Kriminálka Miami

• USA CSI: Miami (více)
všechny plakáty
TV spot 7
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2002–2012), 173 h 1 min (Minutáž: 43–45 min)

David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Rex Linn, Jonathan Togo, Eva LaRue, Khandi Alexander, Omar Benson Miller, Sofia Milos, Rory Cochrane (více)

Série(10) / Epizody(232)

Na rozdiel od kolegov v Las Vegas, ktorí dokonale poznali prostredie suchej púšte, kriminalisti z Miami vyšetrujú zločiny v dusnej a vlhkej klíme bujnej subtropickej vegetácie Floridy. V jednotke C.S.I. Miami ďalej pracujú Calleigh Duquesneová (Emily Procterová), južanská kráska, ktorá sa špecializuje na balistiku a balistické testy, ďalej Tim Speedle (Rory Cochrane), mladý vyšetrovateľ s dobrými stykmi v uliciach, Eric Delko (Adam Rodriguez), expert na vodu, ktorý vie všetko o riekach a močiaroch na Floride a pozná všetky biologické a fyzikálne procesy, ktoré sa v nich odohrávajú. Neoddeliteľným členom tímu je vševediaca súdna lekárka a koroner Dr. Alexx Woodsová (Khandi Alexander), ktorá načúva reči stôp na telách obetí. Jednotka forenzných vedcov z Miami dokáže vyriešiť aj také prípady vrážd, ktoré by iné laboratóriá pre náročnosť vzdali. Ich doménou sú dôkazy z miesta činu, predovšetkým odtlačky prstov či biologický materiál. Presné výsledky náročných vedeckých analýz, porovnávania DNA a nevyhnutná železná logika umožňujú efektívne pátranie po skutočných zločincoch. Pod prístrojmi najlepšie vybavených laboratórií na svete potom nájdené dôkazy prehovoria jasnou rečou a prezradia znalcom dostatok informácii o páchateľoch. Pomstia tých, čo už hovoriť nedokážu - obete zločinov. (oficiální text distributora)

Colour

Tento seriál je jeden obrovský vedecký nonsens nepredstaviteľných rozmerov. Totižto v každom diely dokážu prípad vyriešiť za sotva deň, so všetkými testami, ktoré v skutočnosti trvajú niekoľko mesiacov! Avšak túto blamáž hlavní hrdinovia nespasili, scenár je napísaný tak hlúpo, že o hlavných hrdinoch v podstate ani nič nevieme. Vzťahy na pracovisku sú studené ako psí čumák, síce každý sa s každým rozpráva, ale len o práci a zo súkromia tam nie je nič. Tento seriál má pár vydarených dielov, ale je ich žalostne málo. ()

Votvirak

Super poldové se Super vybavení v super Hummeru :) ... Na to abych viděl každý díl to rohodně není ale není vůbec na škodu se čas od času podívat . ()

FireTight

"YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHH!!!!!!!" Zajímalo by mě, jestli je David Caruso z parodií na svojí hlavní postavu alespoň trochu pobavený, protože jeho neustálé nasazování a sundávání brýlí plus "tvrďácké hláškování" dokáže odzbrojit naprosto kohokoliv. Abych byl upřímný, dřív byla miamská a prosluněná verze CSI mojí neoblíběnšjší a těšil jsem se na každý další díl, ale když jsem si postupem času uvědomil, že se každý díl opakuje jako přes kopírák a vyšetřovatelé by si bez svých über vědeckých metod pomalu ani neutřeli zadek, moje nadšení šlo rapidně dolů. Zřejmě bych tak hodnotil dvěma hvězdičkami, ovšem za mojí oblíbenou písničku We Won't Get Fooled Again od The Who přihodím ještě jednu. ()

