Námořní vyšetřovací služba

• USA NCIS: Naval Criminal Investigative Service (více)
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2003–2024), 336 h 43 min (Minutáž: 40–87 min)

Sean Murray, Mark Harmon, David McCallum, Brian Dietzen, Pauley Perrette, Rocky Carroll, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Emily Wickersham (více)

Série(21) / Epizody(466)

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty... (TV Prima)

Paity

Už dlouho jsem neviděl něco tak nudného. Přitom má jít vlastně o seriálové kriminální drama... ovšem drama se koná maximálně tak ve chvíli, kdy něco emo-školačka zkoumá pod mikroskopem a chrlí jedno "moudro" za druhým, jako by se jí v mozku otevřel Ottův naučný slovník. Asi seriál pro vojenské nadšence a ty, co milovali JAG. ()

Gogo333

Docela příjemný seriál, který občas pobaví, ale že bych na to musel pořád koukat tak to ne. Případy jsou většinou na stejný brdo. Ale o proti JAGu je to zajímavější a zábavnější. Nejvíc mě baví Abby a její hlášky. 70% ()

jakeer

Dosť jednoduchý seriál, až sa mi nechce veriť, že spomedzi všetkých amerických seriálov je práve tento v Európe najziskovejší. Holt, Európa... Veľký rozdiel medzi Komisárom Rexom a NCIS veru nevidím... ()

jasiska

NCIS dokazuje, že v seriáli sú najdôležitejšie zaujímavé postavy. Akože kde inde máte takú sebranku exotov: Abby, Tony, McGee, Ducky, Gibbs, Ziva/Kate... Seriál má aj kopu úžasne vtipných dialógov. K tomu ešte zaujímavé vyšetrovanie (aj keď občas sa zamotám, lebo je to trochu komplikované a rýchle). A ako jeden z mála seriálov si NCIS drží úroveň aj v 7. sérii. Čo iné si môžeme želať? Btw. k dileme Kate vs. Ziva: úzkoprsá bývalá v podstate bodyguardka nemá šancu v porovnaní s nebezpečnou a záhadnou agentkou Mossadu. A vôbec... NCIS som sledovala od začiatku, ale naozaj som sa namotala, až keď prišla Ziva. ()

Schuldiner

V principu velmi laciná záležitost a z morálního hlediska hrozně povrchní. Jako kriminální seriál trapné a hlavně úplně zbytečné. ()

Warle

Jeden z mála detektivních seriálů, kde nemůžu váhat a dát něco jiného, než plný počet. Má to říz, má to šarm, má to vtip, má to Marka Harmona a hlavně to má Pauley Perretteovou, která je opravdu úžasná. ()

Hanes88

Naprosto úžasný seriál, kterému nechybí skoro nic. Vyšetřování jednotlivých případů, propojení se starými případy, mezi tím vším je ještě děj, kompletně je to nabito hláškami, ale taktéž jsou zde i ztráty. Pro mě prostě jeden z nejlepších seriálů vůbec.100%. ()

Drirr

Nechápu. Nechápu, že se někomu podařilo udělat kriminální seriál, který mě bude neskutečně bavit asi osm sérií... 75% ()

J*A*M*A*L

Docela vůbec ne špatný krimi-seriál těch krimi-seriálů už tu bylo mraky, ale tohle se protentokrát vážně povedlo a fakt to bylo skvělé.I skvělá parta sympatických herců a hereček a skvělé díly u kterých jsem se tedy vůbec nenudil.85% ()

Greg25

Já vím není to ideální, ale díky vtipu a senzačně vykresleným postavám je to seriál, které jemu podobné nechává za sebou. Má totiž svůj vlastní šmrnc a styl. Díky čemuž to nejsou jen příběhy z kriminálních archů vyšetřovacích služeb. Na druhou stranu čím dál seriál jde, musíte si zvyknout na lehce se zvyšující americkou nacionální vložku. Ale stále v snesitelné míře. 90% Dodatek z 24.9.2014: Obavy, že s odchodem Cote de Pablo alias Zivy Davidové, půjde seriál kvalitativně dolů se nepotvrdily. Ale spíš se ukázalo, že seriál má svojí zlatou éru už za sebou (nepřekonaný vrchol přišel od druhé do šesté série). Seriál sice ustál odchod jedné z hlavních (a skvělých) postav, ale nutno podotknout, že jeho vrchol už se nevrátí (ten náboj a ta energie z toho už nikdy sálat nebude; na druhou stranu největší krizi má už seriál zřejmě také za sebou, a to v 8. sérii, kdy tvůrci řešili otázky "co s tím? jak to oživit? trochu nakopnout?" a výsledek byl na facku, ale v deváté sérii se už zase srovnali). Už desátá série naznačila, že kvalita jde mírně dolů, nejde přitom tolik o případy, jako spíš o okoukanosti prostředí, postav a celé struktury seriálu. Díky (v rámci daného žánru) vysoké kvalitě dialogů a skvělým postavám i hercům, ale NCIS stále zůstává nejlepším moderním (ale zároveň klasickým) kriminálním seriálem současnosti s epizodickou strukturou. A jak je vidět tenhle status seriálu jen tak někdo nevezme. ()

Gulde

Dost nápaditý seriál, který vždy dokáže překvapit dost nečekanými dějovými zvraty, a člověk si němůže nikdy být jistý, co se stane dál. Ještě lepší, než jeho předchůdce JAG. ()

chalp

Hlavná úloha Jethra Gibbsa bola písana na herca s charizmou Pacinovského kalibru a nie na televízneho šaška, ktorý stojí len na svojich replikách, jo a cynizmus už začína byť out... ()

waits

Poctive jsem shlednul nekolik dilu, a bohuzel si musim priznat, ze me tenhle serial miji. Ani k jedne postave jsem si nenasel vztah, Gibbs je mi vylozene nesympaticky, styl humoru mi nesedi. Pribehy nejsou vymysleny uplna spatne, takze za dve... ()

kubyno

Oproti CSI je tu mnohem lepší vyšetřování a zápletky - žádný nereálný a haluzový styl a žádné nekonečné natahování stejnými případy. Je to pro mě velice příjemná oddechovka, u které se nenudím, a zároveň je vtipná (např. by se dala napsat kniha o Tonyho jménech pro McGeeho...). Jinak poslední série (cca 8. -9. serie) se mi zamlouvají čím dál víc, je to opravdu pohodová podívaná. ()

Ole92

Moje oblíbená kriminálka která je ale na druhou stranu odlehčená díky nekonečným vtipům Tonnyho DiNoza a nekonečným množstvím pravidel Gibse. A Ebi z laborky??? To je prostě něco neuvěřitelnýho. ()