Námořní vyšetřovací služba

• USA NCIS: Naval Criminal Investigative Service (více)
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2003–2024), 336 h 43 min (Minutáž: 40–87 min)

Sean Murray, Mark Harmon, David McCallum, Brian Dietzen, Pauley Perrette, Rocky Carroll, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Emily Wickersham (více)

Série(21) / Epizody(466)

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty... (TV Prima)

Recenze uživatele SNCIS k tomuto seriálu (161)

Laborka (2015) (S13E05)

Při vyšetřování nového případu vraždy přijíždí Abby do jedné farmaceutické laboratoře. Přitom dojde k napadení budovy skupinou ozbrojených mužů. "Věděla jsem, že přijdeš, prostě věděla. Ale co kdybych nevěděla?" - "Udělala by jsi správnou věc a tohle vím úplně přesně." - 99,9%. ()

Virál (2015) (S13E06)

Při vyšetřování vraždy poddůstojníka zjistí NCIS, že způsob vraždy se shoduje s konkrétním sériovým vrahem. "7 minut...Tak blízko tomu Jake byl." - 99,9%. ()

16 let (2015) (S13E07)

Dr. Mallard musí před týmem přiznat, že je členem tajného spolku, který se věnuje řešení odložených případů. "Promiňte, že jdu pozdě, asi mám alergickou reakci na vlněnou čepici... Nemáte bavlněnou?" - 99,9%. ()

Zachránci (2015) (S13E08)

DiNozzo se opět setkává se svou ex-přítelkyní Jeanne Benoitovou, když povstalci v Sudánu přepadnou skupinu dobrovolných lékařů. Epizoda akční, dramatická, emotivní. - 99,9%. ()

Den u soudu (2015) (S13E09)

Námořní poddůstojník, který byl obviněn z vraždy přítelkyně požádá NCIS, aby provedla vlastní vyšetřování poté, co vojenský soud zamítl obnovu řízení z důvodu ztraceného důkazu. "Dá mu nakládačku?" - "To bych rád viděl." - 99,9%. ()

Pokrevní bratři (2015) (S13E10)

Bishopová odešla od týmu a odjela k rodičům, aby přemýšlela o své budoucnosti... "Jsem už připravená jet domů, do DC. Pojede v sobotu." - "A máš tam ještě místo? Koupil jsem si jen jízdeku sem, bez tebe bych neodjel." - 99,9%. ()

Kolo osudu (2015) (S13E11)

Dr. Mallard má telefon, ve kterém mu neznámý muž tvrdí, že má informace o jeho nevlastním bratrovi, který měl zemřít před několika desítkami let. "Na Mallardu si rozbil kolečko." - "To ano, ty šibalská opičko." Velmi milý a emotivní díl. - 99,9%. ()

Déjà vu (2016) (S13E13)

Když tým NCIS vyšetřuje vraždu námořnice, která měla vypovídat před porotou, znovu otevře starší případ převaděčské skupiny. "Nemůžu dělat nic jiného než, dívat se dopředu. Těšit se na práci s tím nejlepším týmem na světě. Být tou nejlepší agentkou co dokážu..." - 99,9%. ()

Dekomprese (2016) (S13E14)

Tým NCIS vyšetřuje smrt námořního potápěče specializujícího se na hlubokomořské ponory. - 99,9%. ()

React tým (2016) (S13E15)

Tým NCIS spolupracuje s agenty FBI při vyšetřování únosu Megan Porterové, dcery ministryně námořnictva. "Rodina je důležitá." - 99,9%. ()

Ztracené zbraně (2016) (S13E16)

NCIS vyšetřuje krádež několika beden zbraní a vraždu mladého námořního rotmistra - k týmu se opět připojuje Dr. Taft. "Nikdo mne nikdy neobvinil z toho, že bych vypadal chytře." - 99,9%. ()

Po práci (2016) (S13E17)

Humorná epizoda. - 99,9%. ()

Zaměřovač (2016) (S13E18)

Gibbsův tým vyšetřuje operace ostřelovačů v Iráku, protože na místě, kde před 6 měsíci působili, byl napaden jeden americký pár. "Hallelujah, Hallelujah..." - 99,9%. ()

Důvodné pochyby (2016) (S13E19)

NCIS vyšetřuje případ vraždy důstojníka námořních sil pro veřejné záležitosti. DiNozzův otec je frajer, konec mne dostal. - 99,9%. ()

Šaráda (2016) (S13E20)

Tonyho identita byla ukradena více pachateli, kteří teď jeho jménem vydírají senátory. "Říkala jsi že jsi kočkomil..." - 99,9%. ()

Vrátit odesílateli (2016) (S13E21)

Gibbs a Fornell jsou na společné misi s cílem nalézt dva britské vězně. "Oni kliknou, já kliknu online rande. Tvoje noční můra co?" - "Ne to je spíš tento rozhovor." - 99,9%. ()

Domácí fronta (2016) (S13E22)

Fornell a Vance letí do Londýna, aby pomohli při vyšetřování případu uprchlého britského špióna a DiNozzo jede po horké stopě do Moskvy. Moc zvratů a šokující konec. - 99,9%. ()

Mrtvý spis (2016) (S13E23)

NCIS pokračuje v honu na uprchlého britského špióna Jacoba Scotta, zatímco agent Fornell bojuje o život na jednotce intenzivní péče. - 99,9%. ()

Rodina především (2016) (S13E24)

"Jsem zvláštní agent NCIS mým úkolem je sloužit a chránit naše námořnictvo a námořní pěchota po celém světě. Vnímám svůj odznak jako symbol autority a důvěry veřejnosti. Budu žít svůj život příkladně, s vědomím že mé činy mají vliv na mé kolegy i naši agenturu." Rozuzlení celé série napínavý a emotivní to bylo. Smrt Zivi nepotěšila, utajené dítě které měla s Tonym, ano. Odchod Tonyho mne dostal. Jsem zvědavý, jak to bude fungovat bez něj... "Skončil jsem." - "Udělej co musíš." - "A uvěř tomu, čemu věříš." - 99,9%. ()