Beze stopy

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2002–2009), 112 h 50 min (Minutáž: 40–44 min)

Anthony LaPaglia, Poppy Montgomery, Marianne Jean-Baptiste, Enrique Murciano, Eric Close, Roselyn Sanchez, Annie Corley, Brian Tee, Dylan Baker (více)

Série(7) / Epizody(160)

Každou minutu na světě záhadně zmizí stovky lidí. Speciální jednotka FBI v New Yorku vedená agentem Jackem Malonem (Anthony LaPaglia) je vytvořena speciálně pro tyto případy. Jeho tým sbírá střípky důkazů a postupně se snaží nejen objasnit příčiny, jež vedly ke zmizení lidí, ale hlavně je nalézt a to dříve, než uplyne magická hranice 48 hodin, po nichž pravděpodobnost úspěšného objevení živého člověka extrémně rychle klesá až na nulu... (oficiální text distributora)

YNWA

5 hvězdiček pouze za první 3 série, které jsou téměř bezkonkurenční. Po pauze, kdy na nás během 3 let vychrlili další 4 epizody, jsem trochu zklamán a hvězdy dávám 3......ve výsledku ty 4 stars odpovídají:-) ()

Daviidesek

Krásná hudba, kruté zvraty, temná atmosféra. K tomu božská agentka v podání Poppy Montgomery. City jdou většinou stranou, přesto jsou osudy těch, po kterých se pátrá, i pro suchého diváka občas srdceryvné. Dialogy si na nic nehrají, podávají pouze potřebné informace k divákovi. Nic nechybí a nic není navíc. Krásně vyrovnané a vcelku dost realistické. 90%. Asi nejlepší seriál z produkce Bruckhaimera. ()

A.Hu_

Já nevím, ale mě to prostě nebaví. Budiž kladem to, že tam není žádná zbytečná krev, šlapky motající se kolem drahých aut, letadel, vlaků, ponorek atd, jak je to u Bruckheimera zvykem, honosné záběry ukazující "the real american life", ale prostě je to nuda. Flashbacky jsou stejné jako každý díl, herecké výkony jsou nuda, hudba je nudná, ponurá atmosféra uliček, které se mi zdají stále stejné je taky nudná.. Prostě mě to nebaví. ()

tetka betka

Videla som všetky diely, každý jeden sa mi páčil. Na tomto seriáli ma zaujalo to, že tam nie je až tak moc sci-fi, ako v ostatných Bruckheimerových kriminálkach (okrem Cold Case, tomu tiež nie je čo vytknúť) a že nie vždy to skončí happy-endom. Nie že by som bola taká bezcitná, ale pridávalo to na realite. Herecké obsadenie taktiež super. Škoda, že sa toho nenatočilo viac. ()

Onlajn

Každý díl je jedno a to samé. Někdo zmizí, ze začátku samá záhada, všechno se postupně vysvětluje a nakonec Happy End. Nejsem zastánce takových krimi seriálů a ještě k tomu, kdy mi nejsou postavy a ni herci nijak sympatičtí. Prostě jedna z mnoha obyčejných kriminálek. ()

padlar

Víceméně průměrný kriminální seriál. Od ostatních ho odlišuje, jak do jisté míry civilnost a uvěřitelnost vyšetřování, tak i to, že ve většině případů (co jsem alespoň viděl) oběť své zmizení přežije. Jinak řečeno, příjemná odpolední či pozdně noční oddychovka. ()

Petra.Dusbab

Musím říct, že mám velice ráda tento seriál, moc se mi líbí a musím vyzdvihnout herecké výkony hlavně dvou herců a to: Enrique Murciano a Eric Close, oba dva to jsou skvělí herci, moc se mi líbí v seriálu jsou bezva. Celkově velmi příjemný seriál, má pár much, ale bezva. 8/10 ()

DserCom

Když jsem byla mladší, milovala jsem to. No... S odstupem času mě to už tolik nebere, není to nic nového, co by vyloženě zaujalo. Ale když už nějaký díl běží, s nostalgii se ráda kouknu. Storytelling totiž není špatný, a hlavní postavy jsou sympatické. 60% ()