Námořní vyšetřovací služba

• USA NCIS: Naval Criminal Investigative Service (více)
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2003–2024), 336 h 43 min (Minutáž: 40–87 min)

Sean Murray, Mark Harmon, David McCallum, Brian Dietzen, Pauley Perrette, Rocky Carroll, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Emily Wickersham (více)

Série(21) / Epizody(466)

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty... (TV Prima)

ing.man

Na rozdíl od mandese, kterýmu Pauley Perette nesedla, tak mě se velmi líbí. Celkem se mi daří vymývat si mozek s tímhle seriálem. Caitlin sem dost obrečel :)) P.S: Ty čtyřruční hry na jedný klávesnici mě fakt doráží :))))) Koho tohle může dneska uzemnit?!! ()

Parm1

Pro mě absolutní špička ve svém žánru, která si i po tolika dílech drží vysokou úroveň a když už to někdy začne pokulhávat, udělá se 2-díl, přijede Mike Franks, zabije pár lidí a jede se vesele dál. Všichni herci jsou sympatičtí, každý má občas svůj malý, většinou humorný příběh, takže se divák i zasměje. Všechno to je ale nedůležité, v porovnání s teroristy, jejichž fotky visí na zdi a když náhodou nějakého dopadnou nebo zabijí, tak Leroy Jethro Gibbs vezme červenou fixu a jednoduše ho přeškrtne a jede se na dalšího. Viděl jsem 8 sérií a nemůžu jinak než 100% a po poslední 9. sérii hodnocení nehodlám měnit. 10. řada měla být poslední, ale pak přišla 11. a když na konci posledního dílu Gibbs ve sklepě začal stavět novou loď (kolikátou? čtvrtou už?) tak o další pokračování seriálu nemám vůbec strach a už se na něj moc těším. ()

Polnoch

Väčšina časti má naozaj dobrý príbeh s uveriteľnou zápletkou, akurát vyšetrovací tím je nemastný neslaný. ()

Shakaar

Modernější, svižnější a energicky humorné případy musí určitě bavit více, přestože se to odehrává ve stejném sterilním prostředí jako JAG - možná ještě větším díky variaci na CSI. Postavy jsou tam určitým způsobem trhlé aby se vymykali běžným podmínkám a hlavně neností uniformy, aby to nepohoršovali antimilitaní obyvatelstvo. Nějaké osvěty či agitky si pod tímto hávem ztěží všimnete a necháte se vtáhnout do děje. U některého to platí a je mi jasné že fanda tohoto žánru by mi vyjmenoval proč ho to tak baví (což mi připomíná, že se na to musím na netu mrknout :D), nicméně u mě to nezabodovalo. Umělosti a umělá extragantnost u mě neplatí. Jestliže z policajta nebo úředníka uděláte sexy osobu s osobním vkusem a jiným chováním, bude to pořád úředník a policajt. Akorát se bude chovat potrhle :D. ()

waska

Lepší a lepší, 10.sezona jednoznačně nejlepší! Update : Myslel jsem si, že bez Zivy to nebude ono, přes slabší začátek to má náboj i bez ní. Sezona 13 - Asi nejlepší sezona, uvidíme jaké to bude bez Tonyho.. ()

Armageddon

Tento seriál som asi zbožňoval odjakživa. Moja srdcovka. Jeden z najlepších krimiseriálov aké som kedy videl. Herecké obsadenie je vynikajúce. Nezabudnuteľné charaktery a hlavne L.J.Gibbs...♥ ()

AweDuckling

Dokonalý mix mezi akcí, napětím, dramatem, nezapomenutelnými hláškami a humorem. Příběhy jsou sice občas to samé dokola (jako ostatně u většiny kriminálek), ale zachraňuje to mnoho vynikajících originálních epizod s přímo geniálními okamžiky. Ale tím, proč jsem si tehle seriál zamilovala, jsou především hrozně sympatické a zajímavé hlavní postavy. ()

alldo.raine

Tony Dinozzo a jeho věčné utahování si z McGeeho, kdy mu vymýšlí ruzná jména (McGeeky, McGoogle), následné pohlavkování Gibbse a anglické výrazy učící se Ziva David. Do toho vcelku slušné zápletky. Tento seriál rozhodně nenudí! ()

Kozy9

Veľmi nudné, žiadna výnimočná hlavná postava, chýba tomu dačo inovatívne, chýba tomu čokoľvek čo by to odlišovalo od iných krimináliek. Otrepaný ničím vynikajúci námet plný klišé. Niečo také hrozne nezáživné sa hľadá ťažko a jediné čo môžem robiť pri tomto seriály je spať a dúfať, že sa prebudím keď to už celé skončí. 20% ()

