Námořní vyšetřovací služba

• USA NCIS: Naval Criminal Investigative Service (více)
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2003–2024), 336 h 43 min (Minutáž: 40–87 min)

Sean Murray, Mark Harmon, David McCallum, Brian Dietzen, Pauley Perrette, Rocky Carroll, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Emily Wickersham (více)

Série(21) / Epizody(466)

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty... (TV Prima)

ibex

První série byla naprosto špičková, po pomalejším začátku se seriál rozjel a s každým dílem se zlepšoval. Nechybí tu akční scény, dějové zvraty, napětí... prostě vše tu je:-) **** Druhá serie opět výborná, atraktivní případy, nečekané zvraty a moře vtipných hlášek hlavně v podání Tonnyho (Michael Weatherly). A jeden mimořádný dějový zvrat na konci. prostě ***** I v další dvou seriích si seriál drží vysoko nastavenou laťku, takže za třetí a čtvrtou sérii ***** EDIT: Pátá a šestá série byly vynikající, ale pak už seriálu začíná docházet dech, vytrácí se vtip a i případy jsou docela nudné. NCIS: LA začíná být z mého pohledu lepší. ()

Salgafo

Nejlepší kriminálka všech dob...aspoň teda pro mě . Kam se na tento seriál hrabou CSI.Ti nesahají NCIS ani po kotníky... Seriál hlavně staví na dokonale sehrané a taky velmi rozdílné základní sestavě. Nemluvný mariňácký sniper,svůdná vražedkyně z Mossadu, detektiv z Baltimoru a počitáčový expert..Až rozdílní tak naprostá špička mezi vyšetřovateli..Před nimi se neschová žádnej zloděj,vrah či terorista..:)) ()

xpaja

Na americké poměry nadprůměrný kriminální seriál. Občas je i celkem vtipný. Tradičně ho sráží občas dosti hloupé případy, nereálné technické vychytávky (nekonečné zoomování digitálních foto atp.). Zarážející je také to že NCIS vyšetřuje spoustu věcí, které by vůbec neměli spadat do jejich kompetence. Dávám --- == 50% ==--- . ()

Leeroy3167

Seriál, ktorý okrem výborných kriminálnych prípadov ponúka skvelý tým vyšetrovateľov, v ktorom má káždý člen svoje miesto. Jemne morbídny Ducky, veľmi šialená Abby, pravidelne trápny Palmer, poctivý holub McGee, puritánka Kate, zabijačka Ziva, charismatický Gibbs a hlavne klaun Tony, ktorý je v podani Michaela Weatherleyho najzaujímavejšou postavou na pľaci. Seriál má za sebou 9 sérii a aj ked prešiel veľkým vývojom a najlepšie časy má už za sebou, si stále udržuje svoju kvalitu a to sa nestáva pri seriáloch tohoto typu často. Pre mňa jednoznačne najlepší Crimi seriál. ()

mArtinko5MB

10 rokov na scéne a stále ma to baví. Úplna pohodová sledovačka, príbeh Jetra a jeho grupy, stále niečim upúta. // No musím povedať, že sa gramofónový platňa v tejto 11. sérii obohrala maximálne. Stratilo to šmrnc a niektoré scény mi prídu už prehnane amatérske. Čo je veľa, to je veľa :) Zbohom NCIS 65% ()

Tomas.Neuman

Moje oblíbená kriminálka, zrovna dvakrát nejedu na vlně Las Vegas, New York atd., ale sympatičtí herci v čele s Gibbsem mi tady prostě přirostli k srdci. ()

AndrewNewman

Mierne originálny krimi seriál, ktorý zaujme len svojím obsadením a zameraním na vojnové prípady. Totižto ak mariňak v Iráku ukradne tyčinku z automatu hneď sa to dostane do databázy NCIS a tí na čele so Zipsom, bežia o zlomkrky aby toho nevychovaného vojáčika usmernili tým správnym smerom! ()

holka218

Jeden z nejlepších krimi seriálů. Postavy Abby, Gibbse a Tonyho jsou jedinečné a v jiném seriálu jsem podobný charakter postav neviděla. Abby je velice zajímavá a zároveň velice sympatická. Gibbs je chladný agent, který by ale pro svůj tým udělal všechno. Líbí se mi jeho hlášky na Tonnyho. Mám moc ráda novější díly, ve kterých vystupuje agentka Bishopová. Její charakter se mi moc líbí a je mi ze všech postav nejsympatičtější. Seriál se mi opravdu líbí a myslím si, že v něm je něco i ze skutečnosti. ()

Dexter666

I keď väčšina príbehov je celkom zaujímavo napísaná, nemožno po šiestich sezónach nebadať istú schématičnosť v niektorých z nich. Tento seriál však nestojí na detektívnych príbehoch. Stojí na jednotlivých postavách a na tom ako sú hlavnými protagonistami zahrané. O to tu totiž ide predovšetkým. Gibbs, Tony McGee, Ziva, Abbey, Ducky a aj niektoré ďalšie vedľajšie postavy sú naozaj verne zahraté. Navyše je to vtipné, má to spád, skrátka môj obľúbený seriál. ()

imaginer21

Sasha Alexander byla hlavní lákadlo. Když nakonec otěhotněla a její role Kate se musela nahradit, dost jsem se bál, že půjde celá série do háje. Ale ne. Přeci jen si tvůrci našli náhradu, která Kate nenahradila, ale dala do týmu něco jiného. I když Kate to prostě není. Ovšem dynamika, zajímavé zvraty a nezvratný Gibbs... To je prostě NCIS, něco nového, daleko od JAGu a zcela mimo CSI. Prostě něco nového. Čistých 80 %. ()

Riker

Jdu proti většině, ale mně se líbil JAG a tohle je jakási trapná nadstavba toho, co tu bylo již dříve. ()

vasek.raul

Hodně dobře udělaný seriál. Dobrá doprovodná hudba, dobré obsazení, zajímavý děj, vtipné hlášky...netradičně zpracované...za 80... ()

Alfonso198

Mno, za srdce mě to rozhodně nechytlo... Sice jsem viděl asi jen 2 nebo 3 díly, ale na další se stopro nepodívám. Jo a vypadá to hrozně nízkorozpočtově, snad ještě hůř než zde opovrhovaný JAG :-) ()

ArMinO

Parádna vec. Myslím, že pri nijakom vyšetrovacom seriály sa takto nezabavíte. Niekedy ani nesledujem čiaru vyšetrovania, ale proste tú zábavu okolo toho. Postavy sa dokážu zabaviť a podržať v každej chvíli. Nebudem menovať, lebo všetci hrajú svoju rolu úžasne. 95% ()