Reklama

Reklama

Námořní vyšetřovací služba

(TV seriál)
  • USA NCIS: Naval Criminal Investigative Service (více)
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2003–2021), 309 h 57 min (Minutáž: 40–87 min)

Hrají:

Mark Harmon, David McCallum, Sean Murray, Pauley Perrette, Brian Dietzen, Michael Weatherly, Rocky Carroll, Cote de Pablo, (více)
(další profese)

Série(19) / Epizody(429)

Obsahy(1)

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty... (TV Prima)

Recenze (315)

Gemini 

všechny recenze uživatele

No, Mr. Bellisario pochopil, že JAG je o ničem a je mrtvý. Sice pozdě, ale nakonec to pochopil. Pak zašel na pivko s Jerrym Bruckheimerem, od kterého so domáknul, že teď frčí soudní lékařství a moderní vyšetřovací metody. A světe div se, vzal to za ještě lepší konec než zmiňovaný král popcornu. NCIS (téměř) nepoužívá nesmyslné až haluzové vyšetřovatelské vychytávky, a i když si občas vypomůže trochu supermanskou berličkou (která ale opět nedosahuje šílenosti JAGu, kdy mj. Hormon Rabb nakopal instruktorovi NAVY SEALs), je dostatečně zábavná i napínavá, nabízí skvělý tým, který si zamilujete, a je sakra šikovně natočená. A Sasha Alexander je celá taková šikovná;) Po rozchodu není lepší objekt, na který se můžete upnout:)) S druhou sérií nás ovšem božská Kate opustila a zlomila tak spoustu srdcí... Ale život jde dál, a když vám ho zpestří někdo jako Ziva Davidová, se spoustou věcí se vyrovnáte lépe:) Jak jsem onehdy říkal Tylerovi - hele, já vim že ta holka prošla izraelskou armádou a Mossadem, že mučí lidi a vůbec je to stroj na zabíjení...ale když ona je prostě tak roztomilá...:) ()

T2 

všechny recenze uživatele

__NCIS: 3.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,013,763 //počet predaných kusov 75,250║ __NCIS: 5.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,222,324 //počet predaných kusov 82,751║ __NCIS: 6.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $7,644,475 //počet predaných kusov 215,398 ║ __NCIS: 7.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $7,907,998 //počet predaných kusov 208,160 ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Od průměrných 3* seriál zachraňuje jakési vnímání pop kultury a "geeků", které přidává do vcelku obyčejného hledání vraha/vražedkyně. Hlášky jako "to je auto z GTA IV" nebo "vaše matka má rovné čelo, to byla klingonská nadávka víte..." potěší, i když pro starší publikum může naopak působit tahle snaha omladit kriminální seriál jako "neprůhledná". ()

mandes odpad!

všechny recenze uživatele

Skoro to nepozerám, iba ak to pozerá mamka, ale musím dat odpad ya tu superkretensku postavu Pauley Perretteove. Fakt ubohost ()

Dever 

všechny recenze uživatele

// Production companies: Belisarius Productions, Paramount Network Television, CBS Paramount Network Television, CBS Television Studios, thinkfilm// ()

