Námořní vyšetřovací služba

• USA NCIS: Naval Criminal Investigative Service (více)
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2003–2024), 336 h 43 min (Minutáž: 40–87 min)

Sean Murray, Mark Harmon, David McCallum, Brian Dietzen, Pauley Perrette, Rocky Carroll, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Emily Wickersham (více)

Série(21) / Epizody(466)

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty... (TV Prima)

Webb

Průměrný seriál který si hraje na něco víc. Bohužel však bezúspěšně. Seriál se snaží mnoho dramatických scén zjednodušovat a opět, jak už jsem si u podobných seriálů zvykl, je tu cítit ta naivita. ()

Frajer42 odpad!

Totální sračka. Viděl jsem tedy jen pár úseků, protože si myslím, že jsem stále normální, nebo si to alespoň nalhávám. Hrozně mi to připomínalo všechny ty nejrůznější kriminálky, které tolik nesnáším. Tudíž jsem si velmi rychle dokázal vybudovat nesnášenlivost i vůči téhle sračce. A to se přece musí patřičně ocenit. ODPAD! ()

AllShallFall odpad!

Zas dalsi americkej propagandistickej seriál. Pachatel je vždycky dopaden, vyšetrovatelé si to v hlavě vydedukují sami, To je skoro jako Džesika Flečrová. To mě poser. Kdyby běhali po světě takovíhle policajti, tak snad není žádná kriminalita. ()

Eawy

Úprimne. Prvé dve série boli veľmi dobré. Mark Harmon so svojimi čiernymi kávami očaril. Keď do týmu ale v tretej sérii keď sa pridala Cote de Pablo, to do... Prvé dve a polka tretej série 100% Zvyšok iba 50% celkové hodnotenie 70% ()

klerik

Kvalitná ukážka "dnešného" amerického krimi seriálu. Porovnateľné s CSI: LV a ešte k tomu zábevnejšie... Sympatické, že tvorcovia sa s hrdinami nemaznajú... ()

Larrysbride

NCIS má jistě kouzlo, které žádná jiná kriminálka nemá, o tom žádná, ovšem po takových dvou sériích přestanete i toto vnímat a ze seriálu se tak pro vás stává lepší průměr... P. S.: Pro linku s Arim Haswarim si jednu hvězdičku přidejte! ()

Yardak

Kvalitní parta vyšetřovatelů v čele s Markem Harmonem. Dobré příběhy, občas solidní humor a celkově nad úrovní kriminálek, nebo spíš mě tohle víc baví než kriminálky z velkých měst :o). 89 %, slabších 5 hvězd. ()

heyda

V dnešní době zaplavené spoustou krimiseriálů se mi většina plete. Ale tenhle je jiný!!! A lepší!!! Nejvíc jsem si oblíbil Pauley Perrette, ale i Mark Harmon a ostatní jsou natolik výraznými herci, že mě to prostě baví. Pokud se rozhodnout pro nějaký krimiseriál v současné době, tak vřele doporučuji tento!!! 85% ()

anderson

V USA sa NCIS aj CSI vysielajú na CBS, napriek tomu sú si jasnými konkurentmi. BELLISARIO po (úspešnej) stupidite s názvom JAG ale pochopil, že iba ako lacnejší epigón BRUCKHEIMEROVHO opusu príliš nezaboduje. Vrátil sa teda do rokov 80-tych (kedy stvoril MAGNUM a AIRWOLF) a vytvoril "hláškujúcich" vyšetrovateľov, ktorým idú (často dosť absurdné) prípady takpovediac od ruky. "Doťahovanie sa" medzi DiNozzom a Kate či McGeem skrátka nemá chybu a často pripomína legendárne dialógy medzi DEMPSEYM a MAKEPEACOVOU. No a MARK HARMON so svojím až britsky suchým prejavom je už len špičkou zábavného ľadovca. Vrcholne nesympatická mi je iba laborantka ABBY ktorej výkon sa nedá označiť inak ako omyl. Technická poznámka: Keďže som NCIS neveril, kašľal som aj na jeho premiéru na HALLMARKU a neviem teda ohodnotiť kvalitu českého dabingu. Ten slovenský (vyrobený MARKÍZOU) je ale špičkový. (25.4.2006) ----- Tak som zhliadol 2 inkriminované epizódy z JAG-u (konkrétne sa jedná o ICE QUEEN a MELTDOWN z VIII. série) a musím povedať, že som rád, že som ich nevidel ako prvé. Sú totiž dosť biedne a dejovo príliš roztrieštené (navyše v nich MARKÍZA použila iných dabérov, čo je des a bes). No a dabing na HALLMARKU ? Tak to je odpornosť sama o sebe, ktorá robí z NCIS (v spojení s tými čiernobielymi flashbackami "budúcnosti") akúsi telenovelu bez štipky humoru. MARKa HARMONa totiž majstrovsky nadaboval už JIŘÍ BARTOŠKA v CHICAGO HOPE a LUDĚK ČTVRTLÍK nemá šancu mu konkurovať. - Ale ako vidím u užívateľa bundaboya, tá moja poznámka sa vzťahuje na práve začatú tretiu sériu ktorú som tiež včera videl. Bohužiaľ. (27.6.2006) ----- ČESKÁ FREE-TV PREMIÉRA: NOVA (prebrala verziu z HALLMARKu) = 21.2.2007 (21.2.2007) ()

Thomick

"Kdo to udělal?" - "Evidentně někdo, kdo měl moc na spěch" --- "Aspoň se na to pořádně vyfik" - "Myslím, že když se ráno oblékal, asi netušil, že dnes přijde jeho konec" --- Totální stupidita. Fuj. ()

Jenda

Všechny díly jsou zábavné a hlavně mají logické vyústění. Ne jako některé rádoby krimi seriály. Sérii zdobí úžasné konce. Dodatek: S příchodem Cote de Pablo dostal seriál nový náboj. ()

ARI50

Tahle námořní služba je zajímavá a celkem se dá koukat na díly protože není to úplně špatné abych to odsoudil a mám to i rád a tak ras zas čas keď je chuť a nálada se kouknu jak jde život vyšetřovatelů, herecky není špatní obsazení. ()

stub

Jako nenáročná, příjemná zábava po těžkém dni, je to docela dobré. Příjemně jednoduché pojetí, sympaticky nablble charakterní postavy, fungující herecké obsazení. Na druhou stranu, soudný člověk se chvílemi těžko ubrání dojmu, že je to propaganda jako prase;) ()

villon17

Nevím, jestli to bylo mou dobrou náladou, ale tak jsem se nasmála dialogům, až jsem tomu musela dát jednu hvězdu. Kdybych to ale měla brát vážně tak jako oni, stejně bych se smála:) ()

Marek1991

Sledovať NCIS je pre mňa ako trest, humor ide pomimo mňa, dialógy tiež, pseudohrdinstvo a pseudoakcia tiež. Niekedy mám pocit, že je to stále o tom istom. Mám dosť týchto nesympatických, drsných, naivných, stále sa na niečo hrajúcich, kriminalistických seriálov. Kvalitou u mňa veľmi nízko, nemám rád vnucovaný amerikanizmus. Tento seriál teda tiež nie. ()