Čiban

Výborný krimi komediální seriál u ke kterému můžete klidně dojít v půlce a i tak vás zaujme svou vážností a občasným humorem. Herce jsem do ted neznal a neviděl ani v jiných filmech ale v tomto seriálu mě všeci zaujali tím jak hrají. ()

dannyd14

Najlepšie na tom nie je film ako taký, ale tá úžasná chémia medzi hercami, okorenené humorom MW, drsnosťou MH a peknou ukecanosťou PP. Jednoznačne jeden z najlepších krimi seriálov. ()

maruli

Perfektní odpočinková detektivka, ve který je vlastně tak nějak jedno, o co tam v tu chvíli běží. Hlavně, že si ji po náročném dni můžu pustit, že tam nic moc nedrhne, že Gibbs neztrácí svůj Giibs' look, že výlety do soukromí agentů jsou funkční a McGee už neni tak nesnesitelný mladý ucho. A tak nějak to do sebe všechno zapadá, že mě to nutí se podívat i na další díl :-) ()

DavidWebb

Šou ešte stále beží (momentálne 12 sezóna) preto nechcem zatiaľ tasiť hviezdičky, ničmenej som sa rozhodol vypľuť menšiu úvahu na zostupnú kvalitu tohoto (kedysi obľúbeného) seriálu. Bez obalu to zo seba vystrelím: Spolu so Zivou odišli aj scenáristi? Kde je sranda, kde je pútavosť, kam sa podela radosť z každej novej časti? Naozaj mám všetko čo už nefunguje prišiť na vrub bezpohlavnej, sterilnej Bishopovej? No, akosi mám pocit, že okrem toho nám DiNozzo starne pred očami a už ani nemá ten zápal ako kedysi, Abby tam hrá ďalej iba preto, lebo inak by bola nezamestnaná, no a Jethra odtiaľ asi vynesú na márach. Mám silné podozrenie, že ak tvorcovia nejako nezapoja do seriálu nové/ďalšie zaujímavé postavy a nevymyslia prepojenie na viacdielne témy, seriál skončí možno už po tejto sezóne, najneskôr po 13-tej. A to by bola škoda... ()

petisek

Hlavný hrdinovia NCIS sa prvý krát objavili v dvoch epizódach seriálu JAG, ktorý som mal rád, ale s postupom času prudko strácal na kvalite. Spomínané epizódy JAG-u sa mi veľmi páčili a to som ešte netušil, že ide o štart nového seriálu z dielne D.P.Bellisaria, ktorý ma neskôr nadchne ako máloktorý seriál vysielaný na našich TV. Hlavnými plusmi seriálu sú humor - neustále doberanie sa medzi hlavnými postavami a kvalitné zápletky, ktoré neskĺzavajú do lacného patriotizmu , ako to bolo v JAG-u. Za vrchol seriálu považujem prelom druhej a tretej série, hlavne epizódy ˇ"Swak" a "Kill Ari 1+2". Doplnené 1. 2. 2014: Posledné série NCIS som nevidel, neviem posúdiť ako sa seriál kvalitatívne vyvíjal. ()

mikhail

SPOILER!!!!! Bez Kate (Sasha Alexander), ktora zomrie tuším na konci 3-tej série, to už nebude ono. Preto znižujem hodnotenie o jednu *. Uvidíme, čo nám ponúkne ďalšia séria. (27.10.2006) Doplnenie: Na Markíze beží večer o desiatej už piata séria a musím povedať, že okrem Slečny Marplovej a Mindsommerských vrážd, je NCIS najlepší seriál pri ktorom bez problémov večer zaspím ;o) Tým nechcem povedať, že je zlý. Bože uchovaj! Náhrada za Kate, Ziva je skvelá a príbehy jednotlivých častí sú jemne nadpriemerné. Takže ostávam pri hodnotení 4*. (24.9.2009) ()

deep

Dalo by se říct,že je to veskrze průměrnej seriál, jednotlivé případy nejsou nijak nápadité a vraha celkem pravidelně odhaluju už někde po polovině stopáže epizody (těžko říct jestli se tohle dá vlastně vytýkat tvůrcům nebo je chyba na mé straně, protože za ty roky co sleduju různý krimi seriály už se dá jen těžko najít něco opravdu překvapivýho) ale to co tohle dílko povyšuje nad průměr je nadmíru povedená sebranka hlavních hrdinů.Nevzpomínám si,že bych kdy viděl tak zábavný vyšetřovací tým...takže tak. ()

George3110

Veľmi nevšedný vyšetrovací tým a atraktívne prostredie amerického námorníctva spôsobilo môj veľký záujem o tento seriál. ()

Mr.Roman

Toľko naivity zabalenej v trápnom, nezaujímavom a tuctovom seriáli som videl naposledy azda pri Columbovi. Narozdiel od neho však postráda aspoň nejakého toho charizmatického herca. ()