Claude Speed

Ze všech kriminálek odvysílných v ČR mi tato nejvíce padla do oka. Postavy v této kriminálce pro mě mají mnohem lepší charisma než u Las Vegas či New Yorku. Především tedy hlavní postava Caruso. Dalším faktorem, proč je toto mou oblíbenou kriminálkou je prostředí ve kterém se odehrává. Florida je fantasticé místo. A hudba se perfektně hodí k prostředí. 96%. ()

playboy_05

S Kriminálkami se roztrhl pytel...vesměs stejné jako Las Vegas, jen s tím rozdílem, že to začíná být lehce ohrané, případy jsou kolikrát hodně podobné a David Caruso není William Petersen... ()

BaronX

Prakticky stejné jako C.S.I. Las Vegas, jenom ten zrzek mi nějak nejde pod vousy, proto o hvězdičku míň. A ani překrásná Emilka Procter to výš nevytáhne ;-) ()

MOONNY

Naprosto nekvalitní, nechutný a zmutovaný výtvor v obalu americké vytrvalosti přinést něco nového po Kriminálce Las Vegas. Negramotné příběhy a nudný, amatérský a velice silně nesympatický hrdina, který zastaví zločince pouhým slovem "stůj" mě naprosto nebaví. Doufám, že tento seriál brzo z našich obrazovek zmizí ()

Brusinka

Narozdíl od Las Vegas se na tuhle odnož CSI podívám víceméně jen kvůli případům samotným. Technicky je to skvělé, lokace jsou atraktivní(i když mi občas přijdou trochu ,,přebarvené"), případy zajímavé, ale má to jedno veliké mínus: vyšetřovatelé mě jako charaktery nechávají naprosto chladnou. Chybí tomu ta duše, kterou Las Vegas dává Grissom a jeho tým. ()

raiN[ratm]

Keby neboli skoro všetky časti robené ako cez kopirák možno by som dal aj hviezdičky 4. No časom tento seriál zovšednie a čím dlhšie ho pozeráte, tým viac sa začínate nudiť. Vegas bolo originálnejšie, NY má skvelú atmosféru a hlavne G. Sinisa. A minimálne o tieto veci su tie série lepšie. ()

Derek7

Tenhle seriál je pro mě něco nestravitelného... David Caruso v něm neustále stojí ze strany, nasazuje a sundává si brýle snad v každé pikosekundě. Nenávidím onen fakt, který je protkán všemi "kriminálkami", že každý všechno ví hned na místě činu, každý z vyšetřovatelů je dokonalý chemik, fyzik a matematik, každý z nich je atraktivní až do nebes. Jednu hvězdičku dávám snad jen za kameru, jinak v něm nic nemůžu najít. ()

dj_kure

Dřív jsem to měl docela rád, ale když jsem pak zjistil, že před neohroženou a bezchybnou kriminálkou Miami nemá nikdo šanci a začalo mě nasírat, když jsem v 90ti % už po několika minutách věděl kdo, co, jak a proč a už jsem jen čekal jak dotyčného usvědčí s těmi svými "hračkami" přestal jsem to sledovat. Je až trapné jaký prkotiny si vždycky všimnou když už to vypadá, že jim vrah uteče. Bože jak mě ten seriál sere... :) První * dávám za starý dobrý časy a druhou * za Carusa, protože díky němu jsem u toho vydržel o několik dílů víc :) ()

Koonix

Určite to nie je nič revolučné a ani kvalitatívne výnimočné ale aj tak z CSI ma Miami bavilo najviac a vždycky som si pri tom skvele oddýchol. Veľkú zásluhu na tom určite majú aj herci, ktorí mi boli rozhodne sympatickejší ako v Las Vegas. ()

TetherSaw

Chce se mi zvracet, když vidím ten počet americký KRIMINÁLEK (Miami, New York.....) trapně vařících z vody, vykrádajících se navzájem stejně tak ,jako sama sebe.... ()

Zemřel herec Tom Sizemore

Zemřel herec Tom Sizemore

04.03.2023

Střídání na Kriminálce

Střídání na Kriminálce

08.08.2008

To, že Jerry Bruckheimer vládne akčním filmům, by bylo zbytečné připomínat, ale on je podobně úspěšný i v televizi. Mezi jeho nejslavnější a nejvýdělečnější dílka patří série CSI. V televizi teď… (více)