Beze stopy

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2002–2009), 112 h 50 min (Minutáž: 40–44 min)

Anthony LaPaglia, Poppy Montgomery, Marianne Jean-Baptiste, Enrique Murciano, Eric Close, Roselyn Sanchez, Annie Corley, Brian Tee, Dylan Baker (více)

Série(7) / Epizody(160)

Každou minutu na světě záhadně zmizí stovky lidí. Speciální jednotka FBI v New Yorku vedená agentem Jackem Malonem (Anthony LaPaglia) je vytvořena speciálně pro tyto případy. Jeho tým sbírá střípky důkazů a postupně se snaží nejen objasnit příčiny, jež vedly ke zmizení lidí, ale hlavně je nalézt a to dříve, než uplyne magická hranice 48 hodin, po nichž pravděpodobnost úspěšného objevení živého člověka extrémně rychle klesá až na nulu... (oficiální text distributora)

agentmiky

Jeden z nejlepších krimi seriálů,co znám.Každý díl je jinak uspořádaný,což je dobře.Nejsou všechny na jedno brdo.Pár dílům bych dal klidně i pět hvězdiček,protože děj byl prostě famozní a v dílu byla i dobrá hudba.Ale jsou zase díly,kdy bych to nejradši vypnul.Nuda,nuda a nuda.Anthony LaPaglia je výborný v roli Jacka Maloneho.Hodnocení:4* a 75% ()

SaNcHeZ_cz

Přístup k tématu trošku jiným způsobem se vyplatil. Beze stopy je seriál, který lehce nevýrazně ale spolehlivě servíruje kriminální příběhy ve slušné formě. ()

gogos

Po dlouhe dobe dorazila do nasich TV americka kriminalka, na kterou se da koukat. Kdyz to stiham, tak se na to s chuti podivam. Napinave a zajimave pribehy doplnuji povedeno obsazeni herci a vse zavrsuje vyborny cz dabing v cele s Jirkou Pragerem. ()

blackrain

Hodně mě to zaujalo. Speciální tým vytvořený za účelem pátrání po pohřešovaných osobách, dobrý nápad. Tým v čele s Jackem Malonem musí poskládat skládačku než uplyne doba 48 hodin, což je dosti kritická doba. Není to jednoduchá práce. ()

rt12

Dobrá práce. V záplavě kriminálních seriálů, patří tento k těm povedenějším. Ne, že bych ho přímo vyhledávala, ale pokud dřepím u bedny a jde, tak nepřepínám. :-D ()

Patw

Seriál se mi líbil do té doby než to hlavní policista začal brát všechno až moc vážně a osobně. Né jen že se změnil můj názor na něj jako na postavu v seriálu, ovlivnil i ostatní postavy. Bohužel. Dám 3* zlatá střední cesta. ()

Trevor

Opäť seriál, na ktorý keď som natrafil pri prepínaní kanálov dokázal upútať moju pozornosť. Prestrihy medzi postavami a ich obrazením v minulosti a pri riešení prípadu a záverečné úspešné či viac menej úspešné uzavretie prípadov dokázali v časoch, keď som ešte nepatril až k takým seriálovým nadšencom ako teraz zaujať natoľko, aby som jednotlivé epizódy dopozeral. ()

Beagle

Miluju CSI, vcelku bez úhony snesu občasný patos Odložených případů a Beze stopy stojí někde uprostřed. Inteligentní seriál, dobře obsazený, co víc si v rámci žánru přát. ()

lekr

Typická Bruckheimrovština. Nápad na seriál není vůbec špatný, leč díky tomu, že se seriál zabývá jen zmizeními, začínají být některé epizody hodně nudné, jelikož nemají po stránce originality co nabídnout. U seriálu co tak dobře začal je to velká škoda... ()

Martin741

Na svete sa rocne stratia tisicky ludi, bud spachaju samovrazdu daleko od domova, alebo funguju na predaj telesnych organov ......... No a tento serial je o tomto probleme. Specialne sa tymto zaobera akesi specialne oddelenie FBI. A kupodivu TV Hovna /pardon, NOVA/ neprisla s dalsou demenciou, ale celkom slusnym serialom so zaujimavou problematikou. 69 % ()

C0r0ner

Nevím, jak moc je něco takového reálné, ale co? Dívalo se na to dobře a bylo to zajímavé. Aspoň prvních několik desítek dílů. Pak to totiž sklouzlo do rutiny, která už nebyla ozvláštněná ničím novým a pouze recyklovala pořád dokola ty samé případy a zápletky. Shlédnout pár dílů je fajn, ale celý seriál není ve výsledku žádný zázrak. 60% ()

Fallen_One

Objektivně je to pořád to samé, jako každá jiná kriminálka. Sem tam zajímaví herci, zajímavé zmizení...ale z průměru to nevystupuje ani omylem. ()

pufina

Některé díly žeru od začátku do konce a jindy zase usínám, jak je to nezajímavé a nudné. Považuju to za dobrý průměrný seriál na nudné nedělní odpoledne. ()

WolfR

Obyčejná průměrná z šedi ničím nevyčnívající kriminálka. Kdyby alespoň ti vyšetřovatelé byli něco extra nebo měli charisma, hned by to bylo o level výš. Takhle 3 hvězdy. ()