec vymyšlena. HLÁŠKA ROKU! House: „Žádné zvíře nežije v monogamii.“ 13: „Ale...“ House: „Hlavně na mě nevytahujte labutě. Ty taky podvádějí, jenom mají lepší PR než králíci.“ ;) ()

Čiban

dobrý seriál o potrhlém,vtipném a schopným doktorem který si dokáže ze všeho udělat srandu. akorát mě mrzí že Ember zemřela :/ (4. SÉRIE 16DÍL) ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf