Castle na zabití

Ukázka z filmu 3
Krimi / Komedie / Drama / Mysteriózní
USA, (2009–2016), 124 h 47 min (Minutáž: 40–45 min)

Předloha:

Barry Schindel (povídka)

Nathan Fillion, Stana Katic, Molly C. Quinn, Susan Sullivan, Jon Huertas, Seamus Dever, Tamala Jones, Ruben Santiago-Hudson, Penny Johnson Jerald (více)

Série(8) / Epizody(173)

Recenze uživatele Bozvav k tomuto seriálu (4)

Castle na zabití (2009)

Castle je šaramantní, vtipný a uhlazený, Kate Beckettová houževnatá, spravedlivá a má odzbrojující úsměv. Kolegové z oddělaní vražd skvěle sehraní, vtipní a sedí v seriálu jak hřebík na hlavičku. První dvě řady jsou naprosto dokonalé. Ve třetí řadě nastává bohužel lehce sešup dolů, který dle očekávání pokračuje. Nesmyslné zápletky, v rozcapeného spratka dorostlá dcera, utajený otec jako sveřepý agent CIA, pararelní svět, cestování v čase, dvojníci a jiné. Z téměř dokonalého krimi seriálu, se k mému velkému zklamání postupem stává mýdlová "opereta", jejíž klesající úroveň nezachrání ani pár hlášek a vtipů. I skvěle fungující chemie mezi dvěma hlavními protagonisty potom co se dají oficiálně dohromady, přestává fungovat a je rozmělněna řadou slaboduchých, unylých dialogů plných patosu a ufňukané romantiky.Za mne 1 a 2 řada plný počet, třetí 4 hvězdy, 4 a 5tá tři hvězdy a další už jen dvě hvězdy tak, tak. ()

Série 1 (2009) (S01)

Naprosto skvělá záležitost. Humor, napětí a hlavně dokonalá chemie mezi Castlem a Backetovou.Za mne 100%. ()

Série 2 (2009) (S02)

Série 3 (2010) (S03)

Naprosto skvělá záležitost. Humor, napětí a hlavně dokonalá chemie mezi Castlem a Beckettovou.Za mne 90%. ()