Beze stopy

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2002–2009), 112 h 50 min (Minutáž: 40–44 min)

Anthony LaPaglia, Poppy Montgomery, Marianne Jean-Baptiste, Enrique Murciano, Eric Close, Roselyn Sanchez, Annie Corley, Brian Tee, Dylan Baker (více)

Série(7) / Epizody(160)

Každou minutu na světě záhadně zmizí stovky lidí. Speciální jednotka FBI v New Yorku vedená agentem Jackem Malonem (Anthony LaPaglia) je vytvořena speciálně pro tyto případy. Jeho tým sbírá střípky důkazů a postupně se snaží nejen objasnit příčiny, jež vedly ke zmizení lidí, ale hlavně je nalézt a to dříve, než uplyne magická hranice 48 hodin, po nichž pravděpodobnost úspěšného objevení živého člověka extrémně rychle klesá až na nulu... (oficiální text distributora)

Respex

Velice sympatický tým a relativně neokoukaný formát. Mě to baví a to i několik řad po sobě.... Překvapivé ale pravdivé. Za mě 3,5* ale zaokrouhluji nahoru. ()

FireTight

Nadprůměrný detektivní seriál, jehož největší devízou je upuštění od vyšetřování vražd a zaměření se na náhodná zmizení nebo únosy. Má vlastně jedinou chybu - postupy detektivů se často opakují. Ano, ve skutečnosti se případy agentů FBI z tohoto oddělení asi také opakují až do zblbnutí, jenže dívat se 50x na ten úplně samý díl jen s jinými postavami a seřazením scén brzo omrzí... Jinak skvělý seriál, při porovnání s CSI uričtě. Zákon a pořádek to však není... :) ()

TaNya_

Obtěžuje mě celé zpracování, hlavní postavy a to jak se na všechno díváme zpětně a nelogicky. Chování vedlejších postav je padlé na hlavu a ten hroznej dabing tomu ještě ubírá. A úplně nejvíc mi vadí, že tenhle seriál jede v televizi u nás doma skoro každý den. ()

Mercilonka

Když seriál začínal, těšila jsem se. Nápad dobrý, napínavý a hlavně i reálný. Ale provedení mě hodně zklamalo. Herci mi stále nějak nejsou sympatičtí, možná mi jsou až protivní. Ale takhle odpoledne, když prší a není co dělat, je to dobrá kulisa třeba při skládání puzzle nebo žehlení. Ale sedět u televize a cíleně pořad sledovat, to určitě ne. Natolik pro mě není zajímavý. Snažila jsem se k němu najít cestu, ale často jsem v půlce zjistila, že nevím o co jde,. ()

Mamlas

První série jsou velmi dobré, klidně obvykle za 3 hvězdy, postupně se to ztrácí a upadá v až nedívatelnou sociální kravinu plnou blábolů a fiktivních emocí lidí, kteří jsou mi šumák. (20%) ()

route60

První části jsou skvělé ale postupně ztratí tempo a kouzlo prvních sériii, chytrý seriál v kterým vévodí mozek a né zbraně, Bruckheimer se překonal a kde se hrabou na Beze stopy takové kriminálky Miami nebo New York. ()

Reiner

Člověk tomu musí přijít na chuť. Ze začátku nic moc, ale postupně se díly stávají čím dál lepší. Zajímavý náhled na postupy a způsob, jak hledat pohřešované. 5* a doporučení je jasné :) ()

HaninaHope79

Já na kriminálky zrovna moc nejsem, ale tuhle mám hodně ráda i postavu Jacka Malona. Někdy mi přijde, že Jack často jedná na vlastní pěst a porušuje zákony, předpisy. To jen díky tomu, že ho tlačí čas, aby našel pohřešované osoby. Někdy i ostatní agenti dělají při vyšetřování chyby, ale líbí se mi, jak jako tým všichni drží spolu. To se jen tak někde nevidí. S Jackem a Samanthou je to napnutý až do poslední chvíle. Musíte si na rozuzlení jejich zvláštního vztahu počkat až do 7. série. Když by tam bylo více milostných scén, byla by z toho i fajn telenovela. Bohužel se tam více zaměřují na krimi případy a tak je to takový neurčitý, což je docela škoda. 5 hvězdiček za to, že jsem po letech viděla všechny díly a že si na některé ještě vzpomínám. Většinu z nich jsem viděla kdysi dávno v televizi. ()

imaginer21

Krásná hudba, kruté zvraty, temná atmosféra. K tomu božská agentka v podání Poppy Montgomery. City jdou většinou stranou, přesto jsou osudy těch, po kterých se pátrá, i pro suchého diváka občas srdceryvné. Dialogy si na nic nehrají, podávají pouze potřebné informace k divákovi. Nic nechybí a nic není navíc. Krásně vyrovnané a vcelku dost realistické. 90%. Asi nejlepší seriál z produkce Bruckhaimera. ()

Ellush

Samotný seriál nic nového nepřinesl... Ale ty případy sou poměrně zajímavé a žádné hrubé chyby nevidím. ()

Martiiiiinka

Beze stopy je fajn seriál. Tak, že vesměs ničím výrazným neupoutá, ale taky nijak výrazně nezklame. Krom zápletek jednotlivých případů se seriálem táhne dějová linka, která dělá z postav lidi a to je taky fajn. To fajn je tady taková diagnóza, lepší ani horší to nebude. Což ale vlastně nevadí, zejména v případě vysílacího času, v němž seriál Nova nasadila. Beze stopy není zabitý čas, není to hloupá záležitost a není to nuda. A mimo to působí vcelku uvěřitelně. Pokud máte výhrady vůči CSI franchise pro těžkou uvěřitelnost a zbytečnou komplikovanost nebo Castlovi a Rizzoli & Isles pro komediálně laděnou show, tady budete mít pocit, že takhle nějak by to třeba mohlo vypadat. Tři plus. ()

unclejack

Bez stopy je síce hutnejšie podaný seriál ako CSI, má však aj menej zaujímavý cast. Jednotlivé prípady kolíšu od zaujímavých a pútavých až k priemerným, myšlienka, že nie každá kriminálka potrebuje mrtvolu sa mi však pozdáva. Taká záležitosť na psaívne sledovanie s parádnou znelkou. ()

Naby

Přístup různorodých herců je celkem fajn. Herecké výkony jsou taky velice slušné. Na 4* došáhnul jen s odřenýma ušima, protože přesné hodnocení je tak na 3,5*. Od ostatních seriálu se moc neodlišuje, dal by se vyměnit i za jinou kriminálku. ()

uprchlice

Trochu méně povedený kriminální seriál. Vražd je tam málo kdy a hledání zmizelých osob není tak zajímavé. Někdy až nudné. ()

Nediro

Průměrná detektivka. Jack Malone a jeho tým vyšetřuje zmizení beze stopy. Pozitivně beru fakt, že se zde střídají dobré konce s těmi špatnými, tedy že pohřešovaná osoba je v jednom díle nalezena živá a zdravá a třeba v tom dalším jí nejdou mrtvou. Divák si tak nemůže být nikdy jist, zda obeť bude zachráněna či ne. Tři hvězdy. ()