Námořní vyšetřovací služba

• USA NCIS: Naval Criminal Investigative Service (více)
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2003–2024), 336 h 43 min (Minutáž: 40–87 min)

Sean Murray, Mark Harmon, David McCallum, Brian Dietzen, Pauley Perrette, Rocky Carroll, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Emily Wickersham (více)

Série(21) / Epizody(466)

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty... (TV Prima)

Katte

Ač jsem viděla hodně kriminálek, tak tato je zase něco jiného. Zajímavé případy a snad ještě zajímavější detektivové, především v podání Pauley Perrette. ()

Jezkobezko

Jednoducho sa neda prehltnut nezmysel ohladom toho,ze namorny vysetrovaci urad vysetruje uplne vsetko...od dopravnych nehod az po teroristicke utoky.A vsetci su tam neznesitelne roznorodi.Za 2. ()

Eilem

Kriminálne seriály moc nemusím no tento sa vydaril. Neni to len typická klasická kriminálna brečka.Skvelý humor medzi hercami ,ktorý je síce stále o tom istom ale nikdy neomrzí. Skvele postavené herecké úlohy počínajúc Gibsom končiac Palmerom v pitevni. Momentálne prebieha 8.séria . veľa ludí snáď poteľí, že bude aj deviata. ()

Lucky;)

NCIS si narozdíl od svého předchůdce (JAG) dokáže i po mnoha sériích udržet konstantní úroveň. Mark Harmon svou roli zvládá bravurně a jak se v pár dílech, v kterých nebyl, ukázalo, tak on je tím hnacím motorem. Pauley Perrette a Cote de Pablo jsou navíc sympatický, sexy holky, ale né tak sexy, aby jim člověk nevěřil jejich role. Vyšetřovací metody jsou zde uvěřitelnější, než ve všech verzích CSI dohromady. ()

tartan

Kriminálnych seriálov je v súčasnosti plná....priehršť, ale títo "námorníci" u mňa vysoko vedú nad všetkými tými CSI neviemakými, už len preto, že sú námorníci ;-) ()

Peter-1307

Je to jeden z mnou videných krimiseriálov, kde to postupne, diel za dielom nezapadá do rutiny, aby sa z toho nakoniec nestala obyčajná šedivá priehľadnosť - prekry diel s dielom a uvidíš, až na výnimky to isté. Bude to asi týmovou chémiou a nielen pred kamerou, ale i za ňou, čo robí tento seriál pre mňa zaujímavým. ()

elleyne

Je pravda, e kriminálek je dneska plno, ale pro mě se tahle přeci jen odlišuje. Je výraznější, případy mi přijdou zajímavější .A asi nejvíc mě zaujal Mark Harmon jako Gibs. ()

Alca

Co na to říct? Prostě super parta, kde se jeden může spolehnout na druhého. První dvě (myslím) série s Kate se mi líbily víc než další se Zivou. Je pravda, že když se díváte na víc dílů za sebou, začne vám lézt na nervy, jak se chovají pořád stejně, Gibs pořád pohlavkuje, Tony dělá sexistický vtípky,... ale jako jednohubky naprosto neodolatelný. Rozhodně je to mnohem napínavější a nápaditější než mladší brácha NCIS L. A. ()

pekas

Nesleduji pravidelně, ale zatím každý díl, který jsem viděl, mě bavil. A Ziva je velice zvláštní šťabajzna. 90% No to už tak úplně neplatí, jsem u jedenácté sezóny a hodlám se prokousat až do konce. Samozřejmě, že takhle dlouhý seriál začne být stereotypní, ale zatím to pořád jde a hodnocení neměním. ()

borohub

Nevím no, je toho moc, u těchto seriálů spíše hodnotím nostalgickou hodnotu, což je u tohoto nula. Pokud v TV nic jiného nedávaj tak si to pustím, jinak nevyhledávám ()

Wooke

NSIC je pre mňa jednotkou, čo sa týka krimi seriálov. Je to vtipné, zmysluplné, akčné, dramatické a hlavne ľudia z NCIS sú vážne cool a je to jediná americká služba, ktorú uznávam. ()

brzozin

Nekonečně se táhnoucí oslava americké armády, která evidentně funguje jako stát ve státě. Já prostě nedokážu slzet, když vlaje americká vlajka a hraje k tomu chytlavá muzika. Netají se mi dech, když se na slunci lesknou zlaté výložky nějakého majora. Opravdu věřím, že každý americký klučík by chtěl být jednou vojákem, ale mě to prostě nebere. Byly doby, kdy se tahle hovadina vysílala v počtu jeden díl týdně. Dnes už dostanete dvojitou porci a to navíc dvakrát týdně. Možná přijde doba, kdy už ani nic jiného vysílat nebudou. Vlastně kromě Ordinace, pochopitelně. ()

ac1976 odpad!

Keď počujem slovo mariňák, tak sa mi chce srať! Bellisario je posadnutý armádou tak investoval do ďalšieho nezmyslu a zmiešal dokopy CSI a JAG, pridal takmer vtipného Dinozza, geniálnu laboratórnu krysu Abby, ktorá vyzerá akoby ušla z psychošky a ospevovaného Gibbsa. Toho nechal biť svojich podriadených (v krajine kde Vás zažalujú za každú blbosť) a vyšetrovať prípady, keď super elitu armády zabije aj ochrnutý dôchodca príborovým nožíkom! Politickú "korektnosť" tejto blbosti je zbytočné komentovať! No televízny klenot! ()

ACDCKL

Pro mě tento seriál srdcovka, ale jak jednou skončí Leroy Jethro Gibbs, tak končím i já. Zpočátku mě mrzel odchod Kate, následně pak Zivy, Tonnyho a Abby - ti byli to nejlepší, co seriál měl a i když tvůrci dodali mladší herce, tak už to není přímo ono. ()

MartyMcFly89

Nechytlo mě, má to svou kvalitu, ale jen průměrnou. Dříve uvedené CSI (Kriminálka Miami/LA) mě chytly více. Hlavní hrdina mi také není moc charismatický (na oblíbeného Horatia nemá, Grisson ale také má co do sebe ... nemluvě o Gary Sinisemu z Forresta Gumpa, tentokrát s nohama). Tyhle vojenské vyšetřování nemám moc rád, abych pravdu řekl, tak i JAG se mi líbil více. ()

DooFooS

Takovýhle humor já můžu a to ostatní už je jen nadprůměrně příjemným doplňkem, který nalezeneme i v jiných detektivních seriálech. ()