Faidra 

všechny recenze uživatele

Dostane-li se člověk do rukou doktorům, sestrám a osobám v bílém, modrém a zeleném celkově, musí počítat s lecčím včetně toho, že bude brutálně buzen v nekřesťanskou hodinu a podrobován nepříjemným procedurám, že bude trávit valnou část dne zasmušilým posuzováním stavu stropu nemocničního pokoje a že schytá spolustonající propadlou televizním seriálům. Kdyby mi předtím někdo dal vybrat nejhorší z oněch možností, bez rozmýšlení bych zvolila tu třetí. Jenže člověk míní a Leroy Jethro Gibbs mu dá pár facek a uvede nějaké to pravidlo, z kterého jasně vyplývá, ať radši nemíní vůbec. Poté, co mě den co den obšťastňovali svou přítomností zamlklí doktoři, kteří mě burcovali dlouho před svítáním a zabodávali do mě za účelem mně neznámým jehly, aby se pak vytratili stejně záhadně, jako se objevili, a nutili mě se vztekat, že vyloženě zbožňuju chlapy, kteří se zčistajasna objeví a beze slova mě opíchají, načež se vytratí a já už je nikdy v životě nevidím, jsem byla vděčná jako zatoulaný pes za kus žvance za chlapa, který byl ochotný zdržet se hodinu, pobavit mě, zpohlavkovat podřízené a být sympaťák se sarkastickým smyslem pro humor a interasantně postříbřenou kšticí. Další členové ansámblu a zápletky též velice fajn, takže nevidím důvod, proč k té padesátce na americké vlajce tentokrát nepřihodit dalších pět hvězd. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Gibbs se dostane dovnitř. Má oprávnění, které ho dostane i k mrtvým mimozemšťanům pohřbeným v Area 51." Nemohu o tomto seriálu napsat nic špatného, protože je mi jasné, že agent Gibbs právě stojí za mnou. Na druhou stranu mu nedám pět hvězd, aby Gibbs viděl, že se ho vůbec nebojím. Ale zase si ho nechci úplně rozházet, takže přidám mé oblíbené Gibbsovo pravidlo č. 18 - Je lepší hledat odpuštění, než žádat povolení. ()

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál nemám rád. Je jen další z mnoha a není na něm nic výjimečného, až na to, že tam běhá jedna extravagantní osoba. Neustále vkládané hlášky mi navozuj pocit, že si scénárista sepsal seznam hlášek (většinou spíš vzpomínal, než vymýšlel nové) a ty poslepoval včerejším dílem komisaře Rexe... Všechny postavy sou neuvěřitelně černobílé a vždycky je jasný předem, jak se zachovají. Šablonovitost je tu až nesnesitelná. ()

Fretakata 

všechny recenze uživatele

Ide to dolu kopcom s týmto. Už dlho som to neskukla, teraz pár častí. Výmeny postáv a hercov ... hmm.. nič moc, hlavne tá akože cool patologička je u mňa trapas. Nereálne je to od začiatku (analýzy za pár minút, jasnovidectvo) ale teraz ?!  Stereotypnééééé. Našťastie bol Gibs silne promiskuitný, a tak sa dajú kauzy jeho bývaliek okoreniť osobnou angažovanosťou. ()

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

Klasické krimiseriály to majú ťažké, s pribúdajúcimi dielmi sa často dostavuje stereotyp spôsobený prevažnou epizodičnosťou a ani kvalitne spracované zápletky už nemusia stačiť. Rovnako ťažké to majú aj spin-offy, u ktorých nebýva zvykom aby pravidelne kvalitatívne porážali svoj predobraz. NCIS sa to podarilo a aj postupom času má divákovi stále čo ponúknuť. Môže za to hlavne celková odľahčenosť a vynikajúca tímová chémia - nie jedinečná v tomto žánri ale stále príjemne osviežujúca. A aj keď sa raz za čas pritrafia aj menej vydarené diely, NCIS je stále istotou, ktorá nikdy vyložene nesklame. ()

SNCIS 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nesmrtelný Leroy 'Jethro' Gibbs! Seriálu jsem se dlouho vyhýbal. Po shlédnutí několika sérii Námořní vyšetřovací služba: Los Angeles. Jsem si řekl, když je tak dobrý spin-off, jak dobrej asi musí bejt originál? Začal jsem tedy tuto kriminálku sledovat epizodu po epizodě. Dnes už mám za sebou 13 úžasných sérii. Tento seriál má i po tolika letech vysílání, tak skvělou sledovanost a tolik věrných fanoušku, že seriál skončí snad jen smrtí Marka Harmona, který ve svých 65 letech vypadá na 50 a do důchodu se zcela jistě nechystá, což je dobře. Dnes už si i myslím, že na nějaký spin-off "Námořní vyšetřovací služba: Los Angeles." se po čase zapomene a zkrátka jako kdyby nikdy neexistoval... Ale na tento originál se podle mně jen tak nezapomene. Pro mne NCIS patří mezi mé TOP seriály. Má to vtip, akci, napětí a každá série svého záporáka, svou dějovou linku. Má to zkrátka svoje kouzlo. Mohu jen doporučit... Ať si každý vytvoří svůj názor. ()

