Kriminálka Las Vegas

• USA CSI: Crime Scene Investigation (více)
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA / Kanada, (2000–2015), 261 h 38 min (Minutáž: 41–65 min)

Režie:

Kenneth Fink, Richard J. Lewis, Danny Cannon, David Grossman (více)

Scénář:

Dustin Lee Abraham, Naren Shankar, Jerry Stahl, Henry Alonso Myers (více)

William Petersen, Laurence Fishburne, George Eads, Paul Guilfoyle, Eric Szmanda, Robert David Hall, Marg Helgenberger, Jorja Fox, David Berman (více)

Série(16) / Epizody(337)

Lasvegaská kriminalistická divize je druhá kriminální laboratoř v USA. Řeší případy, které by každé jiné oddělení vzdalo. Vedená umíněným kapitánem Jimem Brassem a svérázným Gilem Grissomem pátrá po zločincích za pomoci nejnovějších vědeckých analýz. (TV Nova)

Toumyk

Oproti těm dalším jako NY a Miami tohle docela šlo. Byla to pro mě něco jako novinka, takže jsem to poměrně žral, ale když to teď vysílají ani si po tom nepostesknu...to se zkrátka může vidět jen jednou a dost. Nač by vám taky bylo koukat se 4x na jeden díl když známe vraha? ()

bobin

V záplavě obdobných seriálů je to stále špička . I když v současnosti nedosahuje té šokující překvapivosti a nápaditosti jako prvních pár desítek dílů . Je třeba přiznat , že úroveň epizod stojí a padá s Williamem Petersenem . ()

EVIM

Naprosto se ztotožňuji s komentářem " monologa". Velmi výstižné. Černá můra všech kriminalistických techniků! ()

George.Camel

Přesycen všemi seriály o kriminalistice dávám dvě hvězdičky. Ale aby měly televize co vysílat, musí nadprodukce tohoto žánru fungovat i nadále ... I., II., III. pokračování. Je to furt dokola a nemá to konce. Koho to má bavit. ()

miistr

Věřím, že co se týče kriminalistické práce tak je to tady hodně přehnaný, ale to mi nevadí, protože se u tohodle seriálu doopravdy bavím. Sice poslední série už nebyla tak dobrá jako ty předchozí stejně je to dobrý odpočinkový seriál na sobotní odpoledne. ()

cunicekb

Velmi dobrá a pěkně propracovaná kriminálka hlavně počáteční série. Po odchodu Gilla Grissoma jsem seriál radši přestala úplně sledovat, ten mi tam strašně chybí a za to hvězda dolů! ()

BisiJoker

5 hvězd bych nikdy nedal ale když srovnám tohle s ostatními kriminálkami tak to udělat musím....Jednoznačeně nejlepší příběhy a sympatický Petersen dávají kriminálce to co Miami ani New Yourk nemají. ()

Gig

Parádní kriminálky. Ale pro mě začíná to být jedno kolo, pokud se ze seriálu stane nekonečný. ()

pl4nt

Jednoznačně nejlepší a nejzáživnější kriminálka ze všech ostatních "na trhu". Zvláště vtipný (opět motorovka :p) byl Quentinuv "double". ()

Gloster

Tenhle seriál představuje hezký příklad americké puritánské schizofrenie. Sex je samozřejmě hrozně špatný (viz díl o swingers klubu), ale přesto jsou záplatky snad 80% dílů založeny na nevěře, prostituci a především nějaké naprosto exotické úchylce, která se v sexuologické praxi vyskytuje snad u jednoho člověka z milionu (viz klaunofilie). V součtu je tam k pokoukání víc pokřivené erotiky než v 8 mm. (A totéž se týká v menší míře například dr. House) Řeknu to ještě jinak - oblíbenou (nejen) opileckou zábavou amerických studentek je tzv. flashing (odhalování ňader na veřejnosti) a mooning (totéž týkající se pozadí). No napadlo by někoho v Evropě dělat něco takového? ()

Mrenka

Nejvíc se mi na této kriminálce líbí postava jejího lehce autistického šéfa, která jí propůjčuje vyjímečnost mezi ostatními. ()

Quentin Tarantino zřejmě míří do televize

Quentin Tarantino zřejmě míří do televize

17.11.2022

Pokud se nějaké zprávy ze světa filmu jen stěží dají brát vážně, jsou to právě informace o tom, co by se mohlo stát dalším projektem režiséra Quentina Tarantina. Třetího Kill Bill ani eRkového Star… (více)

Training Day se dočká pokračování

Training Day se dočká pokračování

07.02.2016

Kriminální klasika, za níž si Denzel Washington odnesl domů Oscara, míří na malou obrazovku. Pilotní díl nového seriálu natočí Antoine Fuqua, režisér filmového Training Daye, přičemž se do svojí… (více)

Zpátky na Divoký západ

Zpátky na Divoký západ

13.11.2010

A rovnou na ten divoký Divoký. Ano, Wild Wild West se vrací. Nelekejte se, nikdo v Hollywoodu se nezbláznil a nechce natočit pokračování nepříliš povedeného a pramálo úspěšného steampunkového… (více)

Střídání na Kriminálce

Střídání na Kriminálce

08.08.2008

To, že Jerry Bruckheimer vládne akčním filmům, by bylo zbytečné připomínat, ale on je podobně úspěšný i v televizi. Mezi jeho nejslavnější a nejvýdělečnější dílka patří série CSI. V televizi teď… (více)