StarsFan 

všechny recenze uživatele

Z tradičních kriminálních seriálů o desítkách dílů je NCIS jediný, který mám skutečně ráda. Jde tu totiž o to, že kromě tradičního schématu "vražda - vyšetřování - zatčení vraha" nabízí i velmi zajímavé postavy. Nedokážu posoudit, nakolik to platí pro všechny série, přiznávám se, že jsem viděla dohromady sotva třetinu toho, co producenti pustili na obrazovky, ale vždy, když se k NCIS náhodou dostanu, ráda u televize vydržím až do konce. I to někdy ke spokojenosti stačí. ()

Ainy 

všechny recenze uživatele

Jsem si celkem jistá, že pokud bych pracovala pro Námořní, vyšetřovací službu, určitě bych na tomto seriálu našla spoustu chyb a nepřesností. Jenže pro ni nepracuji a tak hodnotím celkem vysoce. Seriálové díly NCIS mají spád, mají svůj humor a mají také příjemný a akční obsah. Jeden z mála seriálů, které mě baví. ()

hellstruck odpad!

všechny recenze uživatele

Mě to prostě vůbec nebaví.Takhle nesympatické obsazení jsem ještě nikde neviděla.Ani tu jednu hvězdu si to (podle mě)nezaslouží. ()

Ded@M@tes 

všechny recenze uživatele

Mark Harmon v čele vyšetřovacího týmu řeší zločiny námořnictva. Kriminálek je jak hub po dešti a upoutat diváka je těžké. Nesleduji pravidelně, ale mám za sebou už dost dílů. Námořní vyšetřovací služba patří mezi lákavější seriál. / Viděné epizody cca *30.dílů / ( Hodnocení: 7/10 ) ()

lesumir 

všechny recenze uživatele

Bratříček bruckheimerovských CSI je opravdu jedinečným seriálem, který si mně získal prvním dílem. Prvních pár dílu jsem v televizi neviděl kvůli tomu, že jsem slyšel, že přichází nový JAG, takže jsem zaklapnul uši a neslyšel. Ovšem s JAG to nemá vůbec nic společného, kromě producenta. Mark Harmon je dokonalým Gibbsem, tak tvrdého, ale na druhou stranu skvělého člověka (postavu) neviděl. Celý tým se dokonale doplňuje, ať už konzervativní Kate, nebo proutníkem DiNozzem. Třetí serii se změnil trošku dabing, což je škoda, ale zvykl jsem si a přišla Cote De Pablo, ze začátku jsem ji nemohl vystát, ale dneska bych to bez ní nevydržel, je o dost jiná než Kate, snad i lepší. Nevím, tohle nemám právo hodnotit, ale rozhodně to serialu neubralo, naopak, posunulo spíš jiným směrem. Dávám plný počet také proto, že veškeré díly nepostrádaji akci, dynamiku, skvělé hlášky a logiku. Rozhodně jeden z nejlepších krimi seriálů za poslední léta. Jen mám jednu výhradu, časem se Gibbs trochu omrzí svým jednotvárným chováním. U mně se to projevilo někdy v půlce třetí serie. ()

LiVentura 

všechny recenze uživatele

Příliš umělý asympatický tým vyjma charismatu herce Harmona, klasický obličej, který se nezapomíná.. Už je toho vychrleno na nás za mořem dost, tedy alespoň na můj vkus.!!! Američanům, co je americké, Evropanům, co je evropské.. nic víc nechci. ()

paascha 

všechny recenze uživatele

Seriál je celkem průměrná americká propagační sračka, mnohem zábavnější jsou jeho fanouši. Třeba tenhle DJ Laky, který se pustil do psaní a vypadlo mu z paličky skoro až vyznání : "Podle mě nejlepší seriál, který jsem za poslední dobu vyděl. Hlavně nejlepší herec co hraje Gibse a Dinozá. Ty jsou podle mě nejvtipnjší. Dávám 100%." No není to roztomilý? ()

Reklama

